Şimdi Ara

Hepimizin ortak sorunu; Yüksek km korkusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Bütçe dahili genellikle d sınıfı araç bakarken karşılaştığım bir detay var; 250 bin üstü kilometreler...

Sizce VW FSI motor, BMW M52, M54 (5.23, 5.28) motorlar Mercedes M111, M112, M104 (E200, E240, E320 gibi motorlarda kilometreye yaklaşımınız nasıldır?

Yüksek km li ve ikinci el araç alınacaksa sizce atmosferik benzinli araç mı yoksa turbolu dizeller mi daha avantajlı olur?

• 3 gün önce e65 kasa 2003 model 7 serisi bir bmw alıp almamayı ciddi.ciddi bayağı düşündüm.Hemde hiç böyle bir derdim yokken bir araç denk geldiği için bu derde düştüm, Hatta başıma ağrılar girdi desem yeridir. Araç 250.000 km de benzinliydi.

bu segmentte bir.araç için daha sıfır sayılır ama gel gelelim ben düşünürken araç satıldı benimde derdim bitti.

şimdi sizinle aynı süreci yakın zamanda daha riskli (parça maliyeti ve bozulması kuvvetle muhtemel ıvır zıvır çokluğu anlamında maksimum riskli bir araç) bir araçla değerlendirmiş birisi olarak ben o araca çeken temel motivasyonlar;

aracın bakımlı.bir araç olması ve 10 senedir aynı kişide olmasıydı. yinede ben 20.000 tl.gibi bir rakamı potansiyel masrafları için ayırmayıda göze almıştım.

sonuç olarak dediğim gibi aracın dizel lpg li benzinli olmasından ziyade benim ilk bakacağım şey sahibidir.

çok el değiştirmemiş, seceresi belli, sözde bakımlı değil kayıtlı bakımlı olan bir araç tercih ederim. diğer hususlar (benzin, dizel,donanım o bu.şu) ikinci plandadır benim için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilci_x -- 23 Kasım 2018; 20:15:5 >

• Aynı dertten müzdaribiz dostum. Full donanımlı, sorunsuz şanzımanlı D veya E sınıfı bir araç alayım istiyorum,80 bin tl bütçe ayırıyorum, 200.000 km altında araç çıkmıyor karşıma. Az biraz eli yüzü düzgün olsun diyorum hop 100 bin bandına çıkıyoruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.