Şimdi Ara

Hepsiexpress 20-25-30 TL indirim (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
14
Favori
66.198
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrı hesaplardan 4-5 kilo civarı et aldım. Bayağı uyguna geldi. Sepetler 50-57 TL arası tuttu, teslimat pazartesi. Bir problem çıkmaz umarım.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 1 siparişi verdim teslimde edildi ama 2 siparişte indirim düşmüyor neden olabilir acaba

Edit:1. sipariş teslimatının ertesi günü 2 siparişte 25 tl indirimi uyguladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaanyanımdakigüç -- 5 Aralık 2020; 12:2:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhalif13 kullanıcısına yanıt
    Benim de ilk siparişimde böyle olmuştu..
    40 liraya aldığım 5 lt ayçiçeği yağı yalan oldu..
    Dün 3. sipariş olarak 80/30 kullandım.. Başka hesaplar peşine de düşmedim açıkçası.. Yeterli 👍
  • Ben ödeme yöntemine geçince banka kartı kabul etmiyor tedarik problemi olabilir vesayre denerek. İşin komiği başka ödeme yöntemi seçemiyorum

• Nasıl bir teslimat sistemi var, nasıl bir uygulama çözemedim. Gün dönümü oldu, girip baktım; 9'u için gene full dolu görünüyor.

• Tosla 75e 20 iade ile birleşir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alvimopan1

Tosla 75e 20 iade ile birleşir mi

Hepsiexpreste Tosla kartı kullanamazsınız.

• Tosla internette olmuyor.
    Kampanya CarrefourSA Online Market’te geçerli değildir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • drangela61 D kullanıcısına yanıt

Hayır canım buna gerek yok.

Mesela 80 Lira alış veriş yaptın 20 lira indirim var. bunun anlamı yüzde 25 indirim almandir.

Diyelim 40 liralık ürün iptal edildi 40 liralık ürün geldi. Senin ödeyeceği 30 liradır

Yani oransal indirim uygulanır. Bunun aksi olursa e devletten thh ye şikayet edersin o parayı artı mahkeme masraflarını öderler bu kadar basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96DE7F07E -- 5 Aralık 2020; 9:29:10 >
  • Hocam mesajınız çok da iyi bir zamana denk geldi.. 80/30 kullandım dediğim siparişte de bir ürün eksik geldi.. Yine indirimin bir bölümü yalan oldu, müşteri hizmetlerine yazdım ürün tutarının iade edileceğini söyledi ama büyük ihtimal indirimli haliyle iade edilecek.. 3 siparişim oldu ikisinde aynı sorunu yaşadım.. Bu hepsiexpress biraz sorunlu geldi bana 🤔
  • Carfur ayni boku yapti yine. İndirimli aldigim urunlerin hic biri yokmuş. Siparisi iptal ettiler.
    Sorun carrefoursa ve migros sanalın ayrı stoğu yok. Eleman teslimat saatine yakın reyona gidip alışveriş yapıyor ayrı kasadan okutuyor. Fişi çıkarıp getiriyor.

Siz sipariş verirken olan ürün sonra bir başkası tarafından alınıyor. Ürün kalmıyor. Misal eleman aylardır o ürün bizde yok diyor ama sistemde bir iki ürün göründüğü için varmış gibi sipariş verilebiliyor. Aynısı teknosada da var.

• fagala kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Benimde önceki siparişim iptal olmuş kod yalan olmuştu.

• muhalif13 kullanıcısına yanıt
    Hocam ürün stoklu çalışmaları gerekir, son bir ürün kaldıysa siz sipariş ettiyseniz benim alamamam gerekir.. Hadi burada bir problem var diyelim o zaman da yukarıdaki arkadaşın dediği gibi oran bazlı indirim uygulamaları gerekir.. Benim 100/40 kullandığım bir kampanyada 60 liralık ürün 36 liraya gelir ve 40 liranın 24'ünü kullanır sonra kalkıp da bu ürün yok dediğinizde bana kala kala 16 liralık bir indirim kalır ki bunun da bir değeri olmuyor.. Asıl indirim yok oluyor.. Bunun düzeltilmesi gerekiyor..
  • İkinci siparişte 25 TL indirimi kullandım. Ürünler teslim edildi. Şimdi üçüncü siparişi vermek istiyorum. 30 TL indirim otomatik düşmüyor. Aynı durumu yaşayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: hamemo

İkinci siparişte 25 TL indirimi kullandım. Ürünler teslim edildi. Şimdi üçüncü siparişi vermek istiyorum. 30 TL indirim otomatik düşmüyor. Aynı durumu yaşayan var mı?

başka tarihi seçerseniz sipariş için oluyor demişler yukarıda

Çok doğru. Fakat sanal stoğu olmadığı için. Böyle durumlar sık sık indirimli ürünlerde başımıza geliyor. O yüzden iptal ettiğim onlarca siparişim oldu sitelerden. Başta da Carrefoursa ve Migros.

• quote:

Orijinalden alıntı: baba1993

başka tarihi seçerseniz sipariş için oluyor demişler yukarıda

Alıntıları Göster

Şimdi başka tarihi seçtim olmadı hocam. Yukarıda sipariş teslim edildikten bir gün sonra indirim tanımlanıyor demişler. Hesaba indirim tanımlanıyor mu diye yarını bekleyeceğim.

• Önceden carrefoursa alışveriş yapanlar, fatura hepsiexpress olarak mı geliyor carrefoursa olarak mı acaba?

• ALEYNA25 kodu ile 100/25 tl indirim mevcut, kullanmak isteyene. İki indirim birleşmiyor maalesef.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.