Şimdi Ara

HEPSİBURADA REZALETİ?ÖNCE SİPARİŞ ALIYOR SONRA STOK YOK İPTAL EDİYOR (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
18
Favori
23.280
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sxlsoft

Gelenler ucuza satmasin piyasayi dusurmeyin baya degerli bi kitapa benzio :]]

hangi piyasa newyork stock mu nasdaq mi ?
  • vereceklerini sanmıyorum. bakalım şansımızı denedik.
    peki iptal için arıyorlar mı ? yoksa direk iptal mı ediyorlar. tecrübeli olan arkadaşlar neler yapmamız gerektiğini söyleyebilir mi :)
  • Sipariş onaylanmış, sanırım gönderecekler, insaflı davranıp 1 adet almıştım kitaplıkta dursun. Bende gelenlere gösterecem ŞOK olmazlarsa konuyu açan arkadaşa yazarım :)
  • Valla 170 tl lik ürünü pazarlıkla 15 tl ye indirdiyseniz helal olsun ne diyeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theistman

Sipariş onaylanmış, sanırım gönderecekler, insaflı davranıp 1 adet almıştım kitaplıkta dursun. Bende gelenlere gösterecem ŞOK olmazlarsa konuyu açan arkadaşa yazarım :)

Beklerim

• awdasase kullanıcısına yanıt
    Yok hocam, indirimdeki fiyatına

• Bende tedarikçi firmadan bekleniyor yazıyor. Gelecek galiba.

• 3 aded sipariş verdim 2 aded satabilirim 50 tl eğer gelirse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyres -- 2 Kasım 2015; 23:24:42 >
  • Siparişiniz hazırlanıyor yazıyor bende de. Satacak arkadaşlar buraya yazıp konuyu kapattırmasın bunun için forumda bölüm var zaten gidin oraya açın ilanınızı.

• 9.90 ı gördüm sepete atınca ödeyemeden ürün satışa kapatıldı çek için değil gerçek alıcıydım şans yokmuş.

• 100 TL ye kim alcak acaba senin 10 TL aldığını bak kullan işte. Kimse almaz burdan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bana kızanlarınız çok olacak ama benim hepsiburada tecrübelerime dayanarak çok rahat söyleyebilirim herkesin şiparişi iptal olacak amaaaa her şipariş için ayrı ayrı hediye çeki tanımlanacak herkese hemde alt limitsiz altın kontör alışverişlerinde de geçecek....

• Aldigi fiyattan satacaklae varaa bende 1 tane alabilirim

• Hayır arkadaşlar alıyorsunuz peki sıkıntı yok isterseniz 500 tane alında gelip buraya 3 tane aldım tanesini 100 liradan satarım demek nedir ya gerçekten anlamıyorum bazen :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi ya insan bilmediği bir şeyi neden alır? Özel hastanenin önüne X6 park edip, elinde 3bin lik telefonla konuşa konuşa içeri girip sağlığı için 40 lira vermeyen millet ne olduğunu bilmiyorum ama aldım 3 tane 5 tane diye geziyor iyi mi?
  • Şimdi hb paraları işletmeye başladı faiz vs. 2-3 hafta kargo süresi işletse bu kadar süre iyi para yapar. Sonra karından bir kısmı ile çek verir o çekle alışveriş yaparız sonra yine hb kazanır.
    Benim komplo teorim böyle. İnş gelir.

• Beni bilen bilir. Daha önce de sayısız hb sömürü konusu açtım. Forumca evimizde deterjan koyacak yer kalmadı. Ben konuyu açarken hb nin gönderememe ihtimalni severek konuyu ppaylaşıyorum.

• çok yanlış bir mantığın var rakamları sallıyorum 5000 tane satsa 10 tl den 50.000 tl eder bu hepsiburada için çerez parası 50.000 tl nin 1 aylık faiz getirisi 450 tl kargoyuda dahil edeyim 15 tl den hesaplayim getiri 700 tl olsun.5000 kişiye 20 tl çek verse 10.000 tl eder bu işten nasıl kar edecek.zaten 1 ayda sürmez iade işlemi daha erkenden iade edilir.
  • Satmak isteyen olursa 50 TL ye alabilirim ürün elinize geçince özelden mesaj atabilirsiniz.

• Orijinal bir seye benziyor 10 liraya denemek isterdim. 100 liraya satan arkadaslarada edep ya hu demekten baska bir sey gelmiyor icimden

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.