Şimdi Ara

hemşirelik mi mühendislik mi??? yardım ediin!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
1.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar mf3 sıralamam 39bin mf4 40bin mühendisliğe mi gitsem yoksa Hacettepe hemşirelik mi karar veremedim aslında hemşirelik pek aklımda yoktu ailem aklıma soktu. fizyoterapi diyetisyenlik falan istiyordm ama puanım yetmiyor. odtüde falan okuyamadıktan sonra da mühendis olmak anlamsız geliyor ortalık mühendis kaynıyo Hacettepe hemşirelikte 56binle kapatmış puanıma da yazık etmek istemiyorm çok kararsızım ne yapayım sizce??
    ?

• Sanirim seninle ayni durumdayiz benimde siralamam 37bin bende karar veremedim 2.senem bide
    yazarsam hacettepe kimya muh yazicam :)
    hemsire de acibadem yazabilirim.
    Bende puanima yazik edicegimi dusunuyorum
    Kimya mhendisi kuzenim is alaninin oldugunu soyluyor hacettepede okuyor .
    Egitimi guzelmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanirim ayni durum

• benimde 2.senem gerçekten çok zor bir karar :((
  • En iyi hemsireligi yazalim ya da hacettepe kimya :D

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kimya mühendisliği hiç düşünmemiştim ya şuana kadar onu bir düşüneyim :D geçen sene de hacettepe hemşirelik yazsam oluyordu ya bazen keşke bir sene beklemeseydim diyorum
  • Evet gecen sene kimyamh da hemsire de geliyodu :D ama hacettepe kimya mh gelmiyodu belki bi farki vardir hacettepenin.:D
    baska nereleri dusunuyosn :D

• ankara bilgisayar gazi endüstri onlar olmassa en garanti yıldırım beyazıt bilgisayar 47bin zaten o kesin oluyo
  • sen nereleri düşünüyorsun başka?
  • Bilgisayar yazmicam sanirim ben elektrik elektronik yazicam sanirim ankara uni
    İzmirde bi kac uni var tutan muhendis onlari yazicam.. tam da netlesmis degilll.:D

• Ama dusununce hemsirelik cok seker tipa yakin falan :D bi de hemsire acigi varmis flan bilmiyoruuum isyan.ediyorum :D

• ya aslında ben ikisini de istemiyo gibiyim :D bir diyetisyenlik ftr olsaydı aşırı mutlu olucaktm ama kısmet değilmiş artık. hemşirelikte ilerde iş imkanı daha iyi olur dediler falan bilemiyorum
  • Aynenn zorla bize muh tercih ettiriyolar. artik biz biseyleri goze alip hemsire olucagiz ya da zorla muhendis :D ama sanirim mutlu olucagim hemsire :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swingerz -- 29 Haziran 2014; 19:44:34 >
  • peki hacettepe mi yazmayı düşünüyorsun acıbadem mi?
  • Hacettepe sanirim..
    :D

• pekii. umarım mutlu olacağımız bir seçim yaparız
  • Umariiim:)

• Ben olsam yerinizde hemşireliği seçerdim
  • arkadaşlar bende sizle aynı durumdayım şimdiye kadar hep sağlık düşünüyodum fakat ankarada da bi tek hemşirelik tutuyo 45 binle mf4 puanım daha iyi geldi 39 binle mühendisliklerin çoğu tutuyo karar veremedim bi türlü
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.