Şimdi Ara

Her Konuda Bilgisayarinizi Guvenli Tutun... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
8.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • acaba hepsini okusam hayatın anlamına ulaşırmıyım
    Teşekkürler, eline sağlık
  • sagol guzel calısma
  • slm arkadaşlar
    linksys modem ile port açmak istiyorum ayarları bilen var mı? ilginize şimdden tşk ler.
  • teşekkürler
  • Ellerine sağlık güsel bi çalışma olmuş
  • Bu yaziyi siz mi yazdiniz?Eger siz yazmadiysaniz lutfen $uradan alintidir diyerek bir ekleme yapin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: evgind

Bu yaziyi siz mi yazdiniz?Eger siz yazmadiysaniz lutfen $uradan alintidir diyerek bir ekleme yapin.

bu kadar ufak şeylere takılcagına tebrik et önce gerekli olsa mod arkadaslar uyarıyor size ne oluyosa!!! bu arada ellerine saglık arkadasım
  • valla heralde çok güzel şeyler yazıyo ama okumak epey vakit alıyoumarım bigün sonuna kadar okurum
  • quote:

Orjinalden alıntı: evgind

Bu yaziyi siz mi yazdiniz?Eger siz yazmadiysaniz lutfen $uradan alintidir diyerek bir ekleme yapin.

okusaydın gerekli yerlerde ,alıntı yaptıgım, alıntı dedigimi gorurdun
  • hocam ben sistemimde avast ve zone alarm kullanıyorum yeterlimi sence? yoksa kaspersky yada nod32 antivirüs programlarınıda kurayımmı? bir ara system mechanic diye komple bi program kullandım içinde firewall antivirus falan hepsi var ama sistemi cok kasıodu. dedigim gibi şimdilik bana bu iki program yeterlimi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Unbreakable

hocam ben sistemimde avast ve zone alarm kullanıyorum yeterlimi sence? yoksa kaspersky yada nod32 antivirüs programlarınıda kurayımmı? bir ara system mechanic diye komple bi program kullandım içinde firewall antivirus falan hepsi var ama sistemi cok kasıodu. dedigim gibi şimdilik bana bu iki program yeterlimi ?

bence avast yerine nod32 kullan ,daha saglam bir antivirus...

ve avast gibi az kasan bir a.v.

zone alarm ve nod32 iyi secim olacaktır
  • ARAKADAŞLAR DÜN geceki oscar törenlerini kırmızı halıdan itibaren kaydeden var mı
  • teşekür ederim bilgiler gayet doyurucu.
  • Teşekkürler. Herkesin bilmesi ve uygulaması gereken bilgiler var. Emeğine sağlık .Bilgi paylaşınca çoğalır.
  • bune olum makınadana cok iyi anlıyon galıba bur da fazla yazdıgına göre yıne de tebrıkler
  • makınanızın gelecegini düsünüüyorsanız üsttekı proları yükleyin
  • bilgileri bizimle paylaştığın için teşekkür ederim arkadaşım
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.