Şimdi Ara

Hepsiburada Mini Market 50 TL’ye 20 TL İndirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
4.692
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: manager79

Bölgenizde bulunan şok market kapanmıştır.

Bende diyorum neden kapandı market kapanma saatlerine göre mi çalışıyor bu sistem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HAPPY20 kodu ile happy markette de geçerli indirim, fakat alt limit 50₺ olduğu için 70/20 oluyor.
  • hrvl H kullanıcısına yanıt
    Diğer marketlerin alt limiti 50 olduğu için demiştir.
  • turkay23 kullanıcısına yanıt

Evet

Happy ve Mini Market market kapanış saatine göre, diğerlerinde ertesi güne sipariş verebilirsiniz.

Happy erken kapanıyor, şu an bölgemde bulunan şok marketin önünde 20-25 motosiklet var.

• MINI20TL kodu hala çalışıyor. Kodu iki kere uygulayınca 50₺den 30₺ye düştü. Mini market siparişleri şoktan geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kef -- 8 Şubat 2021; 14:30:56 >
  • Ben dünden beri sipariş veremedim

"Tüm kuryeler teslimatta" diyor.

bi de bunu ödeme aşamasında söylüyor

Migros hemen gibi ekranın üstünde göstersene anlık olarak

Ya da teslimat saati seçtir dimi

• Ne zaman sipariş vermeye çalışsam tüm kuryeeler teslimatta diyor. Var mı bu işin bı püf noktasi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aptal aptal kampanya yapıyorlar,eskişehirden belki 15 gün denedim arka arkaya daha önce,gece 0:01 geçe bile giriyorum hala kuryaler teslimatta yalanı,hemde tüm saatleri ve yeni açılan günler dahil.Adam gibi kampanya yaparlarmı hiç Hepsiburada Mini Market 50 TL’ye 20 TL İndirim 

• Bu da değerlendirilebilir.

Hepsiburada Mini Market 50 TL’ye 20 TL İndirim

• Bana 20 tl seni özledik kuponu vermiş hepsiexpress saçmalığa bak kıyma 2 gram fazla geldi diye indirimsiz fiyattan geçmiş sırf 2 gram fazla geldiği için 3.5TL fark oluşmuş 2 gram kıymaya 3.5 TL vermiş oldum.

Hepsiburada Mini Market 50 TL’ye 20 TL İndirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Averell Dalton -- 8 Şubat 2021; 19:50:19 >
  • Mini marketten 2 adet 700 gr mis kaşar aldım 40 TL ye teşekkürler.

• minimarkette alt limit 20 tl olduğu halde, 50 tl imiş gibi davranarak 50 tl küsürlük alışverişte indirim yapmadıHepsiburada Mini Market 50 TL’ye 20 TL İndirim 

• Bu kampanya Ocak ayında da vardı. 50TL sepete 30TL ödedim

• Yahu bu mini marketten Ankara da var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Averell Dalton

Bana 20 tl seni özledik kuponu vermiş hepsiexpress saçmalığa bak kıyma 2 gram fazla geldi diye indirimsiz fiyattan geçmiş sırf 2 gram fazla geldiği için 3.5TL fark oluşmuş 2 gram kıymaya 3.5 TL vermiş oldum.

Migros sanal markette başıma geldi aynısı. Bilerek fazla gönderiyorlar hepsi. İndirim hikaye oluyor.

• Görünen ürünlerle stok bilgileri senkron değil. Ne şok ne de happy centerda istediğim ürün yokmuş, muadili için aradılar. Muadil ürünün fiyatı yüksek olursa karttan çekiyorlar, düşük ise aradaki fark yalan oluyor ve cebinizden çıkıyor. Düşük ücretli ürün yollayınca fiş/fatura da kesmiyorlar. Alenen dolandırıcılık yapıyorlar. Mh de yardımcı olmuyor, sorunu marketle çözün diye gecistiriyorlar. Marketlere telefonla ulaşmak imkansız zaten. Ulaşsaniz bile çözüm üretmiyor personel. Lanet olsun dedim. En iyisi hiç bulaşmamak.

Hepsiexpress'in alması gereken daha çok yol var.

• Serciey kullanıcısına yanıt
    Şikayet ettim talep açalım aradaki farkı size iade etsinler ya da hiç beklemeyin 10 TL kupon kodu verelim dediler hangisini istersiniz dediler 10 TL kodu istedim iade etmezler falan uğraşmayayım dedim.
  • Geçen haftalarda İZMİR20 koduyla 50 tlye 20tl indirim almıştım dün denemek için MINI20 kodunu girdim kabul edince sipariş verdim ama siparişimi getirmediler bugün birisi aradı kusura bakmayın bir hata oluşmuş siparişiniz ulaşmamış özür mahiyetinde 30 tl kupon yükleyelim dediler bende kabul ettim o kodla sipariş verdim biraz önce geldi.

• gramajlı ürün almayınız.

sabit fiyatlı ürün alın, ürün ellerinde yoksa yerine başka ürün eklemesinler. böylece en uygun oranda alışveriş yapabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.