Şimdi Ara

Her Bütçeye İsteğe Uygun Telefon Önerileri 2018 Mayıs Ayı Tavsiyeleri #Konu Güncel# (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.735
Cevap
63
Favori
188.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maşallah. Teknosa da baktım LG telefon satmıyorlardı zaten. Carrefour da inceledim bugün 1700 TL di hoşuma gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Eşime (kocama) telefon alacağım. Bütçem max 1300 tl. Stabil olsun, şarj problemi olmasın ve uzun ömürlü olsun istiyorum. Pek oyun oynamaz. Xiaomi yi önermişsiniz genelde ama bilmediğim bir marka olduğu için tereddüt ediyorum. Ne önerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: HaBerOk

Merhaba. Eşime (kocama) telefon alacağım. Bütçem max 1300 tl. Stabil olsun, şarj problemi olmasın ve uzun ömürlü olsun istiyorum. Pek oyun oynamaz. Xiaomi yi önermişsiniz genelde ama bilmediğim bir marka olduğu için tereddüt ediyorum. Ne önerirsiniz?

Lenovo k6 power, lenovo vibe p1 pro ya bakın derim size gerek yok xiaomi mayomi :)

• Lenovo nun bi kaç modelini araştırdım. Kamerası pek iyi değilmiş. Eşim öyle çok telefon kullanmaz ama fotoğraf çeker :) daha önce s3mini ve benden kalma gm elite kullandı. Ya da kullanamaya çalışıyor diyeyim :) telefon son demlerini yaşıyor. Şarj sıkıntısı var ve bu da telefon görüşmelerini aksatıyor.

Günlük olarak telefon kullanımı şöyle. Görüşmeler yapar, sosyal medyada takılır, haber takip eder ve arada film izler. E arada fotoğraf video için de kullanır. Ama anlaşılacağı gibi öyle yeni model takıntısı yok. Elindeki telefonu uzuuun süre kullanmak ister. Bu nedenle uzun vadede yavaşlama yapmayacak bir model istiyorum. İPhone düşünüyordum ama fazlaca pahalı bulduğum için alternatif arıyorum. Tüm bu unsurları göz önünde bulundurularak yardımcı olursanız çok makbule geçer

• quote:

Lenovo nun bi kaç modelini araştırdım. Kamerası pek iyi değilmiş. Eşim öyle çok telefon kullanmaz ama fotoğraf çeker :) daha önce s3mini ve benden kalma gm elite kullandı. Ya da kullanamaya çalışıyor diyeyim :) telefon son demlerini yaşıyor. Şarj sıkıntısı var ve bu da telefon görüşmelerini aksatıyor.

Günlük olarak telefon kullanımı şöyle. Görüşmeler yapar, sosyal medyada takılır, haber takip eder ve arada film izler. E arada fotoğraf video için de kullanır. Ama anlaşılacağı gibi öyle yeni model takıntısı yok. Elindeki telefonu uzuuun süre kullanmak ister. Bu nedenle uzun vadede yavaşlama yapmayacak bir model istiyorum. İPhone düşünüyordum ama fazlaca pahalı bulduğum için alternatif arıyorum. Tüm bu unsurları göz önünde bulundurularak yardımcı olursanız çok makbule geçer

Tamam isteklerinizi güzelce yazmışsınız ama bütçeniz nedir?

• Önceki mesajda yazmıştım bu nedenle tekrar yazmamıştım :) 1300 civarı düşünüyorum ama belki 1500 e kadar çıkabilirim.

• HaBerOk H kullanıcısına yanıt
    Anladığım kadarıyla eşiniz günlük kullanıcı ve öyle performans isteyen oyunlar vs. ile işi yok. Bahsettiğiniz kullanım kriterlerinde daha çok kamerasıyla öne çıkan zenfone 3 laser en iyi tercih bütçeniz için bence. (xiomi bilinmedik bir marka dediğinizi varsayarak.) Bütçeniz 1500 bandına çıkıyorsa da lenovo p2 yi degerlendirebilirsiniz.

• quote:

Önceki mesajda yazmıştım bu nedenle tekrar yazmamıştım :) 1300 civarı düşünüyorum ama belki 1500 e kadar çıkabilirim.

Lenovo k6 power işinizi görür orta sınıf bir kamerası var pil performansınada gayet tatmin edecektir sizi...

Samsung j7 prime, c5, c7 yede bakabilirsiniz

Arzu ederseniz huawei mate s ve mate 8 de güzel tercihler.

