Şimdi Ara

Her Akşam GT5'teyiz. ( GT5 yardımlaşma Derneği..!! ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
743
Cevap
1
Favori
17.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Canawar_

Selamlar olsun size Savaşan Şöförler bende yakın zaman içinde gt5 almayı düşünüyorum acaba online kod gibi birşey varmıdır kod varsa sıfır alıcamda yoksa 2. el alıcam

dediğin şekilde bi kod yok kardeş yükle oyna.
    bu arada benide yazabilirsiniz..
  • Arkadaşlar kendi içerisinde göremedim ama ek paket veya benzeri atraksiyonlar ile Porsche mevcut mu GT5 için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rdegerli

Arkadaşlar kendi içerisinde göremedim ama ek paket veya benzeri atraksiyonlar ile Porsche mevcut mu GT5 için?

GT oyunlarında Porsche marka otomobil yok (lisans olayı ile ilgili zannedersem).Fakat Porsche'lere çok benzeyen RUF diye otomobil var.
  • C-TRanger hocama çoook teşekkür ederim... Ferrari F458 Italia ya kırmızı çok yakışıyor..!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Justerini&Brooks -- 24 Aralık 2011; 20:10:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack_sparrow_82

quote:

Arkadaşlar kendi içerisinde göremedim ama ek paket veya benzeri atraksiyonlar ile Porsche mevcut mu GT5 için?

GT oyunlarında Porsche marka otomobil yok (lisans olayı ile ilgili zannedersem).Fakat Porsche'lere çok benzeyen RUF diye otomobil var.

Olsa iyi olurdu Şimdilik 205 hp bir pug 106 ım var. Battlefield den fırsat bulup ilgilenemedim GT5 ile. Bakalım bu akşamki partye göre yeni bi araba seçebilirim herhalde

Birde bu Red bull aracı falan deniyor.Bu ek paket ile mi sahip olunabilen bir araç? Birde bu hediye etme , alma konuları nedir tam olarak?

Bu arada akşam için küçük çaplı bir alışveriş için markete gidip geleyim bu esnada

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jack_sparrow_82

quote:

Olsa iyi olurdu Şimdilik 205 hp bir pug 106 ım var. Battlefield den fırsat bulup ilgilenemedim GT5 ile. Bakalım bu akşamki partye göre yeni bi araba seçebilirim herhalde

Birde bu Red bull aracı falan deniyor.Bu ek paket ile mi sahip olunabilen bir araç? Birde bu hediye etme , alma konuları nedir tam olarak?

Bu arada akşam için küçük çaplı bir alışveriş için markete gidip geleyim bu esnada

Red Bull aracı için Sebastian Vettel Challenge'ı var, onu oynayarak kazanıyorsun. Ya da B-Spec'de 35. levela ulaştığında. Vettel'in şampiyon olduğu hafta herkese bedava verilmişti..

• beyler akşam için kimler geliyor.. bide belirli kurallar koyalım mı..?? yazında ekleyelim birinci mesaja... saat 22:00 a kadar BF3 kasalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Justerini&Brooks

beyler akşam için kimler geliyor.. bide belirli kurallar koyalım mı..?? yazında ekleyelim birinci mesaja... saat 22:00 a kadar BF3 kasalım..

Kurallara karışamam ama bende fazla araç yok. Bu yarışmama engel teşkil etmez sanırım...

Madem 22:00 a kadar BF3 deyiz, o halde kanal değiştirip BF3 e geliyorum
  • quote:

beyler akşam için kimler geliyor.. bide belirli kurallar koyalım mı..?? yazında ekleyelim birinci mesaja... saat 22:00 a kadar BF3 kasalım..

kurala gerek yok bence turnuva değil sonuçta eğlencesine yarışıyoruz art niyetli biri olucağonı sanmam ama gerçek yarışcaksak

mekanik hasar fln her şey olsun

tersten gelen veya glerek vuran ceza alsın da olucağını sanmam :)

bir de herkes aynı arabya sahip değil çoğumuz yeni başlamış arabası yok öneileb araçlarda modifye yok kontrolu zor kısacası eğlenicez işte :)

Honda m ile gelicem 10 gibi :)

Mic ile konuşuruz ülkelere göre fln araba alırız :)

stage round da yarışalım Bugatti alıyım düz yol 400 km /s :) trophy sini almıştm ne günlerdi o bugatti yi almak için ne uğraştım baktıj millet usb yedeklio :)

• Aksam gelirim. Kurala gerek yok da güç olarak yakın arabalar olursa iyi olur.
  • ok gençler 22:00 gibi görüşürüz... eklemediğim varsa beni eklesin.. PSN imzadaki..
  • geliyo musunuz beyler..?
  • Ben 10dk sonra geliyorum...

Herkes gelecekti ama kimse yok galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esco54 -- 24 Aralık 2011; 23:13:06 >
  • valla olanları biliyosun usta..
  • Abi gt deyiz suan gurur Arda abi ben gelin oynayalim
  • Yarışlar zevkliydi. Ama cart ve nascar a katılamadım. Sunucu ile bağlantı koptu. Haftaiçi zor ama haftasonu yaparız yine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bu gece çok eğlenceliydi... yine toplanalımda size tozumu yutturayım...
  • Ben de bugün çok toz yutturdum. Çünkü sürekli toprakta gittim
  • quote:

beyler bu gece çok eğlenceliydi... yine toplanalımda size tozumu yutturayım...

Yarın senin icin standı kuracam bf sarmıyo artık .)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

quote:

beyler bu gece çok eğlenceliydi... yine toplanalımda size tozumu yutturayım...

Yarın senin icin standı kuracam bf sarmıyo artık .)

Müdür çok eglenceliydi ama dfgtsi olanlar uçup gidip biz yayan kaldık :)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.