Şimdi Ara

Hem Örgün Lisans Hem Açık Öğretim Ön lisans Hem de Uzaktan Eğitim Önlisans Okunabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Şuanda örgün olarak lisans okumaktayım. Aynı zamanda anadolu açık öğretimden ön lisans okumaktayım ikinci üniversite kapsamında. Fakat daha yeni öğrendiğim uzaktan eğitim diye de bir şey varmış. Bu uzaktan eğitimde 3. üniversitem olarak ön lisans okuyabilir miyim aynı anda üç üniversite olacak şekilde? Yani araştırdım ama 2 örgün 1 açık öğretim veya 2 örgün 1 uzaktan eğitim olmuyormuş. Ama benim 1 örgün lisans 1 açık öğretim ön lisans 1 de uzaktan eğitim ön lisans olacak. Böyle bir şey olabilir mi? Bir de bu uzaktan eğitime başvururken ki şartlar ne oluyor? Tekrardan sınava girmem gerekiyor değil mi veya bir ücreti oluyor mu veya tamamen tüm dersler uzaktan mı devam ediyor yoksa bazı dersler için örgün gibi yüz yüze mi oluyor? Bilen varsa özellikle bu şekilde 3 tane üniversite aynı anda okunabilir mi?

• Okuyabilirsinsiniz kesin bilgi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviyedairhayat

Okuyabilirsinsiniz kesin bilgi.
    Ben de benzer bir soru sormak istiyorum.
    Ahmet Yesevi Üniversitesi de buna dahil mi?
  • Uzatan eğitim olduğu için okuyabilirsiniz hocam kesin bilgi.
    Bir örgün+bir AÖF+bir uzaktan eğitim mümkündür hepsi lisans önlisans aynı veya karışık da olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.