Şimdi Ara

Her Bütçeye İsteğe Uygun Telefon Önerileri 2018 Mayıs Ayı Tavsiyeleri #Konu Güncel# (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.736
Cevap
63
Favori
188.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vahamet

Arkadaşlar merhaba kesin sorulmuştur ama bana Kamerasız Arttırılabilir hafızalı internetede görebileceğim radyolu Asker telefonu önerebilir misiniz.

Teşekkür ederim şimdiden saygılar

İnternete girebilen kamerası olmayan cihaz yok gibi birşey olsa bile çok çile çektirir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternete girmesede olur o özelliği çıkardığımızda varmı öneriniz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Vahamet

İnternete girmesede olur o özelliği çıkardığımızda varmı öneriniz hocam

O cihazlarda tavsiyem ikinciel bir nokia telefon alman.

O tipte bir sürü marka var ama istisnasız nerdeyse hepsi sorunlu onlardan uzak dur derim.

• Yerimi tam bilemiyorum.Huawei P9 Lite ile Lenovo K6 Note arasında kaldım.Hangisini önerirsiniz? (Aklımda nedense Lenovo var ama kararsız kaldım.)

• quote:

Orijinalden alıntı: RainKnight

Yerimi tam bilemiyorum.Huawei P9 Lite ile Lenovo K6 Note arasında kaldım.Hangisini önerirsiniz? (Aklımda nedense Lenovo var ama kararsız kaldım.)

HUAWEI P9 LITE 16GB
    lenovo K6 note 32GB
    Bende telefon almayı düşünüyorum. k6 note u araştırıyorum özellikleri gayet iyi.
  • quote:

Yerimi tam bilemiyorum.Huawei P9 Lite ile Lenovo K6 Note arasında kaldım.Hangisini önerirsiniz? (Aklımda nedense Lenovo var ama kararsız kaldım.)

Fiyat farkı yoksa aralarında k6 note al derim yani aklına uy

• xiaomi mi 5 mi yoksa xiaominin diğer modellerinden biri mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KopRules

xiaomi mi 5 mi yoksa xiaominin diğer modellerinden biri mi ?

Mi5s hariç diğerleri olmaz diğerleri orta sınıf cihazlar mi5 amiral gemi bir telefon.

• benkimim50 kullanıcısına yanıt
    Mi5s 1700 civarında benim bütcem 1000-1500 civarı.Yani en iyi seçim Mi5 olur diyebilir miyiz?
  • quote:

Mi5s 1700 civarında benim bütcem 1000-1500 civarı.Yani en iyi seçim Mi5 olur diyebilir miyiz?

Evet.

Teşekkürler
  • quote:

K6'nın P9 Lite'ye göre tek üstünlüğü pil ve depolama. Fakat k6'nın zaten fark noktası pil 4000mAh sayesinde öne çıkıyor. Bu demek değildir ki P9 Lite pil olarak kötü: Günlük kullanımda 1.5 günü gösteren 3000mAh bir pil var P9 Lite da. Her telefonu ortalama günde bir şarj ettiğimizi düşünürsek üstünlük sadece depolamada kalmış oluyor. Aşağı yukarı denk cihazlar da diyebiliriz. Ama kamera konusunda P9 Lite ile kıyaslanamaz. Ekran boyutu olarak (5.2/5.5) ve tasarım olarak da size uygunu seçiniz. Depolama da önemli faktörse 16 yetmez derseniz K6 Note. Depolama 16 yeterse kesinlikle P9 Lite. Konuyu oluşturan arkadaş kimse bu cihazı o listeye eklemesinde de fayda var. Fiyat ve ürünler tutarsız duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

quote:

K6'nın P9 Lite'ye göre tek üstünlüğü pil ve depolama. Fakat k6'nın zaten fark noktası pil 4000mAh sayesinde öne çıkıyor. Bu demek değildir ki P9 Lite pil olarak kötü: Günlük kullanımda 1.5 günü gösteren 3000mAh bir pil var P9 Lite da. Her telefonu ortalama günde bir şarj ettiğimizi düşünürsek üstünlük sadece depolamada kalmış oluyor. Aşağı yukarı denk cihazlar da diyebiliriz. Ama kamera konusunda P9 Lite ile kıyaslanamaz. Ekran boyutu olarak (5.2/5.5) ve tasarım olarak da size uygunu seçiniz. Depolama da önemli faktörse 16 yetmez derseniz K6 Note. Depolama 16 yeterse kesinlikle P9 Lite. Konuyu oluşturan arkadaş kimse bu cihazı o listeye eklemesinde de fayda var. Fiyat ve ürünler tutarsız duruyor.

