Şimdi Ara

Her Akşam BF3'deyiz ! [PS3] (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.999
Cevap
9
Favori
176.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WestCoast35

Arkadaşlar yıl başında hep beraber toplanalım.
    Boş bir server kuralım.
    Daha sonra mapin bir yerinde toplanıp halaylar çekelim helikoptere binip mapte tur atalım.Dans ederiz mapin her yerini yıkarız
    10 saniye kaldığında ise her kes c4 kurar 0 dedikmi patlatırız.
    Ha ?
    Yapak mı ?

• USAS manyak bir silah ya. Adamın biri çatıdan bana ateş ediyor. Valla tank aradım ne yalan söyleyeyim. Yerden kaldırdığı toz ve taş parçalarından bunu anladım resmen. Zaten iki kere yere sıktı ben noluyor demeden ölmüştüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bad Company 2 de dünya 5. sinin ve 10. sunun künyelirini almıştım.ONLY_KNİFE_PABLO diye biri vardı 9.000 künyesi olan onu da almıştım bir zamanlar 5 ci olan ama şimdi ilk 20 lerde olan Fubus-Maximus diye biri var onun da künyesini almıştım Keşke bf3te de devam etseydim diyorum bazen
  • quote:

Orijinalden alıntı: ps_hero

Bad Company 2 de dünya 5. sinin ve 10. sunun künyelirini almıştım.ONLY_KNİFE_PABLO diye biri vardı 9.000 künyesi olan onu da almıştım bir zamanlar 5 ci olan ama şimdi ilk 20 lerde olan Fubus-Maximus diye biri var onun da künyesini almıştım Keşke bf3te de devam etseydim diyorum bazen

ılk 25 saat 1 tane kunye almamıstım sımdı bende ona yanıyorum eger o 25 saattede alsaydım cok daha fazla kunyem olurdu suan en cok kunye alan 200. kısıyım :D (dun gece bakmıstım) ılk bastan baslasaydım bu ıse pehey pehey :D

• quote:

Orijinalden alıntı: geoxid

USAS manyak bir silah ya. Adamın biri çatıdan bana ateş ediyor. Valla tank aradım ne yalan söyleyeyim. Yerden kaldırdığı toz ve taş parçalarından bunu anladım resmen. Zaten iki kere yere sıktı ben noluyor demeden ölmüştüm.

LAV ın mermısıne benzıyor cıdden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

quote:

Bad Company 2 de dünya 5. sinin ve 10. sunun künyelirini almıştım.ONLY_KNİFE_PABLO diye biri vardı 9.000 künyesi olan onu da almıştım bir zamanlar 5 ci olan ama şimdi ilk 20 lerde olan Fubus-Maximus diye biri var onun da künyesini almıştım Keşke bf3te de devam etseydim diyorum bazen

ılk 25 saat 1 tane kunye almamıstım sımdı bende ona yanıyorum eger o 25 saattede alsaydım cok daha fazla kunyem olurdu suan en cok kunye alan 200. kısıyım :D (dun gece bakmıstım) ılk bastan baslasaydım bu ıse pehey pehey :D

Demekki 13 saat daha oynayıp ben de künye almaya başlayabilirim

Valla dün baktım da oyun sürem çok az ya. günde 2 saatten 6 gün eder. Hiç oynayamamışım demek ki.

• quote:

quote:

quote:

Valla dün baktım da oyun sürem çok az ya. günde 2 saatten 6 gün eder. Hiç oynayamamışım demek ki.

ya sen oyuna gelmıyorsunkı hergun ps3 acıyorsun oyuna gelmıyorsun:D

• benimde oyun sürem az ama levelım yüksek.
  • quote:

benimde oyun sürem az ama levelım yüksek.

senın oyun surendekıler ortalama kac level olmalı
  • 147 saat oynamışım 16 COLONEL im şimdi.Global leaderboarda bakıyorum bana yakın adamlara büyük çoğunluğu 200-250 saat oynamış ama benimle aynı rütbedeler.Tabi 100-120 saat oynayıp benile aynı rütbede olanlar da var.147 saat için normal rank 10-14 arasıdır bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esco54

quote:

Orijinalden alıntı: jericho_!4

Beyler bugün doğru düzgün bi TDM atalım yahu, kaç gündür istek yoktu bugün istek geldi.

Bana uyar haci...

hacı DFGT geldi.. Oyunda geldi.. Stand hazır... akşama gazlıcam...

