Şimdi Ara

Hepsiburada ürünü tedarik edemedi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
8.006
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • HB den xiaomi Mi5s 32GB gümüş rengini ön siparişten 1449 TL ye sipariş ettim bana ürün tedarik edilemiyor dediler. şuan kendi sitesinde aynı ürünü başka bir firma adına 1899 tl den satıyorlar. 30 günü geçsin tüketici hakem heyetine gideceğim.
  • Bende 220 liralık hırdavat ürününü indirimle 150 tlye sipariş ettim ne hikmetse tedarik edemediler. Beklediğimle kaldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • • Tedarikte edilemeyen ürünü sitemizden seçeceğiniz aynı fiyatlı ya da daha düşük fiyatlı, satıcısı Hepsiburada olan başka bir ürün ile değiştirilmesini talep edebilirsiniz. Değişim işlemi için bu maile geri dönmenizi rica ederiz.

>>> THH ye gidince "alternatif sunduk"demek için; bunu yazıyorlar.
    Link yok, aynı fiyatlı ya da daha düşük fiyatlı aynı ürün yok...
    Hepsiburada nın zihniyeti, topu taca atmak! yanlış bilgi vermek, müşteriyi uğraştırmak!!!
  • https://forum.donanimhaber.com/hepsiburadaya-karsi-change-org-kampanyasi--124482691

imza kampanyası başlattık bunların yüzünden. bence imzaladıktan sonra yorum kısmına sipariş numaranızı da yazın. oradan görüp dönüş yapabilirler. doğrudan gümrük ve ticaret bakanına iletilecek bu kampanya. öyle diyor change org sitesi.
  • şuradan alışveriş yapmayın artık yaa hergün HB konuları konuları görüyoruz ne oldukları belli işte bırakın şu siteyi artık
  • Kesinlikle fiyat hayası olmayan Eheim Jager akvaryum ısıtıcısını 70 liraya sipariş ettim, iptal ettiler şimdi 100 liraya satıyorlar hiç de tedarikten kaldırmadılar.

Çakal bunlar çakal.
  • geçen gün 2400 lira civarında olan mönitörü sitesinde 580 TL ye yazmışlardı.
    arkadaşım da havale ile ürünü satın aldı.
    hatalı fiyat olduğundan siparişini iptal ediniz diye mail attılar.
    geri dönmedi. 2 gün içinde kendiliğinden ürünü kargo yaptılar ve arkadaşta ürünü 1300 TL ye geldiği gün sattı.
    hatalı fiyat yada stok sorunu gibi sebeplerden siparişinizi iptal edemezler bunu birkez daha görmüş olduk. sonuna kadar hakkınızı arayın.
    ve asla isteklerine olumlu cevap vermeyin.
  • arkadaşlar 13 şubatta 1449 TL ye HB dan Xiaomi mi 5s gümüş ürün aldım. ürünü tedarik edemiyorlarmış. ben aldıktan sonra ürünün çeşitli sitelerdeki güncel fiyatı 1899 tl ye yükseldi. bende ürünü tedarik etmeleri edemiyorlarsa ürünün güncel fiyatı olan 1899 tl yi iade etmelerini istedim ama bana ya para iadesi yapacaklarını yada 1449 tl lik ürün alabileceğimi söylediler. bu mağduriyet nedir de nedir? ben o parayı alsam dışardan aynı ürünü tedarik edemiyorum...
  • kardeşim sana önerim.
    -para iadeni al
    -tüketici heyetle uğraşma bir sonuç çıkmıyor.
    -bir daha hepsiburada ya uğrama bile.

dostum daha önce aldığımız ürün vardı. fiyatı yanlış girmişler sanrım. siparişleri sormadan iptal ettiler. para iadesi yaptılar. ben verdim tüketici heyete. hiç birşey cıkmadı. burdaki arkadaşlar diyor ya, sana tedarik etmek zorunda bilmem ne. o yasaların hepsini ben şikayet dilekçeme ekledim. tedarik edeceği yerleri bile gösterdim. hiç birşey cıkmadı. tüketici heyetteki adam da doğan gurubunun hepsiburada. adamlar istediği gibi yapıyorlar. birşey cıkmıyor dedi. paranı iade ediyorlar ise hiç uğramaşma al cık dedi. dediği gibi de hiç birşey cıkmadı. para iadesi çıktı. zaten adamlar iade ediyorlardı. uğraştığınla kalıyorsun.
  • Ben geçenlerde silikon tabancası almıştım %20 indirim vardı hırdavat ürünlerinde. 4 gün falan oldu cepten biri arıyor açtım, "hocam siz ürün almışınız hb'den ama hb bizden habersiz kampanya yapmış, haberimiz yoktu biz katılmadık, zaten zarar ediyoz" falan diye çıkışmaya başladı. Bunun hb ile kendileri arasındaki problem olduğunu, uymuyorsa hb ile çalışmak zorunda olmadığını, beni mağdur etmemeleri gerektiğini, ve ürünü istediğimi söyledim. Biraz gerildik telefonda ve "sen ürünü bekle, gelir..."diyerek yüzüme kapattı telefonu. Hepsiburadaya şikayet ettim 10 liralık hediye çeki verdiler, benim %20 den kazandığım indirim çok daha fazlayken...Sipariş bedelini iade ettiler falan. Ama rezil oldum yani ürüne de acil ihtiyacım vardı.

Müşteri memnuniyetini sağlayamıyorsan, tedarikçilerinle iletişimin kopuksa sen bu işi yapma kardeşim HB.

Not: Satıcı "Ada Hırdavat"tır.

• quote:

Orijinalden alıntı: kariddes

kardeşim sana önerim.
    -para iadeni al
    -tüketici heyetle uğraşma bir sonuç çıkmıyor.
    -bir daha hepsiburada ya uğrama bile.

dostum daha önce aldığımız ürün vardı. fiyatı yanlış girmişler sanrım. siparişleri sormadan iptal ettiler. para iadesi yaptılar. ben verdim tüketici heyete. hiç birşey cıkmadı. burdaki arkadaşlar diyor ya, sana tedarik etmek zorunda bilmem ne. o yasaların hepsini ben şikayet dilekçeme ekledim. tedarik edeceği yerleri bile gösterdim. hiç birşey cıkmadı. tüketici heyetteki adam da doğan gurubunun hepsiburada. adamlar istediği gibi yapıyorlar. birşey cıkmıyor dedi. paranı iade ediyorlar ise hiç uğramaşma al cık dedi. dediği gibi de hiç birşey cıkmadı. para iadesi çıktı. zaten adamlar iade ediyorlardı. uğraştığınla kalıyorsun.

Bu yorum bitirdi beni ya, Bastan beri okuyarak geldim. Beni de magdur etmislerdi. Kesin kararliydim THH'ne gitmeye.

Ozet:
    Birkac urun aldim.1 tanesini teslim etmediler. Siparis tarihinden itibaren 60 gun gecti, son urun elime ulastiktan sonra 28 gun gecti. Mesaj/arama sonucunda birsey olmuyor. Depo birimimiz ile gorusuyoruz haber bekliyoruz vs vs.
    Bana iade falan teklif etmediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomvenom -- 10 Ocak 2018; 8:50:35 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.