Şimdi Ara

Hepimiz ileride mutlu olucaz,açıklıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
1.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet,hepimizin ileride çok mutlu olacağımızı açıklıyorum..

Giriş:
    Şimdi biz asosyal olmamızla birlikte pek dışarı çıkmıyoruz,karı-kız da yok,doğru dürüst bir arkadaş bulamadığımız için pek çevremizde yok.
    Gelişme:
    eğer karı-kız olsaydı,her kıza yakın olup açılabilseydik hepsinin sonunda hüzün olacak,ortada pezomenk gibi dolaşacaktık.Her önümüze geleni arkadaş edinseydik bir ton kötü huyumuz olurdu,bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim demişler.
    Sonuç:
    Yaş olacak 20-25 üniversite felan bitmiş,pek çevremiz olmadığından derslere yoğunlaşmamızla birlikte sağlam bir iş.Ve bu zamana kadar kızlara sarkmamış gururlu,dürüst bir erkek olup çıkıcaz.O yaşımıza kadar da gelen birçok arkadaşdan iyi olanlarını ayıkladıgımız için süper bir çevremiz olacak.Ve ömrümüzün sonuna kadar mutlu olucaz,aile bireyleride bizi onaylayacak.Kız isterken oğlumun içkisi yok kumarı yok diyecek

Not:İleride dünyaya internet hükmedecek,şimdiden asosyaller olarak rezervlerimizi aldık o zamanı bekliyoruz.Şuanda maks 17 yaşında olanlar internetin hükmetiği yıllara tam yaşında yetişecek..O yüzden burdanda bir ekstra bonusumuz var beyler.

Asosyaller olarak dünyaya hükmedicez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klavuz Karga -- 1 Temmuz 2013; 20:27:09 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YagamiKun -- 1 Temmuz 2013; 20:28:06 >
  • hll knk
  • Benden size klavuzluk beyler,burnunuzu şimdi değil ileride çıkaracaksınız.

Okuyun
  • Up,bu konudan herkes faydalanmalı..
  • boş bardağı dolu gibiymiş görme çabaları vol.1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle gencliginizi yasyamadiginiz için pişman olacaksınız ezik olmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: la

Kesinlikle gencliginizi yasyamadiginiz için pişman olacaksınız ezik olmayın

Hayırlısı be gülüm,bizim kaderimizde böyle yazılmış
  • aslinda mantikli lan sanki

• 7sinde neysen, 70inde de osun.
    Gençken asosyal ve eziksen, 30unda da aynı olursun.
    Hiçbir şey değişmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SylvanasWindrunner

aslinda mantikli lan sanki

Çal keke

Saldırın la bu rpg terimini yeni öğrenip her yerde kullanmak isteyene
  • bulundugumuz duruma bakilabildigince pozitif bir bakis olmus. fakat soylede birsey var. biz yasayacagimiz hayati bu uni doneminde, bu genc donemimiz de yasayacagiz. hayatimizin en guzel zamanlari bu zamanlar. birdaha geri gelmicek zamanlari yasiyoruz su an. eger asosyalligi kabullenip eve daha cok kapanirsak ileride cok pisman olucaz. gecmiste sunu da yapicakdim bunu da yapicakdim diceksin. cunku yas ilerleyince isimiz basimizdan askin olucak. 55 yasina kadar mesgul olucaz. yilda anca 10 15 gun tatilimiz olucak. bu yuzden bu asosyalligi birakip disaridaki hayati yasayabildigimiz kadar yasamaliyiz. cunku hyat disarida. bende asosyalim ama elime gecen her firsatta disari cikip arkadaslarimla gorusmeye calisiyor ve bu asosyallikden kurtulmak icin elimden geleni yapiyorum.

• kimin iyi kimin kötü,neyin zararlı neyin zararsız olduğunu anlamak için asosyal olmamıza gerek yok
  • kim demiş asosyalliz diye alıyoruz kasaları kucağımıza arkadaşın evine gidiyoruz arkadaşlarda kalıyoruz sabaha kadar oyun oynuyoruz işte gençlik budur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masiva95

kim demiş asosyalliz diye alıyoruz kasaları kucağımıza arkadaşın evine gidiyoruz arkadaşlarda kalıyoruz sabaha kadar oyun oynuyoruz işte gençlik budur

Ye men,bilgisayarlarımızla sosyalleşiyoruz biz

• quote:

Orijinalden alıntı: modifci

Asosyal insandan bir bok olmaz bunu o rpg ögeleriyle dolmus kafanıza sokun

Blok

• Ne kadar mutlu olucam diye kendini avuntsanda , hayat sana hergün tokadını vurucak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alfredo Kalınski

Ne kadar mutlu olucam diye kendini avuntsanda , hayat sana hergün tokadını vurucak.

3 vakte kadar "melankolikler ileride mutlu olacak" diye bir yazı yazarım
  • bkz.: Toplu intihar girişimi.
  • bi yandan haklısın ama diğer yandanda şuan o kadar arkadaşım var hepsi sayısız kızla onu yapıyor bunu yapıyor biz anca izliyoz koyuyo adama bu biraz ben anca evde.........(bende faceden kızları götürüyorum ama gerçekte hiçbi iletişimimiz olmaz anca telefon)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.