Şimdi Ara

hepsiburada ayakkabılarda indirim (39,90 tl)/kampanya bitti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.182
Cevap
7
Favori
51.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 267
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 30
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 saat 57 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 16
  • Favoriye Eklediklerim 7
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • rudolfo3639 (107 mesaj) isviçreli bilim adamı (41 mesaj) Escapetolife (38 mesaj) sakurek (38 mesaj) antireis (32 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (375 mesaj) Mobil (169 mesaj) Tablet (56 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> hepsiburada ayakkabılarda indirim (39,90 tl)/kampanya bitti
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    147 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    20 lira için güzel ayakkabılar var,elbet içlerinden beğendiniz bir tane çıkar
    buyurun link

kampanya bitti arkadaşlar,alanlara hayırlı olsun,güle güle kullansınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flurry -- 21 Ekim 2012; 18:29:03 >

• Binbaşı
    1456 Mesaj
    Göndermezler diye düşünüyorum ama %80 indirim gibi şeyler de yazmışlar...
  • Teğmen
    147 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

öyle bir şey aklıma gelmedi bilmiyorum vallahi ama göndermeyeceklerini sanmam,ben aldım bir tane.
  • Yüzbaşı
    985 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: flurry

quote:

öyle bir şey aklıma gelmedi bilmiyorum vallahi ama göndermeyeceklerini sanmam,ben aldım bir tane.

hocam hangi modeli aldın
  • Teğmen
    147 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: serkanguney

quote:

quote:

hocam hangi modeli aldın

http://www.hepsiburada.com/liste/marina-mania-bej-deri-bagcikli-ayakkabi-erkek/productDetails.aspx?productId=zdma726sh00ufv&categoryId=60000126#Gorseller
    bunu beğendim ben
    şimdi onu iptal edip bunu aldım bu daha çok hoşuma gitti
    http://www.hepsiburada.com/liste/metropolpolis-lacivert-sneaker-erkek/productDetails.aspx?productId=zdme461sh64uhf&categoryId=60000126&SKU=ZD461SH64UHF226733

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flurry -- 17 Ekim 2012; 3:34:36 >

• Binbaşı
    1329 Mesaj
    8 çift aldım gece gece umarım gönderirler :) haber veren arkadaşa teşekkürler.
    |
    |
  • Çavuş
    88 Mesaj
    gece gece zarara soktun beni ve arkadaşlarımı :) eyvallah
    |
    |
  • Binbaşı
    1329 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serkanguney

quote:

quote:

hocam hangi modeli aldın

http://www.hepsiburada.com/liste/marina-mania-bej-deri-bagcikli-ayakkabi-erkek/productDetails.aspx?productId=zdma726sh00ufv&categoryId=60000126#Gorseller
    bunu beğendim ben
    şimdi onu iptal edip bunu aldım bu daha çok hoşuma gitti
    http://www.hepsiburada.com/liste/metropolpolis-lacivert-sneaker-erkek/productDetails.aspx?productId=zdme461sh64uhf&categoryId=60000126&SKU=ZD461SH64UHF226733

marina mania markası ile pabbuc indirim zamanı tanışmıştım çok kaliteli ayakkabıları var , herşeyi orjinal deri. Bu fiyata görünce hemen aldım ama keşke beyaz olan modelini alabilseydim o daha güzel görünüyor.

http://www.pabbuc.com/marina_mania_oder_2_d_buz
    |
    |

• Yüzbaşı
    958 Mesaj
    valla 4 ciftte ben aldım...bu sıcak firsatlar batirdi beni kredi kartlariyla baş edemez oldum...ama göndereceklerini zannetmiyorum..bonusla kargo bedavaya geldi..inşallah 5*50 lerden biri sayılır bu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antireis -- 17 Ekim 2012; 5:36:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Ben adidasta 44-44.5 giyiyorum.Bu ayakkabının kalıpları nasıldır.Daha mı büyük yoksa daha mı küçük..Ona göre ya 44 ünün yada 45 ini alıcam..
    |
    |
  • Binbaşı
    1329 Mesaj
    1 Siparişimde 4 ürün var , bunlardan yanlızca birini iptal edebilirmiyim acaba ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1004 Mesaj
    ben de 5 çift aldım , ihtiyaç vardi cok iyi oldu.Hatta bu üründen 4 tane kaldı diyordu 2sini ben aldıktan sonra düştü.Yanlışlık olduğunu düşünmek istemiyorum...Ek olarak bazı ayakkabilar sepete ekleniyor fakat numara bile gözükmüyor.İptal ederlerse yazık olacak =) paylaşan arkadaşa teşekkürler
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Navirage ayakkabılarındaki kalıplar hakkında bilgisi olan var mı.Adidasta 44 numara bu ayakkabıların 44 numarasına göre daha mı büyük yoksa daha mı kçük gelir..
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    3960 Mesaj
    Ben sizin kadar abartmadım, 1 çift keten aldım yaz için o kadar... Bakalım gönderecekler mi...
    |
    |
  • Er
    9 Mesaj
    and1 spor ayakkabılar müthiş. Sepete attığım 44 numara siparişi veremeden tükendi sabahın 7 sinde
    Teşekkürler flurry.
  • Yüzbaşı
    299 Mesaj
    bonusla 75 üste beleşmiş. Bu kampanya pabucdakinden de iyi arkadaşlar beni dinleyin e var ne yok saldırın
    |
    |
  • Yüzbaşı
    299 Mesaj
    |
    |
  • Yüzbaşı
    299 Mesaj
    Eğer gönderirlerse yüzyılın sıcak fırsatı olur Dostum başlığı da değiştir YANIYYOOOR fiilan yaz hiç dikkat çekmiyor sanki normalde 30dan 20ye düşmüş gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rudolfo3639 -- 17 Ekim 2012; 8:16:03 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1748 Mesaj
    Ya ayakkabılar sahte yada fu fırsat iptal olacak. 230 TL lik ayakkabıyı 21TL ye nasıl veriyor anlamadım.
    Cidden ınanılmaz bir sıcak fırsat.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    561 Mesaj
    Bunların kalıpları nasıl acaba? Hepsiburada ayakkabı ayağımıza olmazsa ücretsiz değişim yapiyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.