Şimdi Ara

Hepsiburada'dan akıllara durgunluk veren iade reddi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
675
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Hepsiburada'dan bu ay bir siparişte bulundum. Aldığım ürünlerden 2 tanesini beğenmediğim için iade talep ettim. İade talebim ret edildi. Ret gerekçesi olarak, "ürünler orijinal kutusu ile gönderilmedi" dediler. Ürünler bana nalburda da satılan basit ve markasız kartonlarla gelmişti. Yani ürüne ait orijinal kutu diye bir şey yok. Ben de benzer bir kartonla geri gönderdim. Ben aldığım her ürünün kutusunu saklıyorum, ileride letgo'dan ya da gittigidiyor'dan satarım diye. Ama bu ürünlerin öyle bir kutusu yoktu. Dolayısıyla normal bir kartonla geri gönderdim. Böyle bir gerekçe ile iade talebimi reddettiler. Şaka gibi resmen ya.
    saygılar

• sipariş ekranının görüntüsünü ve satıcıyı bizimle paylaşır mısın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay A

sipariş ekranının görüntüsünü ve satıcıyı bizimle paylaşır mısın ?

satıcı hepsiburada. en büyük şaşkınlık noktam bu aslında. çünkü hepsiburada'ya güveniyordum ben.
    ekteki 2 ürün için iade istedim. gelen yanıt maili de ekte.Hepsiburada'dan akıllara durgunluk veren iade reddiHepsiburada'dan akıllara durgunluk veren iade reddiHepsiburada'dan akıllara durgunluk veren iade reddi

• benim de kulaküstü kulaklığımı iade almadılar. kulaklığı kulağıma takıp denememiştim bile. direkt red verdiler.

şmdiye kadar hepsiburadayı fiyat hatası iptallerinden dolayı hiç thh'ye vermemiştim.

bu saatten sonra acımıcam. tek amaç var hb'yi zarara uğratmak.
  • sanırım bir yanlış anlaşılma olmuş arkadaşlar. iade alındı yazıyor. yani iade kabul edilmiş. neyse ki sorunum çözüldü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.