Şimdi Ara

Hepsiburada'dan Aldığım Xbox 360 Kolu Sahte Çıktı Dikkatli Olun (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
3.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Benim kargo biraz once geldi. Cek Cumhuriyeti'ndeki amazon deposundan UPS ile gondermisler. Urun orijinal, icinden driver CDsi cikiyor. Kutusunda bile en ufak cizik dahi yok, yeni gelen urunlerden olabilir. 16€ gibi komik bir fiyata aldim, herhalde UPS hizli kargonun fiyati urunden daha yuksektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    Valla şanslısınız. Benim amazon.com gönderim İstanbul'da mahsur kaldı hava şartları yüzünden :D amazon.de de son günlerde kargo konusunda sorun çıkarıyor iyi size denk gelmemiş. Hangi kutuda geldi bu arada?
  • DreamGod kullanıcısına yanıt
    Gamepadin kutusundan biraz daha buyuk bir amazon kutusunda geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, bende sizinle aynı tarihlerde aynı hatayı yaptım ama ben joysticki iade etmedim. Kullandım, şuan A tuşunda tam basamama, B tuşunda takılma ve soldaki dönen yön tuşu sabit durmamaya başladı. Garantisi 24 ay denilmiş. Bunu nereye garant,ye gönderebilirim. Yazılarınızı okudum bende ilk defa amazondan alışverişe başlayacağım, vergisi, kargosu neyse vereyim diye düşünüyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahbarulu -- 30 Mayıs 2017; 16:6:48 >
  • mahbarulu kullanıcısına yanıt
    Siz alali baya oldugundan iade edebilir misiniz bilmiyorum. Garantisi varsa herhalde tamir edip gondermeye calisirlar. Hepsiburada'dan saticiyla iletisime gecmeyi deneyin. Ya da hepsiburada uzerinden iade veya degisim talep edin. Hepsiburada uzerinden ulasamazsaniz saticinin sitesini bulup oradan iletisime de gecebilirsiniz.

Hatta orijinal fiyatina sahte gonderdiklerini, iade almazlarsa hepsiburada uzerinden sikayet edeceginizi de soyleyebilirsiniz ama bir sey cikar mi emin degilim :D

Bu kolu orijinal bulmak cok zor artik. amazon uzerinden guvenle alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bende Xbox 360 kolu alacağım burdan alsam sorun çıkar mıhttp://www.vatanbilgisayar.com/microsoft-xbox-controller-pc-win.html#urun-ozellikleri

• erenkes kullanıcısına yanıt
    Vatan'da sorun cikmaz. Ciksa bile muhattap bulabilirsiniz diye dusunuyorum.

Teşekkürler :)

• Bende Xbox 360 kablolu kol almak istiyorum. Hepsiburada orjinal olmayan ürünü satmıyor diye biliyorum siz hangi satıcıdan almıştınız hatırlıyor musunuz? (uzun zaman geçmiş ama yine de sorayım dedim).
  • quote:

Orijinalden alıntı: VenomSnakeCQC

Bende Xbox 360 kablolu kol almak istiyorum. Hepsiburada orjinal olmayan ürünü satmıyor diye biliyorum siz hangi satıcıdan almıştınız hatırlıyor musunuz? (uzun zaman geçmiş ama yine de sorayım dedim).

Hepsiburada satmıyor olabilir ama başka satıcılar satıyor. Benim aldığım satıcı Hepsiburada değildi. Hepsiburada en son baktığımda bu kolun kablolusunu satmıyordu. Türkiye'de bu kolun kablolusunun orijinali biraz zor bulunuyor piyasadakilerin hemen hemen hepsi sahte (n11, gg gibi yerlere hiç bakma bile). Türkiye'den alacaksan bilindik mağazalara gidip, görerek almanı tavsiye ederim. Ya da benim yaptığım gibi amazon'dan söyleyebilirsin.
  • Amazonda 40-50 dolar civarında geziniyor çok pahalı. Belki vatandan alabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: DreamGod

quote:

Bende Xbox 360 kablolu kol almak istiyorum. Hepsiburada orjinal olmayan ürünü satmıyor diye biliyorum siz hangi satıcıdan almıştınız hatırlıyor musunuz? (uzun zaman geçmiş ama yine de sorayım dedim).

