Şimdi Ara

Her Bütçeye İsteğe Uygun Telefon Önerileri 2018 Mayıs Ayı Tavsiyeleri #Konu Güncel# (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.737
Cevap
63
Favori
188.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1500tl civarı alabilceğiniz en iyi telefonlar xiaomi mi5,mi5 pro ve mi5s şuan için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mrb
    Huawei p9 Lite 950 tl hepsiburada

J7 prime 1150 tl
    J7 2016 1050tl
    Ne dersiniz

Xiaomi olmayacak.

Bi el atın beyler ☺
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetlevo

Mrb
    Huawei p9 Lite 950 tl hepsiburada

J7 prime 1150 tl
    J7 2016 1050tl
    Ne dersiniz

Xiaomi olmayacak.

Bi el atın beyler ☺

Yazdıklarınız arasından j7 prime. Ayrıca Samsung galaxy c5 ve c7 yede bakın derim.

• P9 lite pek tercih etmiyorsunuz. Öyle mi

Birde C5 bataryası nasıl. Prime 2 gün gidiyormuş. C5 biraz düşük. 2600 luk batarya heralde

Selamlar

• quote:

P9 lite pek tercih etmiyorsunuz. Öyle mi

Birde C5 bataryası nasıl. Prime 2 gün gidiyormuş. C5 biraz düşük. 2600 luk batarya heralde

Selamlar

P9 lite hoş cihazda boş cihaz.

Evet c5 in pili j7prime göre daha az kullanım sunuyor.

• Teşekkürler
    Hakkınızı helal edin çok yardımcı oldunuz

• quote:

Teşekkürler
    Hakkınızı helal edin çok yardımcı oldunuz

Rica ederim amacım bu zaten konuda :)

• benkimim50 kullanıcısına yanıt
    Mi5 pro için arada 500 fark vermeye değer mi hocam ayrıca garanti konusu nasıldır baş ağrıtır mı

• quote:

Orijinalden alıntı: ugrkgz

Mi5 pro için arada 500 fark vermeye değer mi hocam ayrıca garanti konusu nasıldır baş ağrıtır mı

Türkiyedeki genel servis manzaraları neyse bunlarda da öyle olacak.

500 vermeye gelirsek ne veriyor bize diğer mi5 e göre

128gb hafıza(96gb daha fazla) 4gb ram(+1gb fazla), seramik kasa(kırılma ve çizilme riski daha az), ve hızı kısılmamış s820 2.15ghz(1.8ghz düz mi5 te buda %10-15 arası perfomans farkı eder.)

Bence 500tl size koymazsa az bir fark yok kesinlikle tercih edilir ama bana 500tl fark çok derseniz 32gb lık düz mi5 te sizi üzmez.

Tam ortalarında duran mi5s e de bakın derim ayrıca :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benkimim50 -- 31 Aralık 2016; 16:35:42 >
  • Hocam kamerasında OIS olan maksimum 1500 TL ye kadar güzel resmi garantili bir telefon bakıyorum. Huawei ve Xioami markalarını yüksek sar değerlerinden dolayı istemiyorum. Şu an Samsung Galaxy A5 2016 ile Sony Xperia XA Ultra (OIS yok gerçi) arasında kaldım. Şu an Samsung A5 2016 ya daha olumlu bakıyorum özelliklerinden dolayı, ama onun da ön ve arka kısmının komple cam olması biraz kafamı kurcalıyor. Bu ikisi arasından hangisini tavsiye edersiniz? Önerebileceğiniz başka modeller var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: notther

Hocam kamerasında OIS olan maksimum 1500 TL ye kadar güzel resmi garantili bir telefon bakıyorum. Huawei ve Xioami markalarını yüksek sar değerlerinden dolayı istemiyorum. Şu an Samsung Galaxy A5 2016 ile Sony Xperia XA Ultra (OIS yok gerçi) arasında kaldım. Şu an Samsung A5 2016 ya daha olumlu bakıyorum özelliklerinden dolayı, ama onun da ön ve arka kısmının komple cam olması biraz kafamı kurcalıyor. Bu ikisi arasından hangisini tavsiye edersiniz? Önerebileceğiniz başka modeller var mıdır?

