Şimdi Ara

Henüz Net Bir Şey Yok. 4 GÖZLE TRANSFER BEKLEYENLER OKUMASIN :))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fenerbahçe taraftar sitesi Antu.com "Transfer Bombası Patladı" başlığıyla, yayınladığı haber ile ilgili olarak Başkan Vekilimiz Nihat Özdemir, transfer çalışmalarımızın sürdüğünü ve ismi geçen futbolcunun transferinin henüz kesinleşmediğini açıkladı.

Evet malesef daha net birşey yokmuş.

antuya kapak olsun.

bu arada inş. saat 19.07 de açıklanır yoksa çatlayacam

• bugün kesin açılanır bence.. eğer kimse bişey açıklamazsa ali şen rezil olmamak için italyadan acilen bi futbolcuyu kolundan tuttuğu gibi getirir..
  • quote:

Orjinalden alıntı: gecekusu084

bugün kesin açılanır bence.. eğer kimse bişey açıklamazsa ali şen rezil olmamak için italyadan acilen bi futbolcuyu kolundan tuttuğu gibi getirir..

yok canım sizin başkan canaydınmı
  • saat 19:07 sabırsızlıkla bekliyorum bakalım transferler açıklanacak mı ve ben anelkanın kesinlikle bu sene kalmasından yanayım eğer ilk yarı iyi oynayamazsa zaten göndersinler o zaman bence bir şans daha verilmeli çünkü o çok büyük bir futbolcu giderse çok üzülürüm
  • quote:

Orjinalden alıntı: uguroz89

saat 19:07 sabırsızlıkla bekliyorum bakalım transferler açıklanacak mı ve ben anelkanın kesinlikle bu sene kalmasından yanayım eğer ilk yarı iyi oynayamazsa zaten göndersinler o zaman bence bir şans daha verilmeli çünkü o çok büyük bir futbolcu giderse çok üzülürüm

sence bu bi risk değil mi?eğer kalırsa ve iyi oynamazsa şampiyonlar liginde veya uefa kupasında üst tura çıkma şansımızı azaltır.kafası başka bi yerde olmasa zaten fenerbahçenin en iyi transferiydi.ama bi türlü kafasını toplayamadı.o yüzden takım içinde huzursuzluk çıkarmadan gitmesi lazım

• Sadece merak ediyorum, transfer bugün olmazsa Ali Şen napacak ?

Ben fener yönetiminde olsam sırf gıcıklığına bugün açıklamam yarın açıklarım, aliyi de mort ederim.

Yanaktan makas alıp çocuk yerine koymanın bedeli olmalı diye düşünüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yavkar@fb

quote:

saat 19:07 sabırsızlıkla bekliyorum bakalım transferler açıklanacak mı ve ben anelkanın kesinlikle bu sene kalmasından yanayım eğer ilk yarı iyi oynayamazsa zaten göndersinler o zaman bence bir şans daha verilmeli çünkü o çok büyük bir futbolcu giderse çok üzülürüm

sence bu bi risk değil mi?eğer kalırsa ve iyi oynamazsa şampiyonlar liginde veya uefa kupasında üst tura çıkma şansımızı azaltır.kafası başka bi yerde olmasa zaten fenerbahçenin en iyi transferiydi.ama bi türlü kafasını toplayamadı.o yüzden takım içinde huzursuzluk çıkarmadan gitmesi lazım

onun kalitesinde bir forvet alınacaksa gitse bir sakınca olmaz ama eğer onun kalitesinde bir forvet alınmayacaksa ben sorunlu anelkanın kalmasından yanayım eğer hala sorun yaparsa lig arasında gönderirler benim düşüncem bu...

• +1
    quote:

Orjinalden alıntı: beckhir

Sadece merak ediyorum, transfer bugün olmazsa Ali Şen napacak ?

Ben fener yönetiminde olsam sırf gıcıklığına bugün açıklamam yarın açıklarım, aliyi de mort ederim.

Yanaktan makas alıp çocuk yerine koymanın bedeli olmalı diye düşünüyorum.

• Anelka kaliteli topçu aslında ben seviyorum Anelka'yı ama bi türlü uyum sağlayamadı. Kalsa bi dert gitse bi dert ne olacak bilemiyoz walla!

Way sizde açıklayacaksanız açıklayın daha şu transfer haberini!
  • quote:

quote:

quote:

onun kalitesinde bir forvet alınacaksa gitse bir sakınca olmaz ama eğer onun kalitesinde bir forvet alınmayacaksa ben sorunlu anelkanın kalmasından yanayım eğer hala sorun yaparsa lig arasında gönderirler benim düşüncem bu... bide bu risk olayının tam tersini düşün ya çok faydalı olursa ?

• quote:

quote:

quote:

onun kalitesinde bir forvet alınacaksa gitse bir sakınca olmaz ama eğer onun kalitesinde bir forvet alınmayacaksa ben sorunlu anelkanın kalmasından yanayım eğer hala sorun yaparsa lig arasında gönderirler benim düşüncem bu...

tamam anladım ama lig arasında herşey bitmiş olabilir.biz şamp.ligi ve uefa da yolumuza devam edemezsek arada hiçbir yıldız gelmez.trezeguet gelirse belki anelkayı da elde tutabiliriz

• quote:

tamam anladım ama lig arasında herşey bitmiş olabilir.biz şamp.ligi ve uefa da yolumuza devam edemezsek arada hiçbir yıldız gelmez.trezeguet gelirse belki anelkayı da elde tutabiliriz

yav bu saatten sonra anelka kalsa ne yapacak. gitmek istiyormuş işte . gitmek isteyen birisi bir maça kalbini yüreğini koyabilir mi
  • ben zaten eğer trezege alınacaksa anelkanın satılmamasından yanayım vatandaşlar zaten ikiside ama anelka satılıp o alınırsa ne anlamı kalır transferin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: TOPALOSMAN

yav bu saatten sonra anelka kalsa ne yapacak. gitmek istiyormuş işte . gitmek isteyen birisi bir maça kalbini yüreğini koyabilir mi

tamamda trezege alınırsa oda kalabilir ama o alınıp anelka giderse transfer boş...
  • cannavaro yu alsak,yanına şu uruguaylı eleman lugano yu koysak,luciano'yu sao paulo sahillerine geri göndersek,forvet ihtiyacımız filan kalmaz bencesi.

nasılsa atarız gol dediğin ne ki

tuncay var,semih var,alex var,olmadı zafer biryol var,gene olmadı lugano var.adamın ofansif özellikleri müthiş.

anelka kalsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: KARAKAY

nasılsa atarız gol dediğin ne ki

tuncay var,semih var,alex var,olmadı zafer biryol var,gene olmadı lugano var.adamın ofansif özellikleri müthiş.

anelka kalsın

+hacıoglu waarrr
  • quote:

Orjinalden alıntı: KARAKAY

anelka kalsın

kardeş adam gitmek istediğini açıkladı bu saatten sonra ne işimize yarar. kalbini yüreğini nasıl verecek maçlara.
  • Umutsuzlanmaya başladım, açıklanmicak gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: cause_of_death

Umutsuzlanmaya başladım, açıklanmicak gibi

26 dakka kaldı ben ronaldinho yu bekliyorum. deermişim. (biliyorum çok beklerim. )
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.