Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.033
Cevap
183
Favori
521.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4 çekirdekli oluyor 4 x 2.4 GHZ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba.
    açıkçası ben de 1hafta 10 gündür telefon bakıyorum ama 3 telefona kadar düşürdüm dahasına karar veremez oldum. konu actım sağolsun arkadaslar önerilerini söylediler. en gec yarın sabah siparişini vereceğim telefon için sizin fiktinizi alsam.

Babama alacağım. en fazla okey oynar, whatsapp, face ve fotograf cekimi ama uzun süre kullanması tercihimiz.

Lenovo K6 note 1000TL
    Huawei P9 Lite 1160 TL
    Samsung j7 Prime 1210 TL

bu 3 telefon arasındaki işlemci farkı ve samsungta bulunan gorilla glass kafamı karıstırmakta. hatta fotograf cekimlerinde arka kamerada Lenovo daha basarılı gibi. sizin tercihiniz ne olurdu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azraelhusam -- 14 Haziran 2017; 21:56:23 >
  • azraelhusam A kullanıcısına yanıt
    Hocam bu 3 lü içerisinde önereceğim tek telefon Huawei P9 lite 2017 dir özellik açısından kamera açısından yazılım donanım açısından beğendiğim bir telefon alırsanız uzun yıllar kullanırsınız ve garanti açısından da hiçbir derdiniz olmasın Apple'ın garantisi nasılsa Huawei'nin garantisi de aynıdır üstelik 3 ay ekran kırılmasına karşı tek kuruş ödemeden ekranı değiştiriyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

4 çekirdekli oluyor 4 x 2.4 GHZ

Peki hocam 5s plus i onerirmisiniz? 8 cekirdekliye göre düşük kalmiyormu 4 cekirdekli?

• ultrailker kullanıcısına yanıt
    Hocam şöyle öneririm ekran boyutu sıkıntı olmayacaksa ve garanti servis konusunda bir endişeniz yoksa alın gayet güzel cihaz 8 çekirdekli işlemciler genelde orta seviye telefonlardır ve hızlar 1.8 GHZ frekans aralığındadır fakat 4 çekirdekli olan işlemcilerin frekans hızları yüksektir alacağınız Mi 5s te 2.4 Ghz hızında çalışan 4 çekirdek mevcut
  • quote:

Hocam şöyle öneririm ekran boyutu sıkıntı olmayacaksa ve garanti servis konusunda bir endişeniz yoksa alın gayet güzel cihaz 8 çekirdekli işlemciler genelde orta seviye telefonlardır ve hızlar 1.8 GHZ frekans aralığındadır fakat 4 çekirdekli olan işlemcilerin frekans hızları yüksektir alacağınız Mi 5s te 2.4 Ghz hızında çalışan 4 çekirdek mevcut

Dogru, ghz olarak yuksek 4 cekirdekli ama topladiginizda yani; 4×2.4= 9.6 ama 8 cekirdeklide; 8×1.8=14.4 oluyor ve 8 cekirdekli daha iyi degilmi bu sekilde? Benim hesapmi yanlış? Buyuk ekran istiyorum zaten hocam o yuzden plus i alicam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrailker -- 15 Haziran 2017; 3:30:22 >
  • Arkadaşlar merhaba, biz babamızı artık Android telefonla tanıştırmak istiyoruz, babalar gününde telefon alacağız inşallah
    Bütçemiz 600tl
    Kronik sorunları olmayan uzun süre kullanılabilecek ve kamerası da iyi olan(fiyata Göre) bir telefon istiyoruz.
    İnternetten değil mağazalardan alınabilecek telefonlar önerebilir misiniz ?
    Şimdiden teşekkür ederiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam merhaba 1500 tl kadar bütçem var. huawei p9 lite 2017, gr5 2017, nova üçlüsünden hangisini önerirsiniz. benim için uzun ömürlü kamerası orta seviyede, bataryası bir günü kurtaracak, 2-3 yıl kullanabilceğim bir tr garantili telefon lazım. birde daha önce hepsiburada dan telefon aldınız mı satıcı olarakda hepsiburada dan gr5 2017 almayı düşünüyorum, d,ğerlerini teknomağzalardan. birde 1500 liraya bü üçünden başka ne önerirsiniz. iyi günler dilerim.
  • hocam merhaba. fiyatı çok da abartı olmayacak şekilde telefon arıyorum. 2000e kadar falan çıkılabilir.

htc 10 düşünüyorum ithalatçı garantilisi 1970 civarı. piyasada en çok hoşuma giden telefon. sizin başka öneriniz var mı alternatif olarak ne düşünülebilir? htc 10 için tek endişem garantisi.

xz ye baktım güzel telefon ama zaten arkadaşta var kurcaladım baya hevesimi aldım o yüzden çok hevesli değilim

onun dışında 2000e yakın fiyatlı telefonlara bakmadım ama acaba mi 5 veya mi5s mi baksam diye düşünüyorum. ama çok ısınamadım onlara da.

