Şimdi Ara

Her Akşam GT5'teyiz. ( GT5 yardımlaşma Derneği..!! ) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
743
Cevap
1
Favori
17.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Esco54

quote:

Orijinalden alıntı: Justerini&Brooks

quote:

Orijinalden alıntı: Esco54

B-spec yarislari icin soforu de benden odunc alabilirsiniz...

abi yemin ederim oyunuda hediye etsen tam olacak yani.... baba büyüksün...

yine akşamki gibi bir eleman bulsakta ben bi ona sihir yapsam hacı

• beyler Pis Yedili den sonra gelebilirim... bu arada benim elemanlar yarışıyor bilginiz olsun... ben TV izliyorum
  • quote:

beyler Pis Yedili den sonra gelebilirim... bu arada benim elemanlar yarışıyor bilginiz olsun... ben TV izliyorum

Aynen +1 Elemanı sezon yarışlarındaki B-spec yarıştır.Nerden baksan 10-15 katı para kazandırıyor.Aynı yarışı güçsüzden güçlüye doğru sıralı arabalar ile yarıştır

• quote:

Orijinalden alıntı: Rdegerli

quote:

beyler Pis Yedili den sonra gelebilirim... bu arada benim elemanlar yarışıyor bilginiz olsun... ben TV izliyorum

Aynen +1 Elemanı sezon yarışlarındaki B-spec yarıştır.Nerden baksan 10-15 katı para kazandırıyor.Aynı yarışı güçsüzden güçlüye doğru sıralı arabalar ile yarıştır

çakaaaaalll....

eyvallah.. bu arada orço hatunu götürüyordu hacı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Justerini&Brooks -- 27 Aralık 2011; 21:31:26 >

• ORÇO tam or. ço.. yaa Al sana yövmiye
  • quote:

ORÇO tam or. ço.. yaa Al sana yövmiye

aga ben dayanamadım GT5 teyim...
  • Valla bende dayanamıyorum Birşeyler atıştırıp bende gelirim
  • quote:

Valla bende dayanamıyorum Birşeyler atıştırıp bende gelirim

arda atıştırdı.. şimdi ben bişeyler yiyorum... sıra sende...
  • Gürol isi ilerletmissin. Yabancıları mi tokqtliyorsun artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: geoxid

Gürol isi ilerletmissin. Yabancıları mi tokqtliyorsun artık

bildiğin gibi değil hacı...

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esco54 -- 27 Aralık 2011; 23:27:46 >
  • benim bütün patchler bitti birde hdd e attı araba ve resim verileri falan hazırım yani yarışırsak nasıl yapıyoruz o konuda bilgim yok ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canawar_

benim bütün patchler bitti birde hdd e attı araba ve resim verileri falan hazırım yani yarışırsak nasıl yapıyoruz o konuda bilgim yok ama

sırasıyla şu işlemleri yap

burdan birini psn e ekle

oyuna gir

gt hayatı profil topluluk sekmelerinden

Topluluk seç

ekleiğin kişinin ismine gel tıkla

Onun lobisine katıl eğer lobi yaan yerin sağ üstünde turuncu fonda siyah dam varsa o başka lobide oynuyordur ve sen de oraya katıl

zaten katılımcı listesinden anlarsın

iyi yarışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

benim bütün patchler bitti birde hdd e attı araba ve resim verileri falan hazırım yani yarışırsak nasıl yapıyoruz o konuda bilgim yok ama

ortak şimdi çıktık yaaaa.... yarın akşam takılalım.. bizimkiler BF3 e geçti...
  • B- Spec ' te benim eleman Redbull Prototype x2011 ile ikinci turu bindirmek üzere.. super sport car challenge yarışında..
  • quote:

quote:

ortak şimdi çıktık yaaaa.... yarın akşam takılalım.. bizimkiler BF3 e geçti...

hadi ya kaçırdık desene neyse ben biraz oyunu kurcaliyim sonrada bf3 e geçerim aracı döndürmek zormuş ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

sırasıyla şu işlemleri yap

burdan birini psn e ekle

oyuna gir

gt hayatı profil topluluk sekmelerinden

Topluluk seç

ekleiğin kişinin ismine gel tıkla

Onun lobisine katıl eğer lobi yaan yerin sağ üstünde turuncu fonda siyah dam varsa o başka lobide oynuyordur ve sen de oraya katıl

zaten katılımcı listesinden anlarsın

iyi yarışlar

tamam sağol yardim için

• Yine güzel bir oyun gecesiydi

Gürol sen şöföre aylık ne kadar maaş veriyorsun abi Gece gündüz direksiyon sallıyor adam

Dur bende yatana kadar sezonluk bi yarış yaptırayımda bi 100.000 lik alayım bi m3 parası abi

@Canawar, ekle bizleri PSN den. Her akşam saat 20:00 den sonra oyunlar başlıyor aşağı yukarıGerçi Listende olduktan sonra online ları devamlı görürsün

• Hediye race car, super sport, ferrari vs kabul edilir :) Karşılığında yarışlarda yol veririm (tabi tur bindirirken)

Bspec sezonluklar çok iyi 3 yarışta adam 13 level oldu. Daha önce bspec yapmamıştım. Yarışı açıp yemeğe, tuvalete vs gidiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.