Şimdi Ara

Her Bütçeye İsteğe Uygun Telefon Önerileri 2018 Mayıs Ayı Tavsiyeleri #Konu Güncel# (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.735
Cevap
63
Favori
188.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: benkimim50

quote:

Orijinalden alıntı: altinok

Arkadaşlar kızıma bir telefon alma niyetindeyim. 500-750 tl fiyat aralığında olsun istiyorum, ne önerirsiniz?

Xiaomi mi4 ve mi4c ye öncelikle bakın derim. Ayrıca alcatel idol 3 5.5,lenovo k5 plus,vestel 5570 ede bakabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim, kolay gelsin.
  • Telefonun birini Samsung J7 Prime aldım. kargo dahil 1270 TL . Bir tane daha almam gerekiyor.Bu fiyatlarda ne alabilirim? ( Türkiye garantili).
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorcery

Telefonun birini Samsung J7 Prime aldım. kargo dahil 1270 TL . Bir tane daha almam gerekiyor.Bu fiyatlarda ne alabilirim? ( Türkiye garantili).

Türkiye garanti dediğiniz ithalatçı mı yoksa onaylı firma yada distribitör garantisi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • max 600 700 arası windows phone tavsiyesi alabilrmiyim genel olara internet sörf ve windows 10 desteği yeterli bütçemden aşşağısı olursa çok iyi olur
  • Hocam Iphone 6 Plus kullanmış biri olarak uygun fiyatlı ve ekran büyüklüğü 6 Plus a yakın ve pili iyi giden bir telefon istiyorum. Çok bir şey aradığım yok telefonum bozuldu fakat maddi sebeplerle uygun fiyatlı bir şeyler bakıyorum 500-1000 TL arası bir fiyat çok uygun olacaktır. Ayrıca Apple Music i android cihazda kullanabilir miyim?
  • quote:

quote:

Telefonun birini Samsung J7 Prime aldım. kargo dahil 1270 TL . Bir tane daha almam gerekiyor.Bu fiyatlarda ne alabilirim? ( Türkiye garantili).

Türkiye garanti dediğiniz ithalatçı mı yoksa onaylı firma yada distribitör garantisi mi?

distribütör garantili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorcery -- 30 Aralık 2016; 0:44:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berke_21

max 600 700 arası windows phone tavsiyesi alabilrmiyim genel olara internet sörf ve windows 10 desteği yeterli bütçemden aşşağısı olursa çok iyi olur

Windows10 cihaz ne yazık ki pazarda bulmak zor artıkw windows lu cep telefonlarını.

• quote:

Orijinalden alıntı: cinematic

Hocam Iphone 6 Plus kullanmış biri olarak uygun fiyatlı ve ekran büyüklüğü 6 Plus a yakın ve pili iyi giden bir telefon istiyorum. Çok bir şey aradığım yok telefonum bozuldu fakat maddi sebeplerle uygun fiyatlı bir şeyler bakıyorum 500-1000 TL arası bir fiyat çok uygun olacaktır. Ayrıca Apple Music i android cihazda kullanabilir miyim?

Android te apple music i kullanabilirsiniz uygulaması mevcut. O paraya sesi en iyi cihaz alacatel idol 3 5.5 ekranı büyük sesi iyi iki kıstasınızıda karşılıyor.pil konusu ise 6s plus a göre çok daha iyi sayılmaz ama.

• quote:

quote:

quote:

distribütör garantili.

Sanırım alacağını cihaz gene j7 prime olacak bu şartlarda.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berke_21

max 600 700 arası windows phone tavsiyesi alabilrmiyim genel olara internet sörf ve windows 10 desteği yeterli bütçemden aşşağısı olursa çok iyi olur

Windows10 cihaz ne yazık ki pazarda bulmak zor artıkw windows lu cep telefonlarını.

hocam hiçbi modeldemi yok yoksa benim bütçeye uygun olarak mı yok ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berke_17 -- 30 Aralık 2016; 2:18:51 >
  • quote:

quote:

Hocam Iphone 6 Plus kullanmış biri olarak uygun fiyatlı ve ekran büyüklüğü 6 Plus a yakın ve pili iyi giden bir telefon istiyorum. Çok bir şey aradığım yok telefonum bozuldu fakat maddi sebeplerle uygun fiyatlı bir şeyler bakıyorum 500-1000 TL arası bir fiyat çok uygun olacaktır. Ayrıca Apple Music i android cihazda kullanabilir miyim?

