Şimdi Ara

Hepsiexpress 20-25-30 TL indirim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
14
Favori
66.198
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3. siparişimde 80/30 şekilde faydalandım. Önceki iki siparişim bu kampanya öncesi idi. Kapsama alınmış.
    Tek tek düşününce güzel fiyatlara ürün almış oldum.

Doğadan Gizli Bahçe Çay 1000gr 19,35₺
    Carrefour Yumurta 15'li x2 16,20₺
    Muratbey Sürmeli Peynir 700gr 12,44₺
    Sarıkız Maden Suyu Tekli x4 2,04₺

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • indirim gözüküyor ama nedense sipariş veremiyorum son aşamada hata veriyor sizdede oldumu aynısı ?

• Carrefoursa Tereyağı 1kg 41,9TL İyi midir sizce kullanan var mı? Yoksa 49,95TL'ye Torku mu alalım?

• İndirim yapmadi

• quote:

Orijinalden alıntı: r3ally

Carrefoursa Tereyağı 1kg 41,9TL İyi midir sizce kullanan var mı? Yoksa 49,95TL'ye Torku mu alalım?

Torku tavsiye etmem. Margarin gibi. Sek al daha iyi bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarrrrr -- 4 Aralık 2020; 13:39:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm teslimat zamanları dolu. Gece 12'de girip siparişi vermek gerek. Alarmımı kurdum. Hepsiexpress 20-25-30 TL indirim 

• En erken Pazar günü teslimat var şuan bende. Yine de alalım 3-5 bir şey teşekkürler konu için.

• Bugün Denemedim Ama Dün Gece Yarısına Kadar 9 Hesaptan 3 Eve Kullandım. 3 Tane 20, 4 Tane 25 ve 2 Tane 30 İndirimle. Genellikle 51-54 Arası Ödeme Yaptım. Kırlangıç Yağ ve Torku Şeker İndirimdeki Ürünlerdi.

• 100/20 den yararlandıktan sonra dün de 75/25 den yararlandım. pazar günü teslim alalım sırada 80/30 var.

gramaj konusuna katılmıyorum.

bana tereyağını 10 gr eksik getirdiler ilgili tutarı direk iade olarak yansıtmışlar karta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erka1907 -- 4 Aralık 2020; 15:2:25 >
  • 2. Siparişi yaptım salı teslim edilecek. Teslim edildikten sonra mı 3. Siparişi oluşturabiliyoruz? 80 tl ekledm ama fiyat düşmedi çünkü. 2 tane 4 kg ariel aldım beyazlar için iyi oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Halkçı2013

hepsiexpress hiç kullanmadım ilk kullanışım 55 tl lik sepet yaptım hiç indirim uygulamadı .. Varı mı sebebini bilen

indirimli tutar 50 tl üzeri olacak.

• Siparişi verdikten sonra vaziyet böyle oldu gelir herhalde siparişim
    Hepsiexpress 20-25-30 TL indirim

• İlk sipariş teslim edilmesine rağmen ikinci siparişte indirim düşmüyor maalesef.

• Bu kampanya ne zamana kadar devam edecek ve gramajlı ürün olayını anlamadım doğru fazla koyduklarında bedelini alıyorlar ama neden arada uçurum fark oluyor?

• Carfur siparis teslimat zamanlari dolu. 8 araliga kadar. Varmi bi yolu. Konya

• quote:

Orijinalden alıntı: LeHospitall

Carfur siparis teslimat zamanlari dolu. 8 araliga kadar. Varmi bi yolu. Konya

Ankara da dolu :/

• LeHospitall L kullanıcısına yanıt

Gece yarısı pusuda bekle.

• Bu kampanyanın linki falan yok mu? Düşmüyor bende.

• T. Soprano kullanıcısına yanıt
    Hepsiexpress den 1. 2. ve 2. siparişlerde düşüyor. Sizinki daha fazla ise düşmez.

Benim 3. siparişimdi düştü. Koda gerek yok otomatik düşüyor. En az 80 tl olması gerek sepetin.

Benim adrese gönderimi kapatmışlar. Bende aileme gönderdim. Çarşamba günü teslim. Kampanya yoğun herhalde

• Umut K. kullanıcısına yanıt
    Gramajlı ürünlerde eğer tam 80 tl ise sepetiniz problem olabilir. Böyle durumlarda ben sepeti 10 15 tl üste çıkarıyorum ki problem yaşamayayım. Bazen stokta olmazsa asıl problem o zaman çıkıyor. Geçen öyle 25 tl kod yandı. Aradılar o yok bu yok vs diye. İptal etmek zorunda kalmıştım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.