Şimdi Ara

Hepsiburada 50 tl'lik çek yüklemiş hesapları kontrol edin. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
8
Favori
14.758
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 liralık çeki satmayan isteyen varsa uygun fiyattan alabilirim arkadaşlar

• Iki hesapta da yok. Bu ara telefon alacagim olsa cok iyi olacakti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana 150 tl yüklemişler. Alt limit yok sadece supermarkette gecerli. Iyi oldu bebek bezi deterjan bedavaya geldi. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet572 -- 5 Aralık 2017; 23:36:4 >
  • Aman iptal ederler bi de.

Acele edin yarına silebilirler çeki.

• Kullanmayacak olan varsa 1000/100 alabilirim arkadaşlar

• 1000/100 satan varsa talibim.

• 50 tl çek verip geri almışlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana da 100/1000 yüklemişler ve cep telefonlarında geçiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet572

Bana 150 tl yüklemişler. Alt limit yok sadece supermarkette gecerli. Iyi oldu bebek bezi deterjan bedavaya geldi. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

Yok artık hackerlar mi sisteme girdiği Robin hutt misali zenginden alıp fakire mi veriyor

• Alışveriş yapıyoruz ya...çek yüklememiş....
  • öyle ... böyle tarak dite bir tabir var ben hepsiburadaya durumu izah eden bir mesaj attım, bence benim gibi çek tanımlanmamış üyelerde benzer mesaj atsınlar ki yaptıklarının kendilerine daha büyük zarar vereceğini anlasaın bu ş.sizler
    Hepsiburada 50 tl'lik çek yüklemiş hesapları kontrol edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zagor_71

öyle ... böyle tarak dite bir tabir var ben hepsiburadaya durumu izah eden bir mesaj attım, bence benim gibi çek tanımlanmamış üyelerde benzer mesaj atsınlar ki yaptıklarının kendilerine daha büyük zarar vereceğini anlasaın bu ş.sizler
    Hepsiburada 50 tl'lik çek yüklemiş hesapları kontrol edin.

Benim 12 Kasım'da aldığım ve dökülen ürünümü yeni gönderiyorlar tekrardan. Ondan buna da cevabı hemen vermezler diye düşünüyorum oluşturduğum 5.talepte cevap verildi o da bir hafta sonra ..

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    hocam olay cevap verme yada vermeme olayı değil, olay üyelerinin aaaa bana vermişler yaşasın yada oooo bana vermemişler neyse başka sefere.... olayı yani koyun olmak yada olmamak olayı... biz tepkimizi verelim ve tepkimize karşılık alamazsak gereğini de bir süre yapalım, tepkimizin gerçek olduğunu ve sonuçta zarar göreceklerini anlamaları.
    ben şahsen çok ciddiyim, yarın bana o kuponu tanımlamazlarsa gidip GG den veya başka bir siteden aynı fiyata aynı telefonu alacağım, aldıktan sonrada onlara bir mesaj daha atıp bakın şu linkteki telefonu sizin yaptığınız ayrımcılığa karşı tepki olarak bu firmadan aldım diyeceğim. emin ol bundan büyük ders çıkaracaklar.
  • 45 hesapta bir tanesinde de olmazmi arkadaş

• quote:

Orijinalden alıntı: Zagor_71

hocam olay cevap verme yada vermeme olayı değil, olay üyelerinin aaaa bana vermişler yaşasın yada oooo bana vermemişler neyse başka sefere.... olayı yani koyun olmak yada olmamak olayı... biz tepkimizi verelim ve tepkimize karşılık alamazsak gereğini de bir süre yapalım, tepkimizin gerçek olduğunu ve sonuçta zarar göreceklerini anlamaları.
    ben şahsen çok ciddiyim, yarın bana o kuponu tanımlamazlarsa gidip GG den veya başka bir siteden aynı fiyata aynı telefonu alacağım, aldıktan sonrada onlara bir mesaj daha atıp bakın şu linkteki telefonu sizin yaptığınız ayrımcılığa karşı tepki olarak bu firmadan aldım diyeceğim. emin ol bundan büyük ders çıkaracaklar.

Ben en son çıldırdım telefonda. Bana dediler ki ürünü yeniden gönderimini sağlamıyoruz dedim ilk aradığımda öyle demiyordunuz, müşteri memnuniyeti önemli stoklarda varsa gönderilir diyordunuz dedim. Elimde kayıtlarınız var size 30 TL için dava açtırtmayın ailede avukat çok dedim. En son gönderme kararı almışlar vermişler kargoya hatta. Adamların müşteri hizmetleri 0. Soru soruyorsun bizim yetkimiz yok diyor, yetkisi olan kişiye de ancak mesaj atabiliyorsun o da lutfedip dönerse.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    siz hakkınızı aramışsınız ve aramaya devam ediyorsunuz, benim anlatmak istediğim veya yapmak istediğim de bu. kuzu kuzu bize sunalana değil hakkımız olanı alana kadar mücadele yapmaya idi.
    sizi tebrik ediyorum. başarılı olursanız ne mutlu ama olmazsanız bilinki siznle aynı düşüncede olan kişiler var, deneyiminizi pyalaşın ve benim gibi destek isteyin. emin olun kısa sürede sonuca ulaşılacaktır. zira günümüz emperyalist piyasada firmalar gü birliği ve toplu hareketlerden hoşlanmazlar.
  • Cek mek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: galirikPEH

45 hesapta bir tanesinde de olmazmi arkadaş

Ne desem bilemiyorum?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aktif hediye çekiniz bulunmamaktadir diyor. Belki icine kapanik pasif çek vardir, onu bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.