Şimdi Ara

Hepsiburada'dan dumurluk hata ne yapabilirim? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben önceden şokindirim.com mu ne o sitede böyle bir sorun yaşamıştım bankaya dilekçe yazıp fakslayıp telefonla takip etmiştim. batmadan iptal edip para iadesi iççin itiraz ederseniz (ki hala hb nın hesabında para vardır) paranızın iadesini inş. alırsınız. bnm de 1 kargoda olan siparişim var 15 inde verdim bugün kargolandı. hızlı gönderi! ama 12 sinde verdiğim 1 i hızlı gönderi olan 2 ürünlük siparişim hala çıkışa hazır. önceden bolcana kullandığım site olduğu için hiç araştırmamıştım. abimin ark ı ne para iadesi ne ürün değişimi yapamadığından sorun yaşadıklarını ve önceden de böle büyük ama piyasayı alıcı ve tedarikci toplu dolandıran siteyi örnek verince huylandım. bekleyen sipariş için iptal talebi yaptım hadi hayırlısı diyelim. para iadelerinde sorun olmaz inş.
  • Olayın sonucunuı yazmamışım; 17 gün sonra paramı iade alabildim; taksitli olduğu için ekstrede taksitli iade ediliyormuş gibi görünüyor ama tamamı iade edildi. ardından ürünlerin aynısını hızlıal.com'dan bulup aldım sorunsuz elime ulaştı. (hepsiburada.com ilk zamanları gibi :/) Hepsiburada'dan bir daha alış-veriş yapmak mı tövbe Sikayetvar.com işe yaradı galiba genelde oraya şikayet yazdıktan sonra cevap verdiler, kendi sitelerindeki sorularıma cevap verilmiyordu. neyse sonuçta bu problemi de atlattım diyebilirim internet alış-verişinde karşılaştığım en saçma durumdu...
  • sadece HAVALE ile HB den alışveriş yaparım

Kredi kartı ASLA kullanmam
  • Bankaların internet üzerinden güvenli alışveriş yapabilmemiz için sanal kart uygulaması var. Limitini internet şubesine giriyorsun, karttan çekiliyor. Hepsiburada yı sevmem ama birazda kendinde aramalısın hatayı. 5 defa internet browser hata verse, 5 defa karttan çekecek!
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstbayar

Bankaların internet üzerinden güvenli alışveriş yapabilmemiz için sanal kart uygulaması var. Limitini internet şubesine giriyorsun, karttan çekiliyor. Hepsiburada yı sevmem ama birazda kendinde aramalısın hatayı. 5 defa internet browser hata verse, 5 defa karttan çekecek!

Arkadaşım üstteki sorunumutam okumadın ya da yanlış anladın galiba, benle alakalı bir durum yok hepsiburada.com'un sistemiyle alakalı bir sorun var ortada onlarda hatasını kabul edip paramı iade ettiler zaten ama çok uğraştırdılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eaglex85

quote:

Bankaların internet üzerinden güvenli alışveriş yapabilmemiz için sanal kart uygulaması var. Limitini internet şubesine giriyorsun, karttan çekiliyor. Hepsiburada yı sevmem ama birazda kendinde aramalısın hatayı. 5 defa internet browser hata verse, 5 defa karttan çekecek!

Arkadaşım üstteki sorunumutam okumadın ya da yanlış anladın galiba, benle alakalı bir durum yok hepsiburada.com'un sistemiyle alakalı bir sorun var ortada onlarda hatasını kabul edip paramı iade ettiler zaten ama çok uğraştırdılar.

Dostum senin problemin iste bu yuzden kaynaklanıyor, eğer sen tek bir sefer provizyona izin verseydin para iadesine gerek kalmazdı. Ama yinede hepsiburada ile kontak kurmana mani olmayacaktı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Eaglex85

quote:

Dostum senin problemin iste bu yuzden kaynaklanıyor, eğer sen tek bir sefer provizyona izin verseydin para iadesine gerek kalmazdı. Ama yinede hepsiburada ile kontak kurmana mani olmayacaktı.

arkadaş sen olayı yanlış anladın, anlamaya devam ediyorsun ya da ben anlatamadım boşver geçti gitti zaten; ben bu konuyu insanları bu site hakkında böyle bir şey başıma geldi diye uyarmak ve yardım almak için açtım zaten...

• Merhabalar arkadaslar bende az once sanirim boyle bisey yasadim. Hepsi burada dan sepetimi doldurum toplam 350 tl ye yakin odeme yerine geldim kart bilgilerimi girdim tek cekim i sectim daha sonra salak gibi 3D secure ile odemeyi sectim hizli gelsin diye 3d securede telefonuma sifre geldi onu girdim gonder dedim bekledim bisey olmadi 2. Defa gondere bastim yine bise olmadi 3D secure sayfasini kapattim beni sepetimr geri atti ama sanirim yani benim tarayicimla ilgiliydi sorun (opera kullaniyorum) simdi siparislerimde birsey gozukmuyor sepetimde hala urunler aceba kredi kartimdan cekildimi ucret diye korktum baktim ama eski limitimi bilmedigim icin bisey anlamadim simdi yarin yad pazartesiyi bekliyorum ozaman donem ici islemlerime duser eger kesildiyse . Size sorucagim soru su ; eger kesildiyse kredi kartimdan para ne yapmaliyim hangi site, nereye basvurmaliyim yardim edermisiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barmanbek -- 11 Mart 2012; 2:32:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barmanbek

Merhabalar arkadaslar bende az once sanirim boyle bisey yasadim. Hepsi burada dan sepetimi doldurum toplam 350 tl ye yakin odeme yerine geldim kart bilgilerimi girdim tek cekim i sectim daha sonra salak gibi 3D secure ile odemeyi sectim hizli gelsin diye 3d securede telefonuma sifre geldi onu girdim gonder dedim bekledim bisey olmadi 2. Defa gondere bastim yine bise olmadi 3D secure sayfasini kapattim beni sepetimr geri atti ama sanirim yani benim tarayicimla ilgiliydi sorun (opera kullaniyorum) simdi siparislerimde birsey gozukmuyor sepetimde hala urunler aceba kredi kartimdan cekildimi ucret diye korktum baktim ama eski limitimi bilmedigim icin bisey anlamadim simdi yarin yad pazartesiyi bekliyorum ozaman donem ici islemlerime duser eger kesildiyse . Size sorucagim soru su ; eger kesildiyse kredi kartimdan para ne yapmaliyim hangi site, nereye basvurmaliyim yardim edermisiniz ?

3D secure'da para iki kez çekilmez. Çünkü her işlem için ayrı şifre ister telefona.

İki kere çekilme 3D'siz işlemlerde olur onu da bankaya söylerseniz chargeback açarlar hallederler.

• Ya en daha oncede cok alisveris yaptim ama bi sorun yasamadim bu boyle ilk oldu ve sanirim enim tarayicimdan kaynakli oldu yoksa bi sorun yasamadim aceba param cekildimi cok merak ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.