Şimdi Ara

hemen teslim oneplus 5 (ingiltere)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Güzel fiyat :))
  • esnaflığa giriş 101: kur bazında 1800 tl olan bir cihaza, 3000 tl istemek
  • Ben de getirsem 2300 e satılır mı acaba diye düşünüyorum. Valla iyi fiyat çekmişler.
  • Allahtan 5000 istememis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avrupa fiyatı 559 Euro 128 / 8 GB olanı, banka komisyon vs. Alırsanız yaklaşık 2250 TL ye falan geliyor. Ayrıca daha önce S7 edge, Sony xz sahibi olarak 128 lik olanı 3 gündür kullanıyorum, süper bir telefon diyebilirim. Tek problemi 1080p 30 FPS harici videolar için EIS yok, onun harici çıktığı günün ertesi TWRP ve custom Rom çıktı. Hızı zaten dehşet, bence 10 numara telefon olmuş. 2 gün kullanım ve 6,5 saat ekran süresi aldım, daha ne olsun. Kamera için OIS desteği olsa zaten bu fiyata satilmazdi. İmkanı olan denemeli kesinlikle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nedir sizden çektiğimiz? 3bin tl nedir ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ctnkyx -- 3 Temmuz 2017; 16:51:33 >
  • bu kadarpara verene kadar samsung s8 almak daha ıyı degılmı? telefonun kamerasi muhtesem...

• quote:

Orijinalden alıntı: Pedimento

Avrupa fiyatı 559 Euro 128 / 8 GB olanı, banka komisyon vs. Alırsanız yaklaşık 2250 TL ye falan geliyor. Ayrıca daha önce S7 edge, Sony xz sahibi olarak 128 lik olanı 3 gündür kullanıyorum, süper bir telefon diyebilirim. Tek problemi 1080p 30 FPS harici videolar için EIS yok, onun harici çıktığı günün ertesi TWRP ve custom Rom çıktı. Hızı zaten dehşet, bence 10 numara telefon olmuş. 2 gün kullanım ve 6,5 saat ekran süresi aldım, daha ne olsun. Kamera için OIS desteği olsa zaten bu fiyata satilmazdi. İmkanı olan denemeli kesinlikle.

Bataryası bana çabuk bitiyor gibi geldi. Sizde durum nasil

hemen teslim oneplus 5 (ingiltere)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kün Fe Yekün -- 12 Temmuz 2017; 7:41:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence bataryası muhteşem olmuş telefonun.

Ağır kullanımda 7-7,5 saat civarı ekran süresi alıyorum.

Önceki telefonum S7 Edge de aynı kullanım ile 4,5 saat civarı alıyordum.

Telefon yeni, ilk kullanım ve İlk şarj ise 1-2 şarj sonra değerlendirmenizi öneririm.

Pil optimizasyonundan gelişmişi açın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.