Şimdi Ara

HEM ŞARJ HEM OTG WİNDOWS TABLET İÇİN (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
7
Favori
23.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bunlara hiç gerek yok.Usb çoklayıcı alın ana ucu büyük usb ya onu kesin micro usb takın daha kolay
  • musalimx kullanıcısına yanıt
    Sarj işi nasıl olucak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezerbaris

Sarj işi nasıl olucak.

Bir adaptörle 2 ucu büyük usb olan kabloysa enerji vereceksin
  • Alın beyler ya ne uğraşıyorsunuz türkiyede satılıyormu diye.Bildiğiniz usb çoklayıcının ucunu micro usb yapmış eleman hem otg olur hem şarj eder.
     HEM ŞARJ HEM OTG WİNDOWS TABLET İÇİN

Kategorisiz resimler

• Merhabalar.Hortlatıcam konuyu ama ne yapalım :) Bütün konuyu okudum.Hala üzerinde uzlaşılmış bir çözüm yok sanıyorum. Benim sorunum TYPE-C girişi kullanan ANDROİD, sony marka telefona sahibim.Bataryası öldü maalesef.Yenisi takıldı edildi nafile.Ancak şarjda çalışıyor artık.Ben bu telefonu AYNI ANDA hem şarj edicek hemde klavye-mouse bağlamama müsaade edecek bir ürün arıyorum.Yardım edebilen olursa pek mutlu olucam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScottCraig -- 28 Şubat 2020; 21:25:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScottCraig

Merhabalar.Hortlatıcam konuyu ama ne yapalım :) Bütün konuyu okudum.Hala üzerinde uzlaşılmış bir çözüm yok sanıyorum. Benim sorunum TYPE-C girişi kullanan ANDROİD, sony marka telefona sahibim.Bataryası öldü maalesef.Yenisi takıldı edildi nafile.Ancak şarjda çalışıyor artık.Ben bu telefonu AYNI ANDA hem şarj edicek hemde klavye-mouse bağlamama müsaade edecek bir ürün arıyorum.Yardım edebilen olursa pek mutlu olucam.
    Bende ise Samsung Galaxy tab s var şarjı sorunlu çok yavaş sanırım soketinde sorun var ben tableti android tv box gibi kullanmak istiyorum ama en azından kablosuz mause ve klavye takmam gerekiyor aynı zamanda güç kabolosu takılı olması lazım yani öyle bir hub arıyorum hem usb hub hem şarj özelliği olan.googlede arattım ama hep hdd üzerine yazılmış bulamadım yada anlamadım. benim olay çok basit sadece tablet şarja takılıyken kablosuz klavye ve mouse bağlayabilmek. teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ScottCraig

Merhabalar.Hortlatıcam konuyu ama ne yapalım :) Bütün konuyu okudum.Hala üzerinde uzlaşılmış bir çözüm yok sanıyorum. Benim sorunum TYPE-C girişi kullanan ANDROİD, sony marka telefona sahibim.Bataryası öldü maalesef.Yenisi takıldı edildi nafile.Ancak şarjda çalışıyor artık.Ben bu telefonu AYNI ANDA hem şarj edicek hemde klavye-mouse bağlamama müsaade edecek bir ürün arıyorum.Yardım edebilen olursa pek mutlu olucam.
    Bilgisi olan kişilerden yardım bekliyorum

• Arkadaslar merhaba

Elimde reeder a10ix var windows cevirdim cihazi org ve sarj icin 100k direnc semasini gore baglanti yapip kullanan oldumu ona gore direnc arayacagim kablolari baglantilari hazirladim tek 100k direnc takmak lazim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.