• quote:

147 saat oynamışım 16 COLONEL im şimdi.Global leaderboarda bakıyorum bana yakın adamlara büyük çoğunluğu 200-250 saat oynamış ama benimle aynı rütbedeler.Tabi 100-120 saat oynayıp benile aynı rütbede olanlar da var.147 saat için normal rank 10-14 arasıdır bence.

Bence 8-10 arası iyidir :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Evli mutlu çocuklu diyeyim sen anla. valla bf3 den çok lbp oynuyorum ufaklık yüzünden.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Evli mutlu çocuklu diyeyim sen anla. valla bf3 den çok lbp oynuyorum ufaklık yüzünden.

Lbp oynarken davt at gelirim büyük ihtimalle :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dennis Jr -- 21 Aralık 2011; 19:47:28 >

• Herkeze akdenizin sıcak ikliminden selam

• Arkadaslar Yarın aksam yada cuma aksamı gece 12 den sonra coop oynayabileceğim biri var mı? 2. bölümde helikopteri bir türlü kullanamıyorum, ölüyorum sürekli, ne yapacağımıda anlamadım,KH2002 silah var yerden aldım çok beğendim, onu açmam gerek, yardımcı olacak biri olursa çok sevinirim. Kullanan varmı bu silahı? Yardımcı ve bana ortak olacak biri varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

Herkeze akdenizin sıcak ikliminden selam

Ankaranın soğuk akşamından da sana selam olsun (çokta soğuk sayılmaz an itibari ile 3 derece) Müdür pazar yada ctesi gecesi oynarken aynı takımdaydık, sen tanktayken ben silahtaydım sana ilerle yanda adam var diyorum ama cevap alamıyorum, duymuyormuydun acaba, o gün sesini hiç alamadım, aklıma takıldıda!
  • quote:

Orijinalden alıntı: lvnt38

Arkadaslar Yarın aksam yada cuma aksamı gece 12 den sonra coop oynayabileceğim biri var mı? 2. bölümde helikopteri bir türlü kullanamıyorum, ölüyorum sürekli, ne yapacağımıda anlamadım,KH2002 silah var yerden aldım çok beğendim, onu açmam gerek, yardımcı olacak biri olursa çok sevinirim. Kullanan varmı bu silahı? Yardımcı ve bana ortak olacak biri varmı acaba?

ben yardımcı olurdum ama 1. görevi daha tamamlamadım helikopteri biraz çözdüm 1. bölümü beraber geçersek 2 yide oynarız ne dersin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

Herkeze akdenizin sıcak ikliminden selam

Ankaranın soğuk akşamından da sana selam olsun (çokta soğuk sayılmaz an itibari ile 3 derece) Müdür pazar yada ctesi gecesi oynarken aynı takımdaydık, sen tanktayken ben silahtaydım sana ilerle yanda adam var diyorum ama cevap alamıyorum, duymuyormuydun acaba, o gün sesini hiç alamadım, aklıma takıldıda!

Müdür kulaklıgı çocuktan kurtaramadıkki yoksa tankla daha cok can yakardık gerci o akşam kendimde degildim terminatör gibi oynuyordum Ben bile şaşırdım 1 hafta sonra dönüyorum bundan sonra araclar üzerinde yogunlaşıcam saglam sguad olunca karsında kimse duramıyor

bu arada ankarayı cok severim 2 sene bakanlıklarda kaldım sen nerde oturuyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: ardarda1903

quote:

Arkadaslar Yarın aksam yada cuma aksamı gece 12 den sonra coop oynayabileceğim biri var mı? 2. bölümde helikopteri bir türlü kullanamıyorum, ölüyorum sürekli, ne yapacağımıda anlamadım,KH2002 silah var yerden aldım çok beğendim, onu açmam gerek, yardımcı olacak biri olursa çok sevinirim. Kullanan varmı bu silahı? Yardımcı ve bana ortak olacak biri varmı acaba?

ben yardımcı olurdum ama 1. görevi daha tamamlamadım helikopteri biraz çözdüm 1. bölümü beraber geçersek 2 yide oynarız ne dersin

1. bölümü yanlışlıkla 3 kez bitirdim ama olur onu beraber rahat geçeriz, bir kaç hamleyi anlatırım oyun öncesi, oralara dikkat edersek 10 dk sürmüyor, helikopteri sen nasıl alacaksın, ne zaman 2. bölüme başlasam lanet aleti benim kullanmam gerekiyor. O zaman yarın aksam haberleşelim, eve geçecek olursam beraber halledelimde bir kaç silah açalım.

• 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.