Şimdi Ara

Hepsiburada Worldpuan Kampanyası(50 tl WP+100 tl çek) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
6
Favori
12.674
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: müdür-42

quote:

Orijinalden alıntı: cinarealy

arkadaşlar biraz once aradım mh ni.hosgeldin bahar kampanyası devam ediyor geceye kadar dedi.aynı zamanda wp dan da faydalanabilirsiniz dedi.çekler 50 50 tanımlanıyormus.ilki 15 30 mayıs diğeri de haziran ayında.ilgilenenlere duyrulur

tşk ederim hocam bu yorumundan sonra hemen gecicem siparişi

bende bunu bekliyuordum eline sağlık

ne demek :)
  • beyler bu çekleri kullanarak başka ürün almak zorunda mıyız yoksa mayıs ve haziran ayında bankaya yatıyor mu para?
  • 1000 TL üstüne çekler bende kalacak şekilde 175 TL indirim yapılacaktır.
    PM atabilirsiniz.
    Eskişehir'de ikamet ediyorum alışverişi WORLD ile yapmayacağım.! Nakde ihtiyacım var!
  • arkadaşlar 100 tl hediye çeki sitede bannerini göremedim.Ayrıca bu kazandığımız 50+50 tl çekler alt limitsiz tüm ürünler için değil mi arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@rvelous

beyler bu çekleri kullanarak başka ürün almak zorunda mıyız yoksa mayıs ve haziran ayında bankaya yatıyor mu para?

beyler acil cevap verebilir misiniz buna?
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

quote:

beyler bu çekleri kullanarak başka ürün almak zorunda mıyız yoksa mayıs ve haziran ayında bankaya yatıyor mu para?

sorun çok garip, ama ben yinede birşeyler yazayım

1) Alışveriş yaparak world puan kazanılır, belirtilen dünde bu puan yüklenir, puanın geçtiği tüm işyerlerinde bu puanlar kullanılır

2) yapılan alışverişe göre hakedilen çekler hepsiburadaki hesabına yüklenir, birkaç ürün grubu hariç diğer ürünlerde bu çek kullanılır, kullanılmazsa iptal olur

Halen kafana takılan birşey varsa net olarak yaz, bildiğim kadarıyla yazarım

işte ben de diyorum ki bu 100 liralık çeki aldığım üründe kullanabilir miyim yoksa adamlar bana kendi sitelerinden 100 liralık başka bir ürün aldırmak zorundalar mı? ya da aynı şekilde 50 liralık world puanı direk bu ürünü alırken kullanabilir miyim?

benim istediğim 450 liraya telefonu almak, başka bir şey almak istemiyorum. umarım anlatabildim derdimi..

• quote:

quote:

quote:

quote:

1) Alışveriş yaparak world puan kazanılır, belirtilen dünde bu puan yüklenir, puanın geçtiği tüm işyerlerinde bu puanlar kullanılır

2) yapılan alışverişe göre hakedilen çekler hepsiburadaki hesabına yüklenir, birkaç ürün grubu hariç diğer ürünlerde bu çek kullanılır, kullanılmazsa iptal olur

işte ben de diyorum ki bu 100 liralık çeki aldığım üründe kullanabilir miyim yoksa adamlar bana kendi sitelerinden 100 liralık başka bir ürün aldırmak zorundalar mı? ya da aynı şekilde 50 liralık world puanı direk bu ürünü alırken kullanabilir miyim?

benim istediğim 450 liraya telefonu almak, başka bir şey almak istemiyorum. umarım anlatabildim derdimi..

Bir zahmet su kampanya sartlarini bir okuyun. O zaman butun sorularinizin cevabini alirsiniz. Detaylica yazmislar ne ne zaman nasil hak edilecek ve kullanilacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi v4science -- 28 Mart 2013; 22:33:42 >

• quote:

yapılan alışverişten kazanılan çek ve puanlar daha sonra yüklenir, yani çeki kazandığın o alışverişte kullanılamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çaylaq -- 28 Mart 2013; 22:36:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: v4science

quote:

quote:

quote:

quote:

Bir zahmet su kampanya sartlarini bir okuyun. O zaman butun sorularinizin cevabini alirsiniz. Detaylica yazmislar ne ne zaman nasil hak edilecek ve kullanilacak.

okudum zaten, üstte mayıs ve haziran diye boşuna yazmamışız farkındaysan. millet 450 liraya getiriyoruz falan dediği için "heralde bankaya kazandığı kadar para yatıyor " diyordum bütün olay bu. bi zahmet falan demenin lüzumu yok, 3 cümle yazacağınıza tek kelimeyle sorumu cevaplayabilirsiniz.