Xiaomi lerin sar değeri çok yüksek diyemeyiz amerika değil avrupa değerlerine bakın ;)

O paraya perfomansı en yüksek hatta resmi, paralel garantili tek bulabileceğiniz ois li aletler Xiaomi mi5,Xiaomi Mi5s,Xiaomi Mi5 Pro

Yazdığınız iki cihaz arasında a5 2016

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benkimim50 -- 31 Aralık 2016; 19:59:30 >
    Eyvallah hocam. Şimdi baktım Xiaomi Mi5 in SAR değerlerine "EU - 0.37 W/kg (Head) – 0.79 W/kg (Body)" olarak gözüküyor. Evet benim aklımda yüksek kalmış, belki de US değerine bakmış olabilirim. Xiaomi Mi5 özellik olarak çok üstün bir telefon fakat ithalatçı garantisi olması biraz kafamı kurcalıyor. Resmi olarak temsil edilen bir marka değil Türkiye pazarında. Bilemiyorum, kararsız kaldım. Hocam Sony Xperia X nasıldır? İndirimli hb de şu an. Samsung A5 2016 ile Sony Xperia X arasından hangisi tercih edilmeli (arada 170 TL kadar fark var gerçi)?
  • quote:

Eyvallah hocam. Şimdi baktım Xiaomi Mi5 in SAR değerlerine "EU - 0.37 W/kg (Head) – 0.79 W/kg (Body)" olarak gözüküyor. Evet benim aklımda yüksek kalmış, belki de US değerine bakmış olabilirim. Xiaomi Mi5 özellik olarak çok üstün bir telefon fakat ithalatçı garantisi olması biraz kafamı kurcalıyor. Resmi olarak temsil edilen bir marka değil Türkiye pazarında. Bilemiyorum, kararsız kaldım. Hocam Sony Xperia X nasıldır? İndirimli hb de şu an. Samsung A5 2016 ile Sony Xperia X arasından hangisi tercih edilmeli (arada 170 TL kadar fark var gerçi)?

X de de ois yok :( ne yazık ki bütçenize alabileceğiniz ois li üretici/distribitör garantili telefon yok.

İkisi arasından x daha iyi ama fiyat farkına değmez.

Evet X de OIS yok ama gsmarenadan fotoğrafları karşılaştırdım A5 ile. X in fotoğrafları gayet güzel. Sanırım yazılımsal olarak OIS e benzer bir desteği var Sony in, her ne kadar OIS kadar etkili olmasa da. Hocam ben Lumia 925 kullanıyorum 2.5 senedir. OIS e takmamın sebebi L 925. Fotoğraf kalitesi, eski telefon olmasına rağmen piyasadaki bir çok güncel telefonunkinden daha iyi. O yüzden bu L925 ten kötü foto çeken bir tel almak istemiyorum. Şu an karşılaştırdığım telefonların fotoğraf kaliteleri baya iyi L925 e nazaran.
  • quote:

Evet X de OIS yok ama gsmarenadan fotoğrafları karşılaştırdım A5 ile. X in fotoğrafları gayet güzel. Sanırım yazılımsal olarak OIS e benzer bir desteği var Sony in, her ne kadar OIS kadar etkili olmasa da. Hocam ben Lumia 925 kullanıyorum 2.5 senedir. OIS e takmamın sebebi L 925. Fotoğraf kalitesi, eski telefon olmasına rağmen piyasadaki bir çok güncel telefonunkinden daha iyi. O yüzden bu L925 ten kötü foto çeken bir tel almak istemiyorum. Şu an karşılaştırdığım telefonların fotoğraf kaliteleri baya iyi L925 e nazaran.

Çare niz xiaomi belli ki türkiyedeki servis manzaraları belli zaten hangi firnaya gitseniz muamele belli çok kafaya takıyorsunuz belliki x de eis ama sadece videoda 1080p 30 kare çalışıyor :(

yorumlarınız için teşekkürler hocam 5 proyu tercih edeceğim siyahı gelirse sipariş vericem İnşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrkgz -- 31 Aralık 2016; 22:24:1 >
  • quote:

yorumlarınız için teşekkürler hocam 5 proyu tercih edeceğim siyahı gelirse sipariş vericem İnşallah

5 pro nun siyahı var ama sanırım fiyat farkı var.

Aynen öyleymiş n11 de satan bir yer var siyahı tedarik edicez diyor onu bekliyorum beyaz telefonlara karşı antipatim var

• quote:

Aynen öyleymiş n11 de satan bir yer var siyahı tedarik edicez diyor onu bekliyorum beyaz telefonlara karşı antipatim var

Demek stoğu bitirmiş ilk başta yah stokta idi bitmiş. Hayırlısı artık iyi yıllar...

• Konuya Ocak 2017 güncellemesi yapılmıştır ilk sayfaya bakmanız rica olunur...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.