Şimdi Ara

Her Bütçeye İsteğe Uygun Telefon Önerileri 2018 Mayıs Ayı Tavsiyeleri #Konu Güncel# (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.736
Cevap
63
Favori
188.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öncelikli kamera odaklı telefon bakıyorum maksimum 1800 daha düşüğe eş değer telefonlar varsa kamera olarak onu almayı yeğlerim. samsung c9 pro nasıldır? birde note 5 i telefonculardan bu fiyata bulurum kaç yıl götürür?
    birde samsung a serisi j serisi c serisi farkı nedir? a9 c9 için sordum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fberen

öncelikli kamera odaklı telefon bakıyorum maksimum 1800 daha düşüğe eş değer telefonlar varsa kamera olarak onu almayı yeğlerim. samsung c9 pro nasıldır? birde note 5 i telefonculardan bu fiyata bulurum kaç yıl götürür?
    birde samsung a serisi j serisi c serisi farkı nedir? a9 c9 için sordum?

İlla samsung mu istiyorsunuz?

J serisi giriş seviye - a serisi orta seviye - s ve note ise üst seviyedir samsungta. C ise çinde rekabet edebilmek için oluşturdukları ekonomik süper orta sınıf seridir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.B.V

Teşekkürler hocam

Ne demek efenim gene bekleriz

• İlla Samsung düşünmüyorum ama kameranın biraz iyi olmasını istiyorum. Lg v10 da sıkıntılı imiş Lg g5 var o nasıl bilmiyorum. Çok çıkmazdayım. Xiaomi mi5s baktım kamera problemli
  • quote:

İlla Samsung düşünmüyorum ama kameranın biraz iyi olmasını istiyorum. Lg v10 da sıkıntılı imiş Lg g5 var o nasıl bilmiyorum. Çok çıkmazdayım. Xiaomi mi5s baktım kamera problemli

Kafam rahat etsin problem istemiyorum kamerada leziz olsun diyorsan huawei p9 al geç derim.

• Bende Z5 düşünüyordum. 1500-1800 arasında bir cihaz lazım.Dizi/Film , internet ve Falloutshelter , Pokemon Go gibi oyunları için kullanıcam .Kamera çok önemli değil ama belli bir düzeyinde altında olmasına artık. Uzum süre idare edicekbir cihaz arıyorum.Bir kaç mesaj önce Z5 için eski ve sorunlu demişsiniz. Eski olması çok dert değilde , sorunları neler acaba. Benim bildiğim bir ısınma sorunu var 810 yüzünden. Birde hiçbiryerde bulamadım bu telefonu 0 . Tasarımını falan beğendiğim için istiyordum ama olmayacak gibi.Tavsiyenizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metrekare

Bende Z5 düşünüyordum. 1500-1800 arasında bir cihaz lazım.Dizi/Film , internet ve Falloutshelter , Pokemon Go gibi oyunları için kullanıcam .Kamera çok önemli değil ama belli bir düzeyinde altında olmasına artık. Uzum süre idare edicekbir cihaz arıyorum.Bir kaç mesaj önce Z5 için eski ve sorunlu demişsiniz. Eski olması çok dert değilde , sorunları neler acaba. Benim bildiğim bir ısınma sorunu var 810 yüzünden. Birde hiçbiryerde bulamadım bu telefonu 0 . Tasarımını falan beğendiğim için istiyordum ama olmayacak gibi.Tavsiyenizi bekliyorum.

Üretimden kaldırıldı normaldir sony bile unutmak istiyor onu

Samsung galaxy s6 ve s6 edge e bakmanızı vede şiddetle huawei p9 öneririm.

• S6 S6 edge de hafıza kartı yok sanırım o yüzden pek işime gelmiyor.Dizileri telefonda depoluyorum. P9 u da o fiyatlara bulamadım ben 2200 -2600 fiyatlar hep. Oda çok şık bir telefon.
    Yazık olmuş Z5 e

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metrekare -- 20 Şubat 2017; 14:27:33 >
  • quote:

S6 S6 edge de hafıza kartı yok sanırım o yüzden pek işime gelmiyor.Dizileri telefonda depoluyorum. P9 u da o fiyatlara bulamadım ben 2200 -2600 fiyatlar hep. Oda çok şık bir telefon.
    Yazık olmuş Z5 e

http://www.hepsiburada.com/huawei-p9-dual-sim-ithalatci-garantili-pm-telcephuap9du?magaza=Bsz%20Elektronik&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_medium=epey&utm_source=pc&utm_term=k&wt_pc=21.c.k.pc

• benkimim50 kullanıcısına yanıt
    İthalatçı garantiliymiş benden uzak olsun Yine de teşekkür ederim en azından yeni seçenekler oluştu.

• quote:

İthalatçı garantiliymiş benden uzak olsun Yine de teşekkür ederim en azından yeni seçenekler oluştu.

Hmm tamam o zaman ama p9 kendinden pek arıza yapan bir cihaz değil belirteyimde :) tabi siz bilirsiniz huawei türkiye garantisi gerçekten iyidir ekranı kırsanız bile ücretsiz değişirler.

• Huawei MateS - Xiaomi Mi5 Şu iki üründen hangisini almalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: from_trabzon

Huawei MateS - Xiaomi Mi5 Şu iki üründen hangisini almalıyım ?

Ekran boyutu önemli değilse mi5

p9 güzelde ois yok fotoğraflarda sıkıntı olmuyor mu? Birde sanal tuş yerine kapasitif tuş daha iyi olduğunu düşünüyorum çünkü ekranda boşa yer kaplamıyor. Böyle 6 inç civarı bir telefon önerin var mı?
  • quote:

p9 güzelde ois yok fotoğraflarda sıkıntı olmuyor mu? Birde sanal tuş yerine kapasitif tuş daha iyi olduğunu düşünüyorum çünkü ekranda boşa yer kaplamıyor. Böyle 6 inç civarı bir telefon önerin var mı?

Bütçe sıkıntın yoksa huawei mate 9 tam bir efsane

hocam xperia x mi yoksa p9 mu? p9 un sar değeri ve markasından dolayı pek ısınamadım açıkçası. sony nin ismi var yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatlck

hocam xperia x mi yoksa p9 mu? p9 un sar değeri ve markasından dolayı pek ısınamadım açıkçası. sony nin ismi var yani.

P9 çok daha üstün xperia x ile kıyaslanması pek doğru değil...

Sar değeri ise yasal sınırlara uygun yani pek dert değil gibi ama rakiplerinden yüksek taktir edersiniz ki ama apple ile nerdeyse aynı sar değeri apple da sıkıntı olmuyorsa huawei de olmaz.Telefon sektöründe huawei sony e göre çok daha büyük bir marka.

Ama p9 soru işareti oluşturacaksa kafanızda bence teercih etmeyin.

anladım hocam kesin p9 alıyorum o zaman. tasarımı aşırı hoş bir telefon. beni kuşkulandıran şeyler sar ve marka ismiydi. titanyum gri muhteşem
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatlck

anladım hocam kesin p9 alıyorum o zaman. tasarımı aşırı hoş bir telefon. beni kuşkulandıran şeyler sar ve marka ismiydi. titanyum gri muhteşem

Hangi fiyata alacağınızda önemli çünkü p9 1800-2400 arası gidiyor?

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.