Şimdi Ara

Her gün farklı bölgeyi tam calışşak olurmu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben haftada 6 gün spora gıden bırısıyım bakmayn boyle dedıgıme 1 ay oldu tam olarak :) yani hafta 6 gün gittim ve sevdim bu spor işini neyse konuya gelelim Arkadaşlar ben mesala 1.gün full kol 2.gün gögüs 3.gün omuz 4.gün sırt calışmak istiyorum böyle bir şey münküm olabılir mi bir arkadaşım önermişti bir foruma sormak ıstıyorum nasıl ? olur sızce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BanshEEEEEEEEE -- 24 Ocak 2019; 4:53:18 >

• Bu teknikte kaldırabileceğin maksimum ağırlığı kaldırman, yani neredeyse kendini parçalaman gerekiyor. Spora yeni başladığın için 5-10kg ağırlıklarla kendini ne kadar zorlayabilirsin ki?
  • Bu sistem daha ileri seviyeler icin uygundur tabiki gelisemez misiniz gelisirsiniz ancak yapilan analizlerde haftada aynı bölgeyi 2 ya da daha cok calisanlarin kazandiklari kas miktari 1 sefer calisanlara gore daha fazladir. Belirli bir kas kutlesine gelinceye kadar yani sizin icin 2 sene olacak minimum, haftada her bolgeyi 2ser kere çalışmaya yonlenebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.