Şimdi Ara

Hepsiburada Hırsızlık Yapıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 18 Kasım tarihinde 24 adet Dalin Şampuan ürününü satın aldım fakat ürün bana 1 adet olarak gönderildi ben de ürünü teslim almadım. Aradan 3 gün geçti aynı ürün hala satıştaydı ben de müşteri hizmetlerini aradım ve ürünün bana 1 adet geldiğini söyledim o da bir yanlışlık olmuş özür dileriz dedi. Teslim alsaydınız eksik ürünleri tarafınıza sağladık dedi. Ben de o halde yeniden sipariş veriyorum ürün 24 adet gelecek değil mi dedim, o da evet evet 24 adet gelecek dedi. Bu konuşmamız WhatsApp üzerinden yapıldı elimde ekran görüntülerini mevcut. Ürünün 24 adet olduğunu teyit aldıktan sonra yeniden sipariş geçtim ve müşteri hizmetlerini aradım. Ürünün satıcısı sizsiniz elemanınızla irtibata geçin kargoya verilmeden önce uyarın bana yine 1 adet gönderilmesin dedim. O da tamam dedi. Fakat ürün tarafıma yine 1 adet olarak geldi. Ben de yine teslim almadım. 21 Kasım'da sonradan vermiş olduğum siparişin ücretini 3 Aralık'ta yatırdılar fakat ilk verdiğim 18 Kasım tarihindeki siparişim bugün 22 Aralık olmasına rağmen hala ücret iadesi yapılmadı. Her hafta toplamda 5 defa arayıp söylememe rağmen özür dileriz ücret iadesiz 2 gün içerisinde yapılacak deyip duruyorlar ama hala yapılmadı. Bu yaşamış olduğum rezalet deneyimi sizinle paylaşıyorum ki üç lira beş lira fazla verip hepsiburada gibi saçma bir alışveriş sitesinden mağduriyet ihtimaline rağmen alışveriş yapmak yerine diğer firmalardan alışveriş yapın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende 2 adet saç kurutma makinesi almıştım sadece birini yolladılar , satıcı hb değildi defalarca aradım çözüm olmadı bende satıcıyı araştırarak buldum onlara derdimi anlattım inceleyip (sanırım stok saydılar) evet eksik yollamışız diyerek diğerini gönderdiler 15 gün sonra. Hb müşteri hizmetlerinde halen destek kaydı açık görünüyor.

• Bazilarinda atiyorum 10 dan fazla alimlarda iptal etme hakkini sakli tutar bu tarz siteler sozlemeyi iyice okuyun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.