Şimdi Ara

Hem Netflix Hem Airplay özellikli uydu alıcısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • internet bağlantısıyla Hem Netflix Hem Airplay özelliği bulunan uydu alıcısı arıyorum arkadaşlar acaba böyle bir cihaz mümkün müdür?

aslında AppleTv'nin uydu alıcısı özelliği bulunsa düşünmeden alırdım

• 4. nesil AppleTv alabilirsin. App Store'dan istediğin uygulamayı indirebiliyorsun. Ör:"Turkcell tv +, Digiturk Play " tarzı uygulamalar yüklediğinde cihaz hem netflix hem airplay hem de uydu alıcısı mantığıyla çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitaliano

4. nesil AppleTv alabilirsin. App Store'dan istediğin uygulamayı indirebiliyorsun. Ör:"Turkcell tv +, Digiturk Play " tarzı uygulamalar yüklediğinde cihaz hem netflix hem airplay hem de uydu alıcısı mantığıyla çalışıyor.

Yorum için teşekkür ederim. Sıkıntı internet kotamdan düşecek olması. Şu an hali hazırda IPTV üyeliğim bulunuyor. Lig tv şamp ligi gibi maçları internet aracılığıyla ulusal kanalları kabloludan izlemek istiyorum.
  • urast U kullanıcısına yanıt
    İnan aklıma başka bir opsiyon gelmiyor.. ben şu an ulusal kanallar + lig tv olayını Digiturk ile hallediyorum dizi-film-belgesel olayını Netflix ile yapıyorum. Adil kullanım kotası 125 gb geçince hızım 3 mbps'ye düşse bile Netflix ile HD görüntü alabiliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitaliano

İnan aklıma başka bir opsiyon gelmiyor.. ben şu an ulusal kanallar + lig tv olayını Digiturk ile hallediyorum dizi-film-belgesel olayını Netflix ile yapıyorum. Adil kullanım kotası 125 gb geçince hızım 3 mbps'ye düşse bile Netflix ile HD görüntü alabiliyorum

Ben de laptopa IPTV yükledim laptopu yansıtıp zamanımın çoğunu netflix'de geçiriyorum. kalan zamanlarda IPTV ile maçları izliyorum fakat kotam 5-6 günde bitiyor :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.