Şimdi Ara

Her bütçeye uygun - Buzdolabı Önerileri (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.001
Cevap
52
Favori
146.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba Ankaradayım, dm den taksit ve peşin seçenekli fiyat gönderebilirseniz sevinirim

• @shopsiemens Selamlar, şu 3 buzdolabı için İzmir içi fiyat alabilir miyim? KG76NAIF0N, KD76NAIE0N, KD76NHID1N.

Veya ek olarak 12-13k bandında buzdolabı tavsiyeniz var mıdır?

• Gil Mocci G kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, geç dönüş için lütfen kusura bakmayın.

İncelediğinizde görüşelim dilerseniz.

Her bütçeye uygun - Buzdolabı Önerileri

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

Her bütçeye uygun - Buzdolabı Önerileri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shopsiemens -- 12 Mart 2022; 23:24:5 >

• Merhaba, 8000-TL bütçemiz bulunmaktadır. Bozdolabı olarak ne önerirsiniz?

• Mrb, İzmir de 1+1 evde kullanılacak sessiz bir buzdolabına ihtiyacım var. Bulunduğu odada yatılacağı için ses olarak rahatsız etmemesi gerekiyor. En 75-80cm, boy 190 cm'yi geçmeyecek önerebileceğiniz model var mıdır? teşekkürler.

• shopsiemens S kullanıcısına yanıt

Merhaba Serdar Bey @shopsiemens ,

Sizden KG56NAWF0N ve KG56NVIF0N bu iki modelin sizden fiyat bilgisini alabilirmiyim ?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0quz28 -- 7 Nisan 2022; 10:48:31 >
  • 0quz28 0 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar.

Aşağıdaki tablodan bakabilirsiniz. 9 - 11. sıradalar.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

https://i.hizliresim.com/qv22954.jpg?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt

Bu ebatlarda hatta aynı ebat olursa daha iyi olur farklı bir öneriniz var mı?

• @shopsiemens Serdar Bey tüm buzdolapları için Nisan fiyatlarını paylaşmanız mümkün mü?

• gianni333 G kullanıcısına yanıt
    Merhabalar.

Direkt benim konu başlığıma girebilirsiniz tüm Siemens ürünlerin fiyat tablolarını yükledim oraya.

Sormak istediğiniz bir şey olursa direkt arayın lütfen.

Serdar Çetin
    05533976676

https://forum.donanimhaber.com/siemens-profilo-urunler-ve-cozumler--129651815
  • 70 genişlik 180 boy beyaz renk buzdolabı alacağımda yeni evlilik için.. o fiyatlar ne öyle ya :( hiç modelleride bilmiyorum. sağlam sessiz bir model f/p neler var arkadaşlar?

• İç hacmi büyük ve uzun yıllar kullanabileceğim buzdolabı arıyorum. 7000-10000 tl arası bütçem var. Ne önerirsiniz?
  • Arkadaşlar merhaba.

Maalesef her bütçeye uyan başlığı artık eskisi gibi olamaz. Çünkü öyle her bütçeye göre makine kalmadı ne yazık ki.

Siemens konusunda elimden geleni yapıyorum fiyatlarda, ürünlerle ilgili bilgi ve fiyat için arayabilirsiniz.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

Yaklaşık 6 yıldır forumda güvene dayalı satış yapmaktayım, sayfamı görmek isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Arkadaşlar merhaba.

Maalesef her bütçeye uyan başlığı artık eskisi gibi olamaz. Çünkü öyle her bütçeye göre makine kalmadı ne yazık ki.

Siemens konusunda elimden geleni yapıyorum fiyatlarda, ürünlerle ilgili bilgi ve fiyat için arayabilirsiniz.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

Yaklaşık 6 yıldır forumda güvene dayalı satış yapmaktayım, sayfamı görmek isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

5binden aşağı buzdolabı yok. Artık uygun falan kalmadı. Önce bindirim sonra indirim.

Kasım aralikta fiyatlar yarı yariyaydı

• Bütçe: 3.000 tl

No frost mini buzdolabı arıyorum.

• Evde 10 yılını deviren bir bosch buzdolabım var ve hacmi yetmediği için yeni bir buzdolabı bakıyorum. Akrabalarımın ikisi de sharp sj-xg740g-sl modelini aldılar ve yeşillikleri bozulmadan uzun süre koruyunca eşimin de aklını çeldi. Nofrost değilmiş ama yaşadığım yerde servis sorunu olacağından ufak bir sıkıntıda büyük zorluklar ile karşılaşacağımı tecrübe ettiğim için marka ve modelden uzak duruyorum. Bu tarzda bir buzdolabı arıyorum önereceğiniz bir model varsa mutlu olurum
  • Arkadaşlar Merhabalar

Mutfağı yaptırıyorum bu aralar. Ancak buzdolabının koyacağım yerde derinlik sıkıntım mevcut. Yani 70-75 cm arası maksimum derinliğe sahip bir dolap ihtiyacım var. Ayrıca dolap hacmi 500 lt nin üstünde olmalı ki değiştirdiğime değsin.

Evde Bosch var yıllardır arıza yapmadı. Ancak küçük geliyor. Bosch-Simens grubunda büyük dolaplarda hep derinlik 80 cm, 80 cm lik dolapta çok çirkin duracak, çünkü tezgahım 60 cm olacak, yaklaşık 20 cm dışarda kalacak görüntü çok çirkin olur.

Diğer markalarda önerebileceğiniz bir model varmı bana?

Saygılar

• Forumda yardımcı olabilecek kimse yok mu
  • Merhaba. Buzdolabı ihtiyacım var bütçem maks 10.000 TL hangi marka modeli önerirsiniz. Aşağıdaki iki modelden hangisi daha uzun ömürlüdür

Her bütçeye uygun - Buzdolabı Önerileriwww.gizerler.com
    Bosch KDN55NWF1N Çift Kapılı No Frost Beyaz Buzdolabı 7.695,00 TL
    https://www.gizerler.com/urun/bosch-kdn55nwf1n-cift-kapili-no-frost-beyaz-buzdolabi?ref=akakce&v=1.68.6

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.