Şimdi Ara

🥇Her Ay Merakla Beklenen Kampanya ➡️ Çekilebilir Tam 360 TL Ödül ➡️ En yüksek Geri Ödeme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cioinlist borsası her ay düzenlediği ve $80000 (50000 + 30000) (yaklaşık 1400000 TL) dağıttığı kampanya devam ediyor.

Bunun $10 'ı yatırım ve hacim karşılığında, $6'ı da öğren kazan etkinliği sonrasında veriliyor.

Kampanyaya yeni üye olan kullanıcılar veya 1 temmuz itibari ile son 90 gün içinde kayıt olup herhangi bir yatırım yapmayan kullanıcılar katılabilir.

Kampanya 1 Temmuz gecesi saat 03:00 'da start alacak.

Vakit kaybetmemek için şimdiden hesaplarınızı açıp kimlik onaylarınızı yapmanızı öneririm. Bazen 1-3 günü bulabiliyor onay alması. Onayı beklerken ödül havuzu biter öyle kalırsınız.

Borsaya en az komisyonla ICP (Internet Computer) göndermenizi öneririm. Komisyon yok denecek kadar az.

Binancetr borsasında ICP mevcut eğer TRBinance hesabınız yoksa aşağıdaki linkten kayıt olabilirsiniz. Bu sayede kazandığınız parayı hemen TL'ye çevirip banka hesabınıza çekebilirsiniz.

https://www.trbinance.com/account/signup?ref=A72X1723

refsiz : https://www.trbinance.com

Şartlar Nelerdir?

Bu bir referans kampanyası olduğu için referans linki ile üye olmalısınız. ($10 ödül için)

Borsaya en az $103-104 değeriinde ICP yatırım yapıyorsunuz ve sol menüden BUY/SEL e gelerek ICP yi USDC ye çeviriyorsunuz.

Benim önerim, hemen ardından REWARDS mneüsünde gelip XTZ öğren kazan etkinliğini de yapıp onu da almanız.

XTZ'yi de USDC ye çevirip, sonra hepsini tekrar ICP ye çevireceksiniz.

Ardından ister 3-4 saat bekleyip ödülle beraber çekersiniz, isterseniz de ayrı ayrı çekersiniz.

Ödül BTC olarak yatacak, onu da ICP ye çevireceksiniz.

Öğren kazan quiz cevaplarını aşağıda vereceğim.

Nasıl katılınır?

1. Referanslı linke tıklayıp üye olacaksınız. ,
    2. Kimlik doğrulama işlemlerini tamamlayıp hesabınızı onaylatacaksınız.
    3. Yukarıdaki şartlar kısmındaki adımları uygulayacaksınız.

Sonrasında bana gelen ödülün yarısını yani $5'ı size göndereceğim.

PEKİ YATIRIMI BEN KARŞILARAM NE YAPACAKSINIZ?

1. Yeni bir mail adresi ile üye olacaksınız.
    2. Kimlik doğrulama işlemlerini tamamlayıp hesabınızı onaylatacaksınız.
    3. 2FA yı kapatıp hesabı bana vereceksiniz, ben 1 temmuzda hesabınıza girip yatırım ve al sat yapıp çıkacağım. Hesabı geri size vereceğim.
    4. Ödül yansıdığında kendi ödülünüzü çekeceksiniz.

REFERANSLI LİNK TIKLAYIN

REFSİZ : https://coinlist.co (ödül yok)

NOT: YATIRIM KARŞILAMAMI İSTEYEN REFERANSLARIM KAYIT ESNASINDA REFERANS LİNKİ GÖRÜNECEK ŞEKİLDE VİDEO ÇEKMEK ZORUNDADIR.

YATIRIM İSTEMEYEN REFERANSLARIM İSE ÖDÜLLERİNİN GÖRÜNTÜSÜNÜ GÖNDERMELİDİRLER.

QUİZ CEVAPLARI İÇİN?

1️⃣LPoS

2️⃣Unique on

3️⃣1,2,3,4

4️⃣They attract

5️⃣0bjkt

6️⃣Organizing NFTs

ÖDEME KANITLARI (1 HAZİRAN 2022)

🥇Her Ay Merakla Beklenen Kampanya ➡️ Çekilebilir Tam 360 TL Ödül ➡️ En yüksek Geri Ödeme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msport -- 25 Haziran 2022; 16:58:13 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.