Şimdi Ara

hep TSİ cılar mı açacak ! bir de puretech yakıt esprisi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
2
Favori
2.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Evet güzel araçtı Avensis. Lpg'de taktırmıştım biniyordum ucuz yollu. Sonra bir Golf sevdası nüksetti sattım aracı. Derken para lazım oldu Golf'te gitti. En son Astra'ya geldik :) Dizel otomatik 136 hp astra 320 torklu çok keyifli bir araç ancak şehir içi tüketimi dizel ekonomisi sunmuyor malesef. O yüzden tsi ve türevleri ilgimi çekiyor.

Lpg li araçların ekonomisini seviyorum ama hem uzun dönemde masraf çıkarması hem uzun yolda sollama yaparken, yokuş çıkarken torkun yetmemesi gibi sebeplerden dolayı çok almak istemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bahaman B kullanıcısına yanıt
    Şuan resim yok ama 1.2 TSI 90 manuel ibiza ile 8-8,2 civarı oluyor köprü-mecidiyeköy vb trafikte, kışın artabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: bluesnight

Şuan resim yok ama 1.2 TSI 90 manuel ibiza ile 8-8,2 civarı oluyor köprü-mecidiyeköy vb trafikte, kışın artabilir
    Yukarıdaki arkadaş 1.0 tsi ile 5.8 tüketmiş 21 km/h ortalama hız ile

Sanırım 1.0 tsi ciddi az yakıyor 1.2 tsi'a göre.

• bahaman B kullanıcısına yanıt
    Benim günlük güzergahım ort hız17-20 arası, kasmadan rahat kullanımda tüketim bu, ama 1.0 kullanmadım hiçbir fikrim yok o yüzden. Bir depo 700 km civarı yapıyorum.

• Bende de 208 1.2 110 eat6 var ,şehir içi 7.0 -7.5 lt yakıyor, şehirler arası 120-130 bandında klima açık 5.0- 5.2 civarı yakıyor

• ooo radyo Fenomen dinliyoruz. Keyifler GICIRRR Allah bozmasın..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.