Şimdi Ara

###HepsiBurada Havale çok acil !!###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yaz sezonun boş değerlendirmemek adına
    kitap,kırtasiye,kablosuz kulaklık bağlamasında öğrenci tadında 171.80 kuruşluk bir sipariş yaptım.
    Fakat hayatta kart,mart hiçbirşeye sahip olmadığım için havaleyi bankamatikten yatırayım dedim;

Fortis havale ücreti almadığı için ilk oraya gittim, hesap numaralarının değiştiğini parayı yatıramadıklarını söylediler.
    İş bankasına gittim 175 verdim atm ye 172 hepsiburadaya 3 ü işlem ücreti geçti fakat işlem onaylanmadı dedi bi kaç kez farklı yerlerde denedim sonuç yine aynı

Telefonla aradım yardımcı 9 ile 15.00 arasında ararsaksaksak yardımcı olabileceklerini söylediler
    Ben bu ÖDEMEYİ NASIL YAPICAM Bİ FİKRİ OLAN ARKADAŞLARDAN YARDIM RİCA EDİYORUM
    Örn: Garanti bankası kartlı kartsız ne kadar havale ücreti alıyor ?[/
    size]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• az daha büyük yazsaydın
  • D-market biraz zor havale alıyor ben de uğraşmıştım havale yapmak için ancak ya fazla havale ücreti istiyorlar (21 lira) yada hata veriyor.Gittim abimden kredi kartını ver lan dedim. Kuzu kuzu verdi alışverişimi tamamladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isyanisi

D-market biraz zor havale alıyor ben de uğraşmıştım havale yapmak için ancak ya fazla havale ücreti istiyorlar (21 lira) yada hata veriyor.Gittim abimden kredi kartını ver lan dedim. Kuzu kuzu verdi alışverişimi tamamladım.

senin iyimiş, şansımada çevremde bitane kredi kartı kullanan yok yani havaleye mecburum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noritsukoki

quote:

D-market biraz zor havale alıyor ben de uğraşmıştım havale yapmak için ancak ya fazla havale ücreti istiyorlar (21 lira) yada hata veriyor.Gittim abimden kredi kartını ver lan dedim. Kuzu kuzu verdi alışverişimi tamamladım.

senin iyimiş, şansımada çevremde bitane kredi kartı kullanan yok yani havaleye mecburum

Bak şey yap ozaman hepsiburadanın 100 lira üstüne kapıda ödeme seçeneği var.Ben hiç yapmadım da onu bi araştır ?

• ouw benim gözüm ona ilişmişti bi ara ama sağol dostum bi bakaym
  • Ben 17 yaşındayım ilk imza hesabım var, 2 adet sipariş verdim 2 side kargoda sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet
    Ben 17 yaşındayım ilk imza hesabım var, 2 adet sipariş verdim 2 side kargoda sorun yok

benimde vardı o hesaptan fakat 1 sene sonra süresi doluyor.

quote:

Bak şey yap ozaman hepsiburadanın 100 lira üstüne kapıda ödeme seçeneği var.Ben hiç yapmadım da onu bi araştır ?

kapıda ödeme yapınca 182 oldu fatura.Havale ile beleş geliyordu ne güzel :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noritsukoki -- 12 Ağustos 2011; 19:51:19 >

• Evet havale ile öderseniz azalıyor benim heaspta tam para yoktu kapıda ödeme kargo derken dedim gider yatırırım ucuza alırım gittim yatrdım ucuza aldım.
  • quote:

Ben 17 yaşındayım ilk imza hesabım var, 2 adet sipariş verdim 2 side kargoda sorun yok

İlk imzayla atmye mi gidip havale yaptın.Ben de denemiştim hata vermişti nasıl yaptın anlatabilirmisin
  • Güzel kardeşim ürünlerinin heleki ayrı ayrı bi kaç ürün almıssın almak istemişssin daha dorusu eğer 1 ay sonra gelemsine tahamül edeceksen HB den alışveriş yap
  • quote:

quote:

İlk imzayla atmye mi gidip havale yaptın.Ben de denemiştim hata vermişti nasıl yaptın anlatabilirmisin

Yok hocam internet bankacılığından yaptım
  • quote:

quote:

quote:

Yok hocam internet bankacılığından yaptım

Nasıl yaptın anlatabilir misin girdim siteye hiç bişi bulamadım

• Nasıl yani hangi sitde hocam
  • Hepsiburada'dan uzak dur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.