Şimdi Ara

Hepsiburadadan aldığım ekran kartının kutusunun üstündeki yırtılmış etiket.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsiburada' dan ekran kartı aldım. Asus gtx 1070 o8g modeli ekran kartı. Bu ekran kartının üstüne daha önceden bir etiket yapıştırılmış ve daha sonra bana gönderilmeden yırtılmış fakat izi kalmış. Bu ürün kolay iadeyle 14 gün içinde iade edilen ürün olabilir mi? Yani bana iade edilen ürünü göndermiş olabilirler mi? Ürünü seri numarasıyla Penta bilgisayarın sitesinden garantisini sorguladığımda sipariş verdikten 3 gün sonra başlatılmış garantisi. Yani ürün daha önce başka birine satılmış olsa benim sipariş tarihimden daha önce garantisinin başlatılması gerekmiyor muydu yoksa burada da değişiklik yapılabilir mi? Birde iade edilen ürünler tekrar fabrikasına mı gönderiliyor yoksa hepsiburada tekrar paketleyip satışa mı çıkartıyor? Bilgisi olan kişiler bilgilendirirse sevinirim.

• up
  • up
  • Satıcının hepsiburada olduğuna emin misiniz o sitede bir çok satıcı var hepsiburada iade edilen ürünü sıfır diye tekrar satışa sunmaz outlet adıyla satar satıcı başkaysa iade edilen ürünü tekrar size postalamış olabilirler içiniz rahat değilse iade hakkınız var boş yere kendinize dert etmeyin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uExclamation -- 25 Aralık 2016; 21:56:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arasmustafaoglu

Satıcının hepsiburada olduğuna emin misiniz o sitede bir çok satıcı var hepsiburada iade edilen ürünü sıfır diye tekrar satışa sunmaz outlet adıyla satar satıcı başkaysa iade edilen ürünü tekrar size postalamış olabilirler!

Satıcı hepsiburada. Bence hepsiburadaki elemanlar siparişleri karıştırmamak için part part ayırırken bazı kartların üstüne bu tip etiketler yapıştırmış olablir. Hepsiburada bunu yapacağına zaten fabrikasına geri gönderir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nobidik

quote:

Satıcının hepsiburada olduğuna emin misiniz o sitede bir çok satıcı var hepsiburada iade edilen ürünü sıfır diye tekrar satışa sunmaz outlet adıyla satar satıcı başkaysa iade edilen ürünü tekrar size postalamış olabilirler!

Satıcı hepsiburada. Bence hepsiburadaki elemanlar siparişleri karıştırmamak için part part ayırırken bazı kartların üstüne bu tip etiketler yapıştırmış olablir. Hepsiburada bunu yapacağına zaten fabrikasına geri gönderir.

Ürünler sorunlu olmadıkça geri gönderilmez outlet adıyla tekrar satışa sunulur!
  • İçiniz rahat değilse iade hakkınız var boş yere kendinize dert etmeyin yada değişim için başvurun!
  • quote:

quote:

quote:

Ürünler sorunlu olmadıkça geri gönderilmez outlet adıyla tekrar satışa sunulur!

outlet diye belirtmeden satabilir mi? Bir de ben Black Friday indirimiyle almıştım bu ürünü.

• 14 günü geçtiği için iade olmuyormuş. Ama öyle bir durum olsa garanti sorgusu yaptığımda garantisi aldıktan 3 gün sonra başlamış.garantisi benim aldığım tarihden önce başlaması gerek değil mi eğer iade ürünü olsaydı? Yoksa o da ayarlanabilir mi?
  • quote:

14 günü geçtiği için iade olmuyormuş. Ama öyle bir durum olsa garanti sorgusu yaptığımda garantisi aldıktan 3 gün sonra başlamış.garantisi benim aldığım tarihden önce başlaması gerek değil mi eğer iade ürünü olsaydı? Yoksa o da ayarlanabilir mi?

Garanti işi satıcıyla servis arasında basit bir şey! Boş yere dert etmeyin hiç bir ürün orjinal kutu üzerine adres etiketi yada başka bir etiketle gönderilmez forumda aynı sorunu yaşayanlar var hepsiburada`yı kötülemişler!
  • quote:

quote:

14 günü geçtiği için iade olmuyormuş. Ama öyle bir durum olsa garanti sorgusu yaptığımda garantisi aldıktan 3 gün sonra başlamış.garantisi benim aldığım tarihden önce başlaması gerek değil mi eğer iade ürünü olsaydı? Yoksa o da ayarlanabilir mi?

Garanti işi satıcıyla servis arasında basit bir şey! Boş yere dert etmeyin hiç bir ürün orjinal kutu üzerine adres etiketi yada başka bir etiketle gönderilmez forumda aynı sorunu yaşayanlar var hepsiburada`yı kötülemişler!

Bencede çalışanlar ayırmak için etiketlediler bence sonrada yırtıp gönderdiler.Çünkü kutu hiç açılmamış gibiydi. Muntazam bir şekilde paketlenmişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nobidik -- 25 Aralık 2016; 22:11:33 >

• quote:

quote:

quote:

Bencede çalışanlar ayırmak için etiketlediler bence sonrada yırtıp gönderdiler.Çünkü kutu hiç açılmamış gibiydi. Muntazam bir şekilde paketlenmişti

Sökülen şey promosyonda olabilir!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uExclamation -- 25 Aralık 2016; 22:14:49 >

• Bildiğim bir promosyonu yoktu. Oyun kodu vardı onuda internet üzerinden key şeklinde gönderdiler.
  • quote:

Bildiğim bir promosyonu yoktu. Oyun kodu vardı onuda internet üzerinden key şeklinde gönderdiler.

Eskiden ekran kartıyla beraber verildi dolandırıcılar artınca bundan vazgeçip online teslim ediyorlar!
  • Hocam OC modeli ve düz modeli ayırmak için etiket yapıştırmışlardır. Çünkü ikisinin arasında çok minik bir yazı farkı var kutularında. Size gelen ürünün statik poşeti yırtık mıydı sağlam mıydı, önemli olan bu. Eğer statik poşet açılmamış ise kartınız her türlü sıfırdır. Kartta sıkıntı yoksa çok da dert etmeyin derim.
  • acaluka kullanıcısına yanıt
    Yani statik paket kapalıydı bantla. İlk ben açtım. Diğer kutu açılımlarınıda izledim aynı onlar gibiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsiburada'yı aktif kullanırım, çoğu üründe yırtık etiket olur üstünde. olmayanda da sevkiyat : 123453 falan yazar. dert etmeyin
  • outlet mağazada bekleyen üründür, iade edilen ürün ya toptantıcya-distribütöre gider ya da yeniden başkasına yollanır

edit: eklemeyi unutmuşum, yani fiyatı sıfırla aynıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weros -- 28 Aralık 2016; 15:21:23 >
  • dert edecek bir durum yok, eminim sıfır kapalı kutu gönderilmiştir. üzerinde ki etikete gelecek olursak benimde hb'dan aldığım bir çok asus ürününde bu tarz etiketler yapıştırıp yırtmışlar. anakart,ses kartı vs. hep denk geldi yani, panik yapacak bir durum değil
  • Evet haklısınız araştırdım zaten ürün türkiye'ye yeni girmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.