@çaylaq

teşekkür ederim cevap için.

• Ben 23.03 itibari ile bu kampanyayı pas geçiyorum, almayı planladığım gardrop'un boyutları çok ufak geldi gözüme, büyük olanlarının da tipi içime sinmedi, 400 TL civarında kalıcam, sırf almış olmak için alırsam da kampanyanın gözümde bir anlamı kalmayacak.

WP kampanyası 31 nisana kadar devam ediyor, o zamana kadar da HB dayanamaz 100 TL çek kampanyası yapar gibime geliyor.

Elimdeki 50 liralık çeki de kargosu zaten bedava olan bir kitaplığa kullanacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

quote:

Orijinalden alıntı: VATAN34

quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

quote:

Orijinalden alıntı: serji

Tam atrix arifesindeyken iyi oldu bu şimdi. 600 TL - 100 TL (Hepsiburada çek) - 50 TL (world puan) = 450 gayet iyi

Ben de bu telefonu almayı düşünüyorum ama HB'deki ürünler refurbishedmiş. Yani daha önce tamir vs görmüş veya kullanılmış ürün. Hatta forumda bununla ilgili video çekenler bile var.

Aldığım atrix telefonu malesef kullanılmış olduğundan geri iade etmek zorunda kaldım.. Bilginize.. İçinize siniyorsa kullanabilirsiniz fakat benim sinmedi..

Anladım hocam. En iyisi hiç bulaşmamak.

Ben de H.B den aldım ve kullanıyorum.

Çok da memnunum. Hatta eşime de bir tane daha sipariş ettim. Gelen atrix ben de biraz şüphe uyandırınca iade ettim. Ödeme kuponu olarak iadeyi istedim. Şu an ya atrix ya da razr alma arifesindeyim. Daha karar veremedim ama atrix alırım muhtemelen.

Yani bu yenilenmiş falan evet olabilir ama sonuçta iki yıl garantisi var ve kampanyalar dışında bu telefonu bu fiyata almak gerçekten çok zor.

Telefon çok iyi.. Alın derim. Baktınız gelen ürün içinize sinmezse para iadesi istersiniz.

Bugün ikinci atrix de geldi ve oldukça iyi çıktı bu seferki. Ne bir çizik ne de bir şüphe..

• quote:

Orijinalden alıntı: kHanTW

Ben 23.03 itibari ile bu kampanyayı pas geçiyorum, almayı planladığım gardrop'un boyutları çok ufak geldi gözüme, büyük olanlarının da tipi içime sinmedi, 400 TL civarında kalıcam, sırf almış olmak için alırsam da kampanyanın gözümde bir anlamı kalmayacak.

WP kampanyası 31 nisana kadar devam ediyor, o zamana kadar da HB dayanamaz 100 TL çek kampanyası yapar gibime geliyor.

Elimdeki 50 liralık çeki de kargosu zaten bedava olan bir kitaplığa kullanacağım.

00.00'dan sonra başlayacak mı acaba başka bir kampanya

• 750 liraya bir tv sipariş edeceğim, İşbankası 20 tl hediye çeki + 50 tl worldpuan alabiliyorum değil mi? Bir de katılım için mesaj falan atmaya gerek var mı, yoksa Yapıkredi Play ile 750 lira tek çekim yaparsam gelecek ay Worldpuan otomatik yüklenecek mi?
  • Çekler ne zaman hesapta görünür bilen var mı acaba?
  • Hb pahali bi cacik yok. Kliksa gibi olmaya basladi

• 2 tv baktım piyasaya dan 100 tl daha pahali.
    150 tl indirim hikaye yani

• world puan ile yapılan alışverişler geçerli değilidir diye bir madde var
    diyelim 700 lira alışveriş yaptım, bunun 100 lirasını puanla ödedim, geri kalan 600 lira ile 50 lira world puan kazanılmıyor mu?
    tecrübesi olanlar bu konuya bir açıklık getirebilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyinkarabal -- 9 Nisan 2013; 11:28:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinkarabal

world puan ile yapılan alışverişler geçerli değilidir diye bir madde var
    diyelim 700 lira alışveriş yaptım, bunun 100 lirasını puanla ödedim, geri kalan 600 lira ile 50 lira world puan kazanılmıyor mu?
    tecrübesi olanlar bu konuya bir açıklık getirebilir mi

ödeme tutarın world puanından fazlaysa ödeme yapamıyorsun, puanınla hediye kartı alıp alışverişinde kullanman lazım.
  • elimde HB den alınma 2 adet seagate 2 tb hdd var, ihtiyacı olanlara uygun fiyattan verecem PM
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.