Şimdi Ara

Hepsiburada İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (287. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 32 Misafir (1 Mobil) - 37 Masaüstü4 Mobil2 Android
5 sn
22.794
Cevap
1.775
Favori
2.570.812
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
131 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence de hepsiburadaya tum urunleri listele gibi bir ozellik gelmeli, oradan daha sonra filtreleyerek istedigimiz urunlere cok daha rahat ulasabiliriz
  • tutkulu420 kullanıcısına yanıt
    ilginizi çeken ürün ana bölümünü listeleyin. en ucuz fiyat sıralaması yapın. oradan seçin.
  • eapantherea kullanıcısına yanıt

Aynen hocam tüm ürünler yok nedense

• Yav arkadaş bugün bir ürün iptal etmek istedim..yok TC noyu hepsipaya gir dedi,girdik bu seferde işlemi sonlandırmıyor, neyse MH yi aradık, o da demez mi artık siparişi hangi telefonla verdiyseniz ordan aramalısınız diye..ee madem öyle, telefonu açarken sistem niye hangi numaranızla işlem yapmak istiyorsunuz diye yönlendiriyor o zaman dedim?..yeni kanun yüzünden o da değişecek artık dedi,yani bu kadar saçma salak işlerin amacı nedir milleti online alışverişten soğutmak mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 13 Aralık 2022; 18:19:48 >
  • Trebuchet55 kullanıcısına yanıt
    Cüzdan dan banka hesabına çekersekde temiz iş olur sanırım
    Hocam sepete ekleyin Hepsiburada satıcılı herhangi bir ürün sonra sepette siyah Hepsiburada yazısına tıklayıp bakabilirsiniz
  • oktay1910 kullanıcısına yanıt

Kredi kartı yüklemeleri banka hesabına çekilmiyor Hepsiburada İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

• çok iyi fiyat

https://www.hepsiburada.com/harry-potter-ve-felsefe-tasi-seti-4-kitap-20-yil-ozel-baskisi-p-HBCV000027QWGV?magaza=Hepsiburada

burada da iyi fiyatlar var

https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/kitaplarda-dort-dortluk-indirim

• Alfonso93 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bahsettigim tum saticilarin tum urunlerini yani platformda bulunan her seyi listeleme.. Bu ozellik nedense hic bir ciddi platformda bulunmuyor, database i cok yoruyor diye koymuyorlar sanirim…
    Ha evet hocam o şekilde malesef olmuyor
  • Arkadaşlar, Hepsiburada Premium otomatik yenilenip parayı çekiyor mu? Eğer öyleyse otomatik yenilemeyi nasıl kapatabilirim?

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Evet yeniliyor,kart limitini sıfırlamalısın yada premiumu iptal et..
  • Venomstr kullanıcısına yanıt

Hesabınıza girin premimumu yönet var oradan alt kısımda üyelik iptali var oradan iptal edebilirsiniz

• 260 Lira şu seti almayı istiyorum, fiyatı da uygun gibi kullanan var mı acaba, uçlar çabuk ısınıp eriyor mu ki

https://www.hepsiburada.com/bosch-x-line-40-parca-titanyum-aksesuar-seti-p-hrbsc2607019600

Hepsiburada İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-14D2CBC77 -- 15 Aralık 2022; 15:41:55 >

• 4 yıl önce tornavida hediyeli (o da Bosch'tu) şekilde almıştım hala kullanıyorum memnunum. Uç yakma durumunu yaşamadım. Ama tabi eğer son devir delmeye çalışıp ısındırırsanız ya da soğutmadan arka arkaya çok fazla delik açarsanız en iyisi bile yanar.

Hepsiburada İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]
  • kaliteli marka matkap uçları ile, kullanılacağı uygun yerde kullanırsanız, genel olarak uçlar kolay kolay zarar görmez. ama beton delecek uçla metal vb. delmeye çalışırsanız, veya beton delerken, betonun içindeki demire falan denk gelirseniz, tabi ki uç zarar görür. her delinecek yerin ayrı ucu vardır. beton, metal, ahşap vb.
  • Bits uçlarının çeliğinin türünü bulursanız, uygun sıcaklıkta ısıl işlem yapabilirsiniz. Önce ani soğutma ile martenzitik yapıya geçirin ardından yavaş soğutma ile gerilme giderme tavlaması atın. Artık o çeliği ömür boyu kullanırsınız. İstediğinizi delersiniz.
  • Hepsiburada hesabıma para yükledim gecen gün. Ama yüklenen para dijital kod alırken kullanılamıyormuş. Parayı banka hesabıma geri havale etmek istiyorum ama gönderildi dedikten 5 dakika sonra para hepsiburada hesabına geri dönüyor. Defalarca denedim hepsinde de aynı oldu.

Dijital kod alımlarında o parayı kullandırmaması da çok saçma.

• Bu arada başka bir saçmalık daha var. Uygulama içinde yer alan bazı yarışmalar ve oyunlar var. Para ödeyip katılabildiğiniz. Hesabınızda para olmasına rağmen o yarışmalara ait kısma girince de o parayı kullanamıyorsun üstelik hesapta para yok görünüyor o kısımlarda. Oysa hesapta para var.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt

Ben bu tutar farklılığı sorununu müşteri temsilcisi ile görüştüm sadece kredi kartı veya banka kartı ile bilet alabilirsiniz dedi hepsipay ile ödeme yapamazsınız dedi bende ekran görüntüsü attım ödendiğine dair bu seferde Hepsipapel ile alabilirsiniz nakit ile alamazsınız dedi. Halbuki bir kaç kuruş hepsipapelim vardı gerisi nakit tutardı. Öyle olsa hepsipay ile hiç ödeme yapamazdım çünkü kuruş hepsipapel var ama 200 TL ye kadar hepsipay ile bilet alabiliyorum. Bilet ekranındaki bakiye 200 küsur TL hepsipay daki bakiye 5 bin küsur TL. Bu yaptığı açıklamanın da mümkün olmadığına dair ekran görüntüsü atacaktım da uzatmadım tamam dedim geçtim. Sorun var neye göre bakiyeyi az gösteriyor bilet ekranında onu çözemedim haliyle.

• 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.