Şimdi Ara

Hepsiburada & Pepsi Kargo Kampanyası (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
4
Favori
28.888
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SxXXxN

Arkadaşlar hediye çeki ve pepsi kodunu aynı anda kullanmak isteyenler öncelikle pepsi kodunu girsin daha sonra hediye çekini kullan desin. Önce hediye çekini kullanırsanız pepsi kod girişi çıkmıyor. 2 liralık pepsi sayesinde 13 liralık kargo ücretinden kurtuldum :)

Az önce sepetim ekranında gördüm dediğiniz gibi öncelikle pepsi kodunu girmek gerekiyor olabilir ama bundan yaklaşık 1 ay önce hepsiburada'dan hediye çekim ile alışveriş yaparken aldığım ürünlerin yanına kargosu bedava bir ürün eklemiştim sonraki sayfada kargosu bedava olan ürünü ayrı bir işlemle almam yönünde uyarı verdi inşallah ayın 15 inde yüklenecek olan hediye çeklerinde de aynı durumu yaşamayız
    Zira sepete 25 - 30 TL arası bir yumurta pişirme makinesi ve ufak tefek gece lambası türü şeyler ekleyip 50 TL ye tamamlamıştım 26 TL kargo bedeli çıkmıştı bende yumurta pişirme makinesini sepetten silip 15 TL kargo ücreti ödemiştim...

Hepsiburada & Pepsi Kargo Kampanyası

• quote:

Orijinalden alıntı: umityasar

hb dan alış veriş yapacaktım paraf nedeniyle
    15 TL kargo çıkardı!!
    bundan nasıl kurtulabilirim.
    Lütfen acele yardım rica ediyorum.

git buz gibi pepsi al iç. 15 tl verme :)
  • soğuk su içtim maalesef :(
    15 TL verip...
  • harbiden işe yarıyormuş:), kargo kampanyası yaparlar diye hediye çekinin son kullanma tarihini bekliyordum. üzerinde günlük 100dk, 100sms, 100mb yazan şişeden aldım bugün ve 25 tl lik kargo bedavaya geldi. şişeyi almadan çok düşündüm ya kod çıkmazsa diye :) çünkü farklı şişeler var. sanırım hepsi işe yarıyor. garanti olsun isterseniz yazzdığım şişeden alın derim...

evet önce pepsi kodu sonra çek !!! sonra sepeti kapatıp güncelleseniz bile tekrar pepsi kodunuzu girmiyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcanoos -- 10 Mart 2013; 22:02:06 >
  • Beyler kargo kodu olan varsa verirse çok makbule geçer.
  • kod var ise alabilir miyim ben de dostlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acıl Acil Acil PEPSİ kodu lazım gönderen arkadaşa şimdiden teşekkürler
  • Hepsiburada da kullanmış olduğunuz pepsi kapaklarını rica etsem yollarmısınız arkadaşlar bil ve fethet de kullanayım veya okeyde

Şimdiden Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: KIMYACI08

Acıl Acil Acil PEPSİ kodu lazım gönderen arkadaşa şimdiden teşekkürler

gerek kalmadı teşekkürler verdim artık sparişi
  • Pepsi kodu varsa alabilirm PM den :)
    Lazım olduda kolada içmeyince :)
    Yolluyana tşk.
  • Pepsi (kola) içmiyorum. Sepetim bekliyor. 15 lira kargo ücreti çıktı. Özelden kodu gönderene 1,5 tl. 'yi eft / havale yaparım , nesine , misli vs. gönderirim. Nasıl isterse ...
  • elinde pepsi kodu olan pm den atabilir mi lütfen?
  • Pepsi kodu bulunur pm atın!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanim

Pepsi kodu bulunur pm atın!!!!

arkadaş 1 TL den satışını yapmaktadır.. İlgilenen arkadaşlar pm atabilir..
  • acil bir adet kod alabilirmiyim elinde olan varsa pm
  • Arkadaşlar 2.5 Litrelik Yedigün kapağında da 8 haneli bir şifre var cep telefonlarında gün içi sınırsız konuşabiliyormuşsun acaba o şifreyi girsek bedava kargo geçerli olurmu ? Malum Pepsi ve Yedigün PEPSICO adlı firmanın ürünleri
  • arkadaşlar,

hediye çek kullanımında pepsı kargo kampanyasını kapsamıyor dikkat edin...
  • Pepsi kodu olan pm atabilrmi rica etsem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • marketten 1.5 litre alın kapağın altındaki kodu yazın o kadar 50tl kargodan kurtulcanız 2tl masrafla kod istemeye gerekyok
  • pepsi kodu satın almak isteyenler pm atsın.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.