Hepsiburada satmıyor olabilir ama başka satıcılar satıyor. Benim aldığım satıcı Hepsiburada değildi. Hepsiburada en son baktığımda bu kolun kablolusunu satmıyordu. Türkiye'de bu kolun kablolusunun orijinali biraz zor bulunuyor piyasadakilerin hemen hemen hepsi sahte (n11, gg gibi yerlere hiç bakma bile). Türkiye'den alacaksan bilindik mağazalara gidip, görerek almanı tavsiye ederim. Ya da benim yaptığım gibi amazon'dan söyleyebilirsin.

Yazın Temmuz ayında kuzenim bir eğitim için bilfiil Chicago'ya girmişti. Official Microsoft mağazasına girmiş ve Xbox 360 kablolu PC kolu istemişti. Adamlar eski diye gülmüşler ve "bizde yok, ancak Amazon'dan alırsınız" deyip yardımcı olamamışlar. Bende çok sinirlendim buna.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Evet kol eski ama 100 TL bandında alınabilecek en kaliteli kol gibi gözüküyor. Dengi olabilecek F310 var ama araştırdığım,yorumları okuduğum kadarıyla F310 ergonomi konusunda 360 kadar iyi değil. Diğer satıcılara güvenemeyip Vatandan 99TL+10TL kargo olmak üzere istettim bakalım beklentilerimi karşılayacakmı...?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Evet kol eski ama 100 TL bandında alınabilecek en kaliteli kol gibi gözüküyor. Dengi olabilecek F310 var ama araştırdığım,yorumları okuduğum kadarıyla F310 ergonomi konusunda 360 kadar iyi değil. Diğer satıcılara güvenemeyip Vatandan 99TL+10TL kargo olmak üzere istettim bakalım beklentilerimi karşılayacakmı...?

Hocam aldığınız kolun kablosunda tak-çıkar kısmı var mı ben de almayı düşünüyorum ama orjinal olup olmamasından çekiniyorum yardımcı olursanız sevinirim

• Ürün 15 dakika önce elime ulaştı. Tak çıkar kablosu var ve ledleri olması gerektiği gibi parça parça yanıyor. Sağ triggerda çok hafif gıcırdama var ve d-pade biraz sağlam basmak gerekiyor. Bu iki sıkıntı olmamalı mı acaba geri göndersemmi diye şüphede kaldım.

• VenomSnakeCQC V kullanıcısına yanıt
    Gıcırtı problem değil hocam , benim xbox'ın yanında gelen kolda da vardı geçti bir süre sonra.

Bu arada bende hepsiburada üstünden satış yapan syd'den bir kol daha aldım, onlarda orjinal satıyor. Kablosuz ve pc aparatı içinde 169 tl.
  • Sol yön tuşundada sıkıntı var gibi kolu denerken sürekli 2 kez basmak zorunda kaldım. Bir süre kullanım sonrası gıcırtı olsa eyvallah derdim ama yeni alınmış üründe böyle sıkıntılar olması ürünü ayıplı mal ediyor. Yarın müşteri hizmetlerine ulaşıp değişim talebinde bulunacağım.

• Arkadaşlar şu ürünü alıcam ama PC adaptörü kutu içeriğinde var mı emin olamadım. Amazon yardıma sordum onlarda net cevap veremediler. Aynı ürünü daha önce alan kimse var mı acaba ?

Official Xbox 360 Wireless Controller for Windows - Black (PC)
    https://www.amazon.de/Xbox-Wireless-Controller-Windows-schwarz/dp/B004JU0JSA/ref=sr_1_3?s=videogames&ie=UTF8&qid=1513837968&sr=1-3&keywords=xbox+360+controller

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.