Liste ayda bir güncellenşr ay içinde güncellenmez ama sormanız taktirinde tabi konu içinde güncel tavsiye gelir.

Huawei p9 lite Sony ımx214

Lenovo k6 note Sony ımx258 (kesin bilgi değil)

Yani sensörsel bazda fark yok hatta k6 biraz daha önde ama tabi yazılım ayağıda önemli iş sensörle bitmiyor bir tek ama işin özüne inersek kamerada da pek fark yok diyebiliriz.

Telefonları kağıt üzerinde karşılaştırmak fikir verir ama gidip bir k6 note ile p9 lite yıl karşılaştırın bir tekno markette. Farkı göreceksiniz. Dediğim gibi iki cihaz arası ekran boyutu ve tasarım zevkine göre seçim yapılabilir.

• quote:

Mi5s 1490 tl migrosta, yeni aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

Telefonları kağıt üzerinde karşılaştırmak fikir verir ama gidip bir k6 note ile p9 lite yıl karşılaştırın bir tekno markette. Farkı göreceksiniz. Dediğim gibi iki cihaz arası ekran boyutu ve tasarım zevkine göre seçim yapılabilir.

Benim tercihim hala k6 note fiyat farkı yoksa şayet ilk yorumda cihazlar ile ilgili belirtmiştim kim ucuzsa o alır :)

• quote:

Orijinalden alıntı: albati

quote:

Hb de sanırım şuan satılıyor 1450tl ye. Migrosta resim felan çektiyseniz atabilirmisiniz cihaz ile ilgili.

• quote:

Orijinalden alıntı: benkimim50

quote:

quote:

Hb de sanırım şuan satılıyor 1450tl ye. Migrosta resim felan çektiyseniz atabilirmisiniz cihaz ile ilgili.

Valla hb ile falan uğraşamadım, bazen ithalattan kaynaklı gecikmeler oluyor. Ben hem gidip kanlı canlı göreyim dedim, gördüm ve hasta oldum aldım hemen. 3 haftadır bu bütçelerde cihaz bakıyodum zaten. Resim çekmedim mağazada.

Bu arada en az 5.5 inch, 600-800₺ arası bir anane telefonu tavsiyesi alabilir miyim?

Zenfone 2 lazer düşündüm ama güncelleme falan almaması, ekranın 720p olması kötü göründü bana.

Moto g4 nasıldır? Plus olan daha pahalı. Ananeye parmak izi vs gereksiz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: benkimim50

quote:

quote:

Valla hb ile falan uğraşamadım, bazen ithalattan kaynaklı gecikmeler oluyor. Ben hem gidip kanlı canlı göreyim dedim, gördüm ve hasta oldum aldım hemen. 3 haftadır bu bütçelerde cihaz bakıyodum zaten. Resim çekmedim mağazada.

Bu arada en az 5.5 inch, 600-800₺ arası bir anane telefonu tavsiyesi alabilir miyim?

Zenfone 2 lazer düşündüm ama güncelleme falan almaması, ekranın 720p olması kötü göründü bana.

Moto g4 nasıldır? Plus olan daha pahalı. Ananeye parmak izi vs gereksiz.

Evet tercih edilebilecek bir telefon g4 ayrıca alcatel idol 3 5.5inç e de bakabilirsiniz.

• albati kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için.Cihaz delta garantili mi ? Bir de tüm Türkiyedeki migroslarda bulabilir miyiz siz nereden aldınız ?
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.