Şimdi Ara

Hepsiburada Efsane Bilmem Bir Şeysi Sezon 1 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
6
Favori
32.855
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/asus-x540ub-gq1107-intel-core-i5-7200u-4gb-ddr4-1tb-2gb-geforce-mx110-15-6-hd-endless-notebook-486949960
    Hocam aynı ürün sadece free dos. Yani windows yok içinde freedos var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yahyademirci -- 14 Ekim 2019; 23:51:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HB ucuz değil artık indirimleri de YALAN

Parfüm zaten 300 tl , adamlar 900 liradan indirmişler ( YERSEN )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1999 yılında başladığım hepsiburada.com maceramı 2019 nisan - mayıs aylarındaki son 50 tl.lik son lipton demlik poşet 3 al 2 öde gibi alışverimle tamamen bitirdim.20 senelik ilişkimiz hBnin Visa kaydet 300e vereceğim deyip gösterip vermediği şiddetli geçimsizlik nedeniyle bitmiştir.
    oysa ki 2015de kullandığım başka bankaların Visalarıydı neymiş daha önce visa kullanmışmışım da
    la kullansam nolur kullanmasam nollur 75 kuruşluk colgate diş fırçalarına 100/30 ve 100/25 çok hediye çekleri çokça hesaplarla aldım evde halen aldıklarım duruyor daha ne yapacam gereksiz alışveriş hepsikestane ile.
    Kamuoyuna duyrulur
  • HEPSİBURADADA EFSANE BİNDİRİMLER SİZLERİ BEKLİYOR ACELE EDİN BU FIRSATLARI KAÇIRMAYINNNN 🤣🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Önce bindirim sonra indirim...
  • indirim olmamasını geçtim ürünlerde saçma sapan gereksiz ürünler yok outdoor yok makyaj malzemesi bilmemne !!
  • escudo76 E kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam olumsuz yorumları yayınlamıyorlar kaç defa yazdım yayınlanmadı.Özellikle giyimde sürekli yanlış beden gönderilince baydım artık almıyorum daha.
  • SSD den umutluyum bakalım ne kadar yapacaklar fiyatını 4 tane lazım uygun fiyata denk getiremedik bi :)
  • Zaten almayı düşündüğün bişeyse az buçuk indirim oluyor bazen. Arada bir alıyorum ben. Örneğin vicks eczaneden 20ye aldım, baktım efsanede 15 lira. Şimdi fiyat tekrar 20ye çıkmış. %25 indirim fena değil. Geçenlerde nehir çatal bıçak kasış takımı da iyi indirime girmişti. Arada bir çıkıyor.
  • Daha önceden almak için takip ettiğim scooter outdoor ayakkabılarda piyasaya göre 30 tl bir indirim yapılmış. 189 liraya satılan ürünler 159 olmuş. Almayı düşünenlere duyurulur.

https://www.hepsiburada.com/scooter/giyim-ayakkabi-c-2147483636
  • 43ru7400 tv indirimde. Tv arayanlar varsa haberiniz olsun. Ben 1 haftadır araştırıyorum. Normalde başka bir tv alacaktım ama baktım indirim yapılmış yorumları da iyi aldım bir tane.
  • Rhodora R kullanıcısına yanıt
    bazen indirim oluyor ufak tefek. zaten bunu inkar etmek değil amacımız, "EFSANE" gibi iddialı bir sözcüğü hak etmiyor bu kampanya. hiç efsane görmemiş olsak neyse.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesela çaykur çay 50tl imişte 30a düşmüş nasıl indirim bu happy centerda 28tl
  • https://www.hepsiburada.com/philips-ess-ledbulb-9-60w-e27-normal-duy-beyaz-isik-12-li-ekopaket-p-HBV00000BAV6T?magaza=kartal%20h%C4%B1rdavat

birtnae örnek veriyorum bu rünü 140tlye düşmüşmüş ama altındaki satıcıda 91tl bence kaçmaz :)
  • Castieello kullanıcısına yanıt
    Kaça aldınız?

• cturkmen1453 kullanıcısına yanıt
    3000. Sürekli fiyatı oynuyor takip edersen yine o fiyata iner

• hepsiburada dan alışveriş yapmayalı çok oldu. artık sadece kolpa indirim var
  • Tchibo kampanyası yüzünden konuya bakamadım birazdan yeni updateler olacak takipte kalın
  • ağır çöp indirimler
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.