Şimdi Ara

hepsiburada.com'da yorumu yayınlanan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 7 senedir kullandığım çim biçme makinesi hakkında yorum bırakmak istemiştim geçen sene bu siteye.

tamamı olumlu ve her yonuyle epey acıklayıcı bi yorum yazmıstım.bıraz uzun sayılır ama sonucta

orda kaç karakter yazmamız gerektiği belirtiyor.büyük bi hevesle yazdımki ürünü almak isteyenler

faydalansın.bende almadan önce bu tür yorumlar cok önem veririm.1 hafta içinde yayınlanır deniliodu

fakat yayınlanmadı.msj attım ve bana yorum ıcın gecerlı kuralları yolladılar.kotu nıyetlı yorumlar yayınlanmaz vs. gıbı.

hıcbırıne aykırı değildi sonucta.neyse geçtım.geçen gun anahtarlık aldım.yorum yazayım dedım.buda olumlu
    yorumdu.hatta ıkı farkı anahtarlık icin ayrı ayrı yazdım.

1 hafta gectı yıne yayınlanmadı.

anlamadığım şey burdaki yorumları sadece sitedekiler mi yazıo,fake yorumlar mı yanı.kullanıcının yorumunu

yayınlamıcaklarsa ne anlamı var peki.ustelik yorumların altında "bu yorumu dogru buluyormusun?"

evet hayır seceneklerı var.bunların anlamı ne peki.kendileri yazıp evet yada hayır oyların cokluğuna göre

inandırıcı olmuşuz yada müşteri yemedi mi diyolar acaba?

yorum yazıpta yayınlanan var mı aramızda?

bu yorum olayı cok önemli benim için,alacak olanlar icin daha dogrusu.forumlarıda o yuzden kulanırım.

urun acıklamasından daha onemlıdır kullanıcı yorumu bence...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozyy54 -- 31 Mart 2011; 23:25:31 >

• up
  • Aynen hocam kaç yorum yaptım emek verip hiçbiri yayınlanmadı
  • Benim zamanında bir yorumum vardı. Bir flash bellek almıştım beğenmiştim zaman ayırıp yorum yaptım. Aynı gün yayınlanmıştı yanılmıyorsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xcalibure

Benim zamanında bir yorumum vardı. Bir flash bellek almıştım beğenmiştim zaman ayırıp yorum yaptım. Aynı gün yayınlanmıştı yanılmıyorsam.

vallah benim 1 sene oncekı yorumumuda yayınlamadılar,geçen haftanınkinide...
  • Beyler bunu soylediğiniz iyi oldu bende ordaki yorumlara bakıp alıyordum cok da iyiydi seviniyordum duyarlı insanlar var memlekette diye eğer bu soylediğiniz gercekse tüketici haklarına ve sikayet vara bildimekte fayda var sonuçta orda insanları yanıltıyorlar demi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 20likcivi

Beyler bunu soylediğiniz iyi oldu bende ordaki yorumlara bakıp alıyordum cok da iyiydi seviniyordum duyarlı insanlar var memlekette diye eğer bu soylediğiniz gercekse tüketici haklarına ve sikayet vara bildimekte fayda var sonuçta orda insanları yanıltıyorlar demi

yaşadıklarımı yazdım,emin değilim henüz.hepsi atmasyon değildir tahminim ama bu ilgisizlikleri nedendir bilmiyorum.

bicok fake yorum var farkettiğim,yazı dili aynı olan benzer yorumlara cok rasladım.genelde kısa ve öz tutuyolar.

ama uzun ayrıntılı yorumlarda var,sanmıyorum hepsi fake olsun.ama anlamış değilim acıkayıcı ve olumlu yorumlarımı

niye yayınlamıyorlar

• hp nin bir all in one modeli için kötü bir yorum yapmıştım yayınlamadılar kendilerine neden yayınlamadıklarını sorduğum bir mail attıktan sonra ürünü satıştan kaldırdılar. Kötü niyetli yorumda kastettikleri bazen tedarikçi firma çalışanları ürünü metheden yorumlar atabiliyorlar. Yorumun olumlu olması kötü niyet olmadığı anlamına gelmiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.