önceliğim uzun süre kullanabilmek. pek oyun oynamam. genelde internette dolaşırım veya twitter. çok müzik dinlerim ve kamerasının da iyi olması lazım.
  • Paint It Black P kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle geç cevap verdiğim için kusura bakmayın bu aralar foruma pek sık giremiyorum bütçeniz 2000 TL Htc 10 gayet güzel bir telefon fakat HTC TR den çekildiğini söyledi 1970 TL de ithalatçı garantili bir telefona fazla bence benim önerilerim ;

Asus Zenfone 3 bakabilirsiniz Snapdragon 625 3000 mah batarya ile uzun süreli pil kullanımı gayet iyi bir pil performansı sunar.
    Huawei P9 Leica lensi çift kamerası ile çok iyi fotoğraflar çekebilirsiniz
    Samsung C9 Pro tam bir multimedya canavarı 6 GB ram Snapdragon 652 4000 mah batarya özellikle yakından takip ettiğim bir telefon
    Xioami Mi 5 ve 5S gayet güzel telefondur ısınamadım dediğiniz için tekrar önermek istemem.
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    hocam iphone 6s 32gb almaya yakınım. onun için ne düşünürsünüz?

açıkcası htc 10 ithalatçı garantili almaya karar vermiştim ancak babamın kartıyla alıyoruz. garanti durumu ve internetten alınması onun içine sinmedi. mağazadan iphone alma fikri ona daha iyi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turhaney

Arkadaşlar merhaba, biz babamızı artık Android telefonla tanıştırmak istiyoruz, babalar gününde telefon alacağız inşallah
    Bütçemiz 600tl
    Kronik sorunları olmayan uzun süre kullanılabilecek ve kamerası da iyi olan(fiyata Göre) bir telefon istiyoruz.
    İnternetten değil mağazalardan alınabilecek telefonlar önerebilir misiniz ?
    Şimdiden teşekkür ederiz

Vestel bayilerinden pazarlıkla Vestel v3 venüs 5070 alabilirsiniz.

(öz eleştiri: Kendimize 2000 liralık telefonları bile beğenmeyiz,

Ana babaya 1000 lirayı bile çok görürüz..

Piyasada 500-700 liraya enaz 2 gb ram'li telefon pek kalmadı, hemde mağazadan..)

• ilhan.erkan99 İ kullanıcısına yanıt
    1500 lira bütçe için P9 'u zorlayın derim.

Wifi ac kanalı bari olsun.

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/huawei-p9.html

Sadece üçü arasında tercih yapılacaksa Nova mantıklı.

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/48372-61246-67669-74648/huawei-p9_huawei-nova_huawei-gr5-2017_huawei-p9-lite-2017/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 18 Haziran 2017; 3:51:39 >

• ilhan.erkan99 İ kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam bu üç telefon arasında ilk olarak Nova ikinci P9 lite 2017 ve en son GR5 2017 modelini öneririm nedeni ise Nova malzeme kalitesi olarak daha iyi ve snapdragon 625 ile geliyor diğer modellerde olduğu gibi kirin değil bu bir avantaj 3020 mah bataryası ile 1.5-2 güne kadar kullanım süresi yakalayabilirsiniz.

Hocam şöyle söyleyim 6S 32 Gb 2000 tl ye bulabiliyorsanız direk alın benim bildiğim 2650 tl civarında dolaşıyor sizin bütçeniz 2000 tl olduğu için ben o telefonları önerdim.

• turhaney T kullanıcısına yanıt
    Hocam 600 tl civarına bayiden alabileceğiniz ve uzun yıllar götürecek bir telefon maalesef yok bütçeyi arttırmak gerekiyor en kötü ihtimalle 1000 TL olmalı ki birkaç yıl idare edebilsin Vestele falan bulaşılmaz hocam bütçe artarsa önerebileceğim telefon modelleri ;

Sony Xa

Asus Zenfone 2

Samsung J5 ve J5 Prime

Huawei P9 lite 2017

Sıfır cihaz alınıp telefonculara hiç açmadan satılan bozdurma telefonlardan bulabilirseniz hem babanıza çok iyi bir hediye almış hemde birkaç yıl kafanız rahat etmiş olursunuz

• quote:

Hocam şöyle söyleyim 6S 32 Gb 2000 tl ye bulabiliyorsanız direk alın benim bildiğim 2650 tl civarında dolaşıyor sizin bütçeniz 2000 tl olduğu için ben o telefonları önerdim.

bütçe çıkabiliyor hocam. şimdi mağazadan alınacağı için s7 vs 6s arasında kaldım.
    s7 2600, 6s 2700
    Hocam bence bir telefona o kadar paralar vermek gereksiz eğer öyle bir bütçem olsaydı Huawei Mate 9 alırdım şu anda Z5 Premium kullanıyorum sıfır aldım 1 ay önce 1900 tl para ödedim ve pişman oldum diyebilirim bir telefona bu kadar para vermek çok geliyor bana açıkçası şu anda yakından takip ettiğim 2 telefon var.

Samsung C9 Pro 1650 TL

Xıoamı Note 4X 999 TL

• Ucuz android telefon arıyorum. Nedenim şu: Alacağım android telefon amiral gemisi olmadığı sürece 1700-1800 bandında da olsa, 900-1000 bandında da olsa aynı süre götüreceğini düşünüyorum. Üst düzey özelliklere ihtiyacım yok, makul bir pil ömrü ve kamera performansı yeterli. Günlük işler için kullanılacak. Ağır olmayan bir arayüz olursa daha iyi olur böylece ısınması kasması vs. az olur diye düşünüyorum.

Maksimum 1100₺'ye kadar tercihen distrübitör garantili tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • Usta 1200 tl ye ne önerirson ben casper via a1 ı dusunuyorum ama ?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.