Şimdi Ara

Hepsiburada rezilliği!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    27.01.2019’da Hepsiburada üzerinden Rx580 Armor ekran kartı aldım.
    Kart teslimatı hızlı idi ancak sorun ürünün kendisinde!
    Kartın güvenlik şeridi açılmış, hatta içindeki güvenlik şeridi dahi açılmış ve kart sıfır kategorisi ile pazarlanıyor.
    İade işlemi için vaktim yok video editing işi ile uğraşıyorum ve bir sürü işim birikti.
    Hepsiburada’ya yazdım, bu durumun sorumluları kim ise hesaplaşacağım diye.
    Tüketici Hakları’na başvurup Bimer ve Cimer’e de yazacağım bu aymazlığı.
    İlk defa başıma geliyor ve kendimi enayi yerine konulmuş hissediyorum.
    Ben kartın miningde kullandığından şüphe ediyorum geldiği depo neredeyse bulunmasını ve bu işin sorumluları kim ise bana bilgi verilmesini talep ediyorum.
    Sıfır etiketli bir ürünü hangi gerekçe ile güvenlik şeridini açarak gönderiyorsunuz???
    Bu işin takipçisi olacağım ve gelişmeleri buradan sizlere iletileceğim ve bu rezilliği her yerde duyuracağım.
    Tüketici olarak bizleri enayi yerine kimse koyamaz hakkımı adalet önünde de arayacağım.
    Ekte görsellere bakın ne dediğimi anlarsınız.

Hepsiburada rezilliği!

Hepsiburada rezilliği!

Hepsiburada rezilliği!

• Muhtemelen iade olan bir ürün depoda karışmıştır iade etmeniz bence en kolay yolu. Çok haklısınız insanları kendi hataları yüzünden madur ediyorlar ama netten alışverişin riskli yanlarından birisi bu da.
    Bir kaç yıl önce arkadaşıma win. kurulu laptop sipariş ettik dos la geldi makine (sizinki gibi bir durumda değil yani) aradım iade aldılar hemen. Yani çabuk çözüme ulaşsın isterseniz konuşup kartı aldırmak yada yenisiyle değiştirtmek en kısa yol gibi.
  • çok acelen varsa hepsiburadadan niye alıyon git vatandan al , yada abc elektronik marketlerden , herkesin de her işi acil zaten. burda çemkirmene gerek yok zaten tüketici olarak hakkındır koşulsuz iade etmek. bu işi de insanlar yapıyor sonuçta. adamla hesaplaşsan nolucak ? ne diycen adamlara ? kes lan sesini bebe bıdı bıdı yapma yap iadeni geç derse ne diycen ? Az sakin olun hocam iade edin yada değişim isteyin işte bu kadar basit :)
  • İade et vega al
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.