Şimdi Ara

Hepsiburada.com Ürün İade Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, ürün uymadıgı için geri göndermek istiyorum. Siteden kolay iadeden en son adıma kadar geldim bana bir gönderi kodu verdi son sayfada. Şimdi ne yapmam gerekiyor? yurtiçi kargoyu yarın arasam gelip alırlarmı yoksa kendimmi göndermem lazım?

• Ben iadelerde direk kargoya gidip adresi verip gönderiyorum. Evden alım var mı bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ararsan gelip alıyorlar. İnternet sitesinden kurye talep edersen kapına gelip kutuyu alır. O şifreyi de vermen lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.Akif Ersoy

Ararsan gelip alıyorlar. İnternet sitesinden kurye talep edersen kapına gelip kutuyu alır. O şifreyi de vermen lazım.

Ustam siteden kurye talep ederken gidiceği adresi vb istiyor onu yapamadım, nasıl yaparım yardımcı olursan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LampdaLamp

quote:

Ararsan gelip alıyorlar. İnternet sitesinden kurye talep edersen kapına gelip kutuyu alır. O şifreyi de vermen lazım.

Ustam siteden kurye talep ederken gidiceği adresi vb istiyor onu yapamadım, nasıl yaparım yardımcı olursan.

Ben yapmadım ama benim arkadaş ordan yapıyor her zaman
  • D-Market Elek. Tic. A.Ş yaz oraya.
  • quote:

D-Market Elek. Tic. A.Ş yaz oraya.

İl ilçe olarak istanbul/şişli mi işaretliyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LampdaLamp

quote:

D-Market Elek. Tic. A.Ş yaz oraya.

İl ilçe olarak istanbul/şişli mi işaretliyoruz?

İnönü Mah. Mimar Sinan Cad. No: 3 Gebze Güzeller OSB Gebze/Kocaeli

http://www.hepsiburada.com/iletisim
  • Hiç bekleme kargocuyu. Çok nadir geliyorlar, git kendin ver zaman kaybetme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.uzun

Hiç bekleme kargocuyu. Çok nadir geliyorlar, git kendin ver zaman kaybetme.

Hocam peki hepsiburadanın bana gönderdiği kutuyu tekrardan geri bantlayıp gelen kolinin içindemi göndereyim? yoksa ürünü sadaece kutusuylamı alıp gideyim?
  • LampdaLamp L kullanıcısına yanıt
    Aynı geldiği şekilde gönder, hatta elektronik ürünse daha iyi paketle. Kargoda kırılırsa sorumluluk bendedir diye belge imzalatıyorlar.
  • quote:

Aynı geldiği şekilde gönder, hatta elektronik ürünse daha iyi paketle. Kargoda kırılırsa sorumluluk bendedir diye belge imzalatıyorlar.

Elektronik ürün. Tamam hocam geldiği kolinin içine koydum, daha sağlam sekilde paketleyip geri gönderiyorum ozaman, yarın şubeye gittiğimde sadece gönderi kodunu vermem yeterli olurmu?
  • LampdaLamp L kullanıcısına yanıt
    Evet, faturayı da unutma.
  • quote:

Evet, faturayı da unutma.

Tamamdır ustam, fatura zaten gelen kolinin üstüne yapışık, hiç ellemeden aynı şekilde gönderiyorum ozaman, satış kodu vb bilgiler üstünde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.