Şimdi Ara

Hepsiburada rezaleti 2. Kez (Hepsiburada kendini bozuldu).

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bundan yaklaşık 1-2 ay önce 3.5 mm kulaklık girişi type-c çeviren ürünü aldım. Bende Xiaomi orjinal dönüştürücü vardı uzun süre kullanımdan bozuldu.https://www.hepsiburada.com/xiaomi-usb-c-kulaklik-jack-donusturucu-kablo-p-HBV000007ZC0P?magaza=TEKNOHANEM
    Bu ürünü aldım teknohanem satıcı ve her tarafta Xiaomi logosu var hatta direk orjinal ürünün fotoğrafı var.
    Ürün baya lazımdı aldım ve gelen ürünün farklı olduğunu gördüm ama lazım olduğu için iade etmedim. 3-4 defa kullandım ve zarar verecek hiçbir şey yapmadım ama bozuldu. 15-20 günde 3-4 defa kullanmama rağmen bozuldu. 15 günden sonra iade edilmiyor bende mesaj attım böyle oldu diye zaten sahte üründü falan. Servise gönderin diyor hb müşteri hizmetleri. Ben parasında değilim ama orjinal gibi fotoğrafı gösteriliyor başka ürün geliyor neyse bu konuyu kapattım.

Başka bir ürün aldım geçen bu sefer direk satıcı Hepsiburada.https://www.hepsiburada.com/garnier-ambre-solaire-koruyucu-sut-gkf20-200ml-p-SGNRAMBR21?magaza=Hepsiburada

Bugün eve geldim kargo gelmiş açtım ve ürünün ambalajı yok. Her tarafı pislik,kara lekeler var. Kutuya bakıyorum kutu temiz ürün pis yani paketleyen ürünü görmüş bilerek koymuş. Ürün kullanılsa anlaşılmayacak durumda ve eminin ki kullanmış üründür. Böyle bir hata olur mu? Şimdi bir daha ürünü kargoya vermekle mi uğraşacağım?
    Hepsiburada ya mesaj attım cevap gelince buradan yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TekDamla1 -- 29 Kasım 2018; 17:2:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Madem rezil suç sende 2. Kez aynı hataya düşmüşsün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dogecoin

Madem rezil suç sende 2. Kez aynı hataya düşmüşsün.
    1. Si başka satıcıydı ama 2. Direk Hepsiburada. Ben Hepsiburada'dan aldığım ürüne güveniyordum hayal kırıklığı yaşadım.

• Hâlâ mesajıma cevap gelmedi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.