Şimdi Ara

Hepsiburada.com'dan aldığım parfüm sahte çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33
Cevap
0
Favori
9.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dostum piyasa dubai mali adi altinda replika parfum kayniyor....

birde orjinal ama esans orani dusuk parfumler var...bu tur urunler Bulgaristan uretimiymis galiba...forumda bir arkadas aciklamisti...parfum isindeymis falan....

koku orjinal...sise orjinal ama esans icerigi seyreltilmis oluyormus nasil oluyor bilmem....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aventus43 -- 2 Mayıs 2016; 2:12:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikli katılıyorum, kesinlikle bir hile var. Hepsiburada.com'un suçu yok, ithalatçının azizliğine uğruyor. Parfüm heryerden alınmaz. Bildiğim yerlerden şaşmıycam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orbit_34

Kesinlikli katılıyorum, kesinlikle bir hile var. Hepsiburada.com'un suçu yok, ithalatçının azizliğine uğruyor. Parfüm heryerden alınmaz. Bildiğim yerlerden şaşmıycam.

aynen oyle hocam...."arcon"un ithal ettikleri iyi oluyor bulunabilirse...

bence hepsiburadada biliyor hocam...yurt disinda 150 tl civari olan parfumu kazik olan ulkemizde hemde vergisi verilerek yasal yoldan 70-80 tl ye nasil satabiliyor?

her urunde degilsede( size rastladigi gibi )bazi urunlerde 2.kalite -replika urun olasiligi yuksek....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aventus43 -- 3 Mayıs 2016; 12:37:14 >
  • Ben daha yeni aldim hepsiburadadan 2 tane davidoff the game orjinal direk belli ediyor kaliciliktan.mizudan aldim bundan oncesi baktim bildigin kolonya hemen sikayetvara sikayet ettim direk aradilar urunu yollamami soylediler yolladim 1 hafta sonra yok urun incelemeye gidecek bilmem ne diye ariyor dedim bana parami yollayin bu parfum orjinal degil ve ben bu parayi size birakmam ve artik hic alisverisimde olmaz nede bir baskasina oneririm 1 saat sonra ariyorlar kontrol 1 ay sürecek zaten magdur durumdasiniz hesabiniza para iadesi gerçekleşicek dediler.1 ay 1 tane parfüm mu incelenir daha onceden kullandigim parfum oldugu icin direk anlıyorum kaliciliktan.mizudan falan sakin alma ucuz olan hicbiryerden alma bunun gibi lidyana vardi ordan almistim orjinaldi mesela sen gidip 700 800 tl lik parfümü 300 tl alirsan gumlemen normal dikkatli olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenkemall -- 4 Mayıs 2016; 0:16:29 >
  • Hepsiburada da satilan parfum orjinalmi bilmem ama bir gariplik oldugu kesin....

Örneğin hepsiburada.com da 82.5 tl ye satilan vakko parfum ( hemde 150 ml! ).

http://www.hepsiburada.com/vakko-v-de-vakko-edt-150-ml-erkek-parfumu-p-SGVAKKOVDE

Vakkonun online satis sitesinde 185 tl ye
    satiliyor... (75 ml edt+ deodorant!!!)

https://shop.vakko.com/tr/v-de-vakko-2li-set-868104144251

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 2 Haziran 2016; 21:33:59 >

• açıkçası bende satın aldım, ama sahte olup olmadığını nasıl anlayacağım ki? Herşeyi internetten almanın zararları işte.. balık yağı ve koenzimi de internetten alıyorum /
  • quote:

Orijinalden alıntı: tulaynur

açıkçası bende satın aldım, ama sahte olup olmadığını nasıl anlayacağım ki? Herşeyi internetten almanın zararları işte.. balık yağı ve koenzimi de internetten alıyorum /

batch numarasiniwww.checkcosmetic.net sorgulayip bakabilirsin.... ama 2. kalite urunlerde orjinal cikiyor anlamak zor ne yazikki... bilinen distributorlerin ithal ettigi urunleri almakta fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 7 Haziran 2016; 14:29:51 >
  • Merhabalar

26.04.2016 tarihinde hepsiburada.comdan 269 liraya Armani Acqua Di Gio Edt 200 Ml Erkek Parfümü satın aldım. Ürün sahte kokusu 1 dakıka bıle kalmıyor .Fakat ambalaj açıldığı ve 14 gün geçtiği için ürünü iade almıyorlar. Hatta ürünü bizden aldığınızı nereden bilelim belki iade edeceğiniz ürün bize ait değil gibi dolandırıcılıkla suçlayan ifadeler kullandılar.Halbuki kurumsal bir firmanın hemen olayla ilgili bir araştırma yapacağız demesini beklerdim. Demek ki bilinçli bir şekilde sahte ürün satışı yapılıyor. Konuyla ilgili tuketıcı mahkemesının dısında bimere ihbarda bulunmayı dusunuyorum. Başka yardımcı fikri olan var mı ? Şimdiden teşekkurler.
  • bende parfüm almayı düşünüyordum burdan boynerde 500 tl olan ürün burda 350 tl :) boşuna değilmiş sanırım boynere kösülmeye devam

• Trendyolda bana sahte parfüm göndermişti. Üstelik iade almadı, ben peşine düşmeyince paranın üstüne yattı adamlar.
    Eskiden bellamola vardı bizi bu sahtekarların eline bırakıp Türkiye pazarından çekildiler. Daha önce çok parfüm aldım hatta bellamoladan sıfır sıkıntı. Bir defasında ilk defa aldığım bir parfümün kokusu hoşuma gitmedi ben geri gönderene kadar 14 günü geçmişti bile ancak sıkıntı yapmadılar ve iade alıp paramı geri ödediler. İnternetten parfüm almamak gerekiyor, ykm,boyner,sevil,tekin acar ne kadar pahalı da olsa...

• Hepsiburada gibi şerefsiz bir site, iPhone kablosu satıyor çakma, iPhone dock satıyor çakma. Ürün satıyor hem çakma hem pahalı. Bir de parfümlerde ve kozmetik ürünlerinde 1. ve 2. kalite olayı var. Bu tarz siteler 2. kalite ürün satıyor ve/veya laf ömrü bitmiş/bitmek üzeri olan parfümlerden satıyor. Ondan sonra 2. kalite ve laf ömrü bitmeye yakın bir parfüm aldığınızda kalıcılığı 1-2 saat oluyor ve orijinali gibi kokmayıp hafif farklı bir koku duyabiliyorsunuz.
  • Antonio Banderas’ın sahtesi olmaz bence

• orbit_34 kullanıcısına yanıt

fotoğraflarıyla birlikte parfüm firmasına ve bimere şikayet ettinizmi ?

ohhh 5 yıllık konuymuş.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenberkay -- 3 Şubat 2021; 18:0:3 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.