Şimdi Ara

Binance tarafından listelenecek ! Notcoin Hakkinda Hersey, Hızlı Coin Kazanma, Taktikleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • notcoin resmi hesabından yapılan açıklamada, notcoinin yakın zamanda listeleneceğini söylediler. kaybedecek bir şey yok. telegram sayfasına girdikten sonra tıklayarak madencilik yapılan, girmesi kolay bir uygulama . referans linki üzerinden giderseniz hem siz hem de ben ekstra puan kazanıyoruz referans linkim notcoin referans linki girdikten sonra play'e basmanız yeterli olur sonrasında tıklayarak puan kazanmaya başlıyorsunuz. earn kısmından basit görevleri yaparak ekstra puan kazanılıyor. boots kısmında ise 24 saatte bir 3 full enerji ve katlamalı puan kazandıran 3 roket veriliyor. ayrıca her tıklamada daha çok puan alabilmek için puanlarınızla 1 tikta daha fazla notcoin çıkarmanızı sağlayan ek özellikler ve enerji kapasiteni artırmayı satın alabiliyorsunuz. benim 1 tikta 9 puan ve 5500 enerji ile işlem yapıyorum. son olarak boots kısmında auto tap bot kısmını açarsanız siz uyurken ya da uzun süre girdiğinizde robot sizin yerinize notcoin çıkarmaya devam ediyor.

Uye olmak icin referanslı ekstra puan veren link.

referanssız link:

https://t.me/notcoin_bot

Su anda 10.000.000 coin oldugunda ortalama 100 euro civarından satabiliyorsunuz. Benim 5.700.000 coin var. Odeme alabildiğimde ayrıca paylasirim.

Referanssiz link : 

Referans Linkim: 

Hizli Coin Kazanmak icin bir kaç ipucu verebilirim.

1. Earn butonuna tıklayarak Specials ve Web3 World gorevlerini tamamlayın sırf bunlarla 1 milyon coin kazanabilirsiniz. (Basit bir kaç telegram, twitter,discord hesaplarını takip edeceksiniz talimatlara gore bu gorevler 30-40 saniye sürüyor )

2. Boosts kısmındaki Multitap ve Energy Limitlerinizi yükseltmek olsun. Su anda benim her ikisi de 9 levelde. Bunun yanında uygulamaya girmediğinizde mutlaka almanız gereken Auto Tap Bot var.

3. Uygulamaya girdiğiniz zamanlarda yine boosts kısmından Full Energy ve Turbo seçeneklerini kullanmaya ihmal etmeyin. Full Energy adi da üstünde olduğu gibi enerji seviyenizi fuller. Turbo'ya tikladiginizda ana ekrana gelip oynamaya devam edin. Bir roket belirecek. O rokete tıklayıp, coin uzerine tıklamaya devam edin, normalin 5-10 kati kadar coin kazanmanızı saglayacak. Full Energy ve Turbo seçeneği Gunde 2 kez , 3er defa hak olacak sekilde yenileniyor.

Dipnot: Multitap ve Energy Limitinizi yükseltmeden uygulamaya girer girmez , Boostlarinizi bosa harcamayın , Leveller yükseldikten sonra daha fazla kazanabilirsiniz.

Benim istatistiklerim su sekilde ornek olması acısından 

Multitap : lvl 9

Energy Limit: lvl 9

Auto tap bot: on

Bu haliyle hiç bir şey yapmayıp 12 saat aralıklar ile girsem bile günlük 350k coin kesiyor uygulama. Günlük boostlari da kullanınca 450k civarına oluyor..

Baska bir dipnot : Coin kazanmak icin arkadaslarinizi davet etmek zorunda degilsiniz benim bu konuyu acana kadar hiç referansım olmadı. Acmamin sebebi earn kısmında bir gorev var 10 milyon coin kazandıktan sonra aciliyor. O gorevin şartlarından biri 5 arkadasinizi davet etmiş olmak. Ben arkadas davet edemem, o sebeple kazanamam diye düşünen arkadaslar varsa diye bu aciklamayi ekledim.

Benim istatistiklerim su sekilde ornek olması acısından 

Multitap : lvl 10

Energy Limit: lvl 10

Auto tap bot: on

Bu haliyle hiç bir şey yapmayıp 12 saat aralıklar ile girsem bile günlük 350k coin kesiyor uygulama. Günlük boostlari da kullanınca 450k civarına oluyor..

Baska bir dipnot : Coin kazanmak icin arkadaslarinizi davet etmek zorunda degilsiniz benim bu konuyu acana kadar hiç referansım olmadı. Acmamin sebebi earn kısmında bir gorev var 10 milyon coin kazandıktan sonra aciliyor. O gorevin şartlarından biri 5 arkadasinizi davet etmiş olmak. Ben arkadas davet edemem, o sebeple kazanamam diye düşünen arkadaslar varsa diye bu aciklamayi ekledim.

https://t.me/notcoin_bot?start=r_573809_28765285

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onrd3mr -- 19 Mart 2024; 16:6:48 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.