• Teşekkür ederim. Peki bana niye xiaomi önermiyorsunuz o baya kafama yattı ama bilen birisinin "al bak kesinlikle pişman olmazsın" demesini istiyorum sanırım

• musanpa kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim öncelikle. Ya aslında zenfone ve xiaomi gibi cihazlar konusunda biraz cesaretlendirme istiyorum sanırım 😀 bi kaç gündür göz gezdiriyorum, yorumlar çoğunlukla iyi.. Diğer mesajımda da yazdığım gibi bilir kişilerden "al pişman olmazsın" demesini bekliyorum galiba ☺️

• HaBerOk H kullanıcısına yanıt
    Xiomi konusunda kimse bunu diyemez maalesef. Çok büyük ve güvenilir bir firma olmasına ragmen ulkemizde resmi satış yapmadığından cihazlari paralel ithalat geliyor, bu da bahsettiğiniz gözü kapalı almak durumunu baltaliyor. Ama zenfone a ayni sekilde yaklaşmayın bence sonuçta ulkemizde satışı ve servis ağı mevcut asus turkiye garantili satılıyor cihazlar. Bunlar dışında da j7 prime huawei p9 lite modelleri de bütçenize göre iyi seçenekler. Ayrica zenfone 3 ün normal modeli de iyi bir seçenek sonuçta 1500 tl ye kadar çıkabiliyor bütçeniz.

• musanpa kullanıcısına yanıt
    Bu markaları da inceleyip kararımı ona göre vereyim o zaman. Çok teşekkür ederim

• quote:

Bu markaları da inceleyip kararımı ona göre vereyim o zaman. Çok teşekkür ederim

Zenfone 3 ü ben demiyorum yalnız sorumlusu musampa

• quote:

Orijinalden alıntı: MustafaPoo99

Maşallah. Teknosa da baktım LG telefon satmıyorlardı zaten. Carrefour da inceledim bugün 1700 TL di hoşuma gitti.

Bu fiyat segmentinde ekran kamera ile öne çıkan cihaz var mı? Lg araştırdıkça acaba dedirtmeye başladı.

• quote:

quote:

Maşallah. Teknosa da baktım LG telefon satmıyorlardı zaten. Carrefour da inceledim bugün 1700 TL di hoşuma gitti.

Bu fiyat segmentinde ekran kamera ile öne çıkan cihaz var mı? Lg araştırdıkça acaba dedirtmeye başladı.

Lg yi iyice araştırın kafanıza yatıyorsa alın tabi

• arkadaşlar herkese iyi geceler. emektar sony xperia z3 bugün sizlere ömür. 300tl ekran fiyatı çıkardılar. ben de yeni bir telefon alayım dedim. oyun oynamam, internet müzik sosyal medya, fotoğraf sözlük vb. şeyler kullanıyorum. telefona çok para harcama taraftarı değilim en kralını alsam 3 yıl götürüyor. biraz araştırdım.
    -1000 TL civarı
    -distribitör servis desteği
    -takılmayacak, donmayacak en az 2 gb.lık modellere baktım. hafıza sorun değil micro sd kartla çözerim.

valla aklıma alcatel idol 4 yattı ama ustaların fikrini de bir alayım dedim. var mı arkadaşlar öneriniz? bütçeyi pek aşasım yok. idol 4 lerle ilgili pek kullanıcı yorumu bulamadım maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YDSingilizceci -- 22 Şubat 2017; 23:29:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YDSingilizceci

arkadaşlar herkese iyi geceler. emektar sony xperia z3 bugün sizlere ömür. 300tl ekran fiyatı çıkardılar. ben de yeni bir telefon alayım dedim. oyun oynamam, internet müzik sosyal medya, fotoğraf sözlük vb. şeyler kullanıyorum. telefona çok para harcama taraftarı değilim en kralını alsam 3 yıl götürüyor. biraz araştırdım.
    -1000 TL civarı
    -distribitör servis desteği
    -takılmayacak, donmayacak en az 2 gb.lık modellere baktım. hafıza sorun değil micro sd kartla çözerim.

valla aklıma alcatel idol 4 yattı ama ustaların fikrini de bir alayım dedim. var mı arkadaşlar öneriniz? bütçeyi pek aşasım yok. idol 4 lerle ilgili pek kullanıcı yorumu bulamadım maalesef.

Alcatel idol 4 ü kullandım inanılmaz keyifli bir cihaz sesi/kamerası felan düzgün pek incik cıncıkta değilim diyene gidecek güzel bir telefon tavsiye edilebilecek oturaklı bir cihaz gayet.

• Bildirim çubuğu neyse de bu sıkıntı.

• quote:

Bildirim çubuğu neyse de bu sıkıntı.

Lg g5 de ghosting sorunu ciddi oranda var evet.

• Arkadaşlar merhaba kesin sorulmuştur ama bana Kamerasız Arttırılabilir hafızalı internetede görebileceğim radyolu Asker telefonu önerebilir misiniz.

Teşekkür ederim şimdiden saygılar

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.