Android te apple music i kullanabilirsiniz uygulaması mevcut. O paraya sesi en iyi cihaz alacatel idol 3 5.5 ekranı büyük sesi iyi iki kıstasınızıda karşılıyor.pil konusu ise 6s plus a göre çok daha iyi sayılmaz ama.

öneriler için teşekkürler hocam temiz 2. elde alabilirim o yüzden illaki sıfır fiyatına bakmaya gerek yok. Dediğim özelliklerde olsun kamerası yeterli olsun donma kasma yapmasın biraz da çirkin durmasın bana yeter .) biraz inceledim şimdi hepsiburada da telefonları. Xiaomi mi5 çok güzel geldi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinematic -- 30 Aralık 2016; 2:34:8 >

• quote:

quote:

quote:

öneriler için teşekkürler hocam temiz 2. elde alabilirim o yüzden illaki sıfır fiyatına bakmaya gerek yok. Dediğim özelliklerde olsun kamerası yeterli olsun donma kasma yapmasın biraz da çirkin durmasın bana yeter .) biraz inceledim şimdi hepsiburada da telefonları. Xiaomi mi5 çok güzel geldi..

Tamam mi5 i alın geçin bunları bana nce şuan piysamızdaki en fp telefon açık ara.

• quote:

quote:

quote:

İkinciel fiyatları çok değişken o açıdan birşey yazmam sanırım uygun olmaz.Güzel cihazlar var önerebileceğim lakin ithalatçı garantili hepsi size uygun değiller.

• Merhabalar hocam ben çift simli uzun süre götürecek pili kamerası iyi olan bir telefon baktım yalnız turkcell Vodafone gibi tarifeyle beraber almayı düşünüyorum orda da telefon çeşitleri kısıtlı avea da Z5 dual var ama sıkıntılı deniyor genelde ne önerirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ugrkgz

Merhabalar hocam ben çift simli uzun süre götürecek pili kamerası iyi olan bir telefon baktım yalnız turkcell Vodafone gibi tarifeyle beraber almayı düşünüyorum orda da telefon çeşitleri kısıtlı avea da Z5 dual var ama sıkıntılı deniyor genelde ne önerirsiniz

Xiaomi mi5 e bakın derim. Operatörden önerirdim ama sizin pakedinize göre cihaz fiyatı biçtikleri için tavsiye etsem bile pek mantıklı olmaz.

• benkimim50 kullanıcısına yanıt
    Güzel telefon hocam ama garanti işi düşündürüyor beni düzgün bi telefon alıp uzun süre kullanayım baş ağrımasın istiyorum acil telefon ihtiyacı oldupu için de peşin alamıyorum o yüzden operatöre yönlendim

• quote:

Güzel telefon hocam ama garanti işi düşündürüyor beni düzgün bi telefon alıp uzun süre kullanayım baş ağrımasın istiyorum acil telefon ihtiyacı oldupu için de peşin alamıyorum o yüzden operatöre yönlendim

Xiaomi pek üzmez sahibini ama siz bence tarifenize uygun neyi ne kadara alabiliyorsunuz ona bakın o cihazlarıda bana yazarsanız öyle operatörden tavsiye edebilirim. Bu arada hangi operatör kabaca bir bakabilirim olmadı ordaki fiyatlar üzerinden.

Açıkçası turkcell ve Vodafone hat var ben de avea da uygun bişey varsa oraya da taşıyabilirim. ben baktım ama çok bilgim olma&ığı için gözüme çarpan olmadı çarpan lar da çift hat değil. bi avea da Z5 dual gördüm ama dediğim gibi forumlarda pek önerilmiyor. Size zahmet olmazsa bi bakabilirsiniz sevinirim

• quote:

Açıkçası turkcell ve Vodafone hat var ben de avea da uygun bişey varsa oraya da taşıyabilirim. ben baktım ama çok bilgim olma&ığı için gözüme çarpan olmadı çarpan lar da çift hat değil. bi avea da Z5 dual gördüm ama dediğim gibi forumlarda pek önerilmiyor. Size zahmet olmazsa bi bakabilirsiniz sevinirim

Tamam müsait bir vakitte yazayım hatta güzel bir fikir verdiniz ocak ayı tavsiyelerine operatör cihaz tavsiyeleri köşeside yapayım :)

süper olur sizden haber bekliyorum o zaman hocam şimdiden teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.