Şimdi Ara

Helva , Tahin ve Tatlılarda Fırsat 20TL üstü kargo bedava (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
423
Cevap
42
Favori
37.291
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Usta ben şimdi Konya'da(merkez) olsam sizin tahini nereden bulurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali kama helva ve tahin kullandık gerçekten harikaydı fakat 950 gr. tahin 27 tl (çifte kavrulmuş 30 tl) nedir abicim.her televizyona çıkan fiyatı arttırmak zorunda mı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirulusoy -- 22 Ocak 2017; 15:1:12 >
  • alipalaz95 kullanıcısına yanıt
    Markanizi biliyoruz fakat kargo ücreti çok fazla markaniza ait ürünü İzmir de 15 TLye alabiliyoruz.
    Gönül isterki direk üretici firmadan alalım taze taze kaldiki 5 kilo 10 kilo alamayiz kalabalık aile değiliz.
    Ben de bir Konyalı olarak beğeniyorum memleketimin tahinlerini ama ulaşmak zor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: madenci28

Usta ben şimdi Konya'da(merkez) olsam sizin tahini nereden bulurum

Hocam, Karatay belediyesinin arkasında Hızır gıda'dan temin edebilirsiniz yada Mismar marketten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: «hidalgo»

Markanizi biliyoruz fakat kargo ücreti çok fazla markaniza ait ürünü İzmir de 15 TLye alabiliyoruz.
    Gönül isterki direk üretici firmadan alalım taze taze kaldiki 5 kilo 10 kilo alamayiz kalabalık aile değiliz.
    Ben de bir Konyalı olarak beğeniyorum memleketimin tahinlerini ama ulaşmak zor.

Kargocularla telefonla görüştüm diğer arkadaşın dediği 6 7 tl ye gönderim, ancak gittididiyor gibi çok büyük firmaların üstünden olursa oluyormuş.
    Bizim bulunduğumuz yer Konya Bozkır Sorkun Kırsal bölge olduğu içinde bazı kargocular gelmiyorlar, Bir tane firma ile anlaştık ama bizim anlaşmamızda malesef müşterilerin ucuz kargo beklentilerini karşılamıyor şuan için elimizden gelen en iyi fiyat bu şekildedir efendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alipalaz95 -- 2 Şubat 2017; 16:26:54 >

• hocam iyi güzel söylüyorsunuz da, burası sıcak fırsatlar bölümü ve burada hiç kimse (en azından büyük çoğunluk) ürünün kendisi 12.5 lira iken ek olarak bir 12.5 lira daha sırf kargo ücretine vermez.. ayrıca birkaç arkadaşın da dediği gibi, 3 kişilik, 4 kişilik çekirdek aileler o kadar kilo tahini alamazlar. elbet "bu bizim sorunumuz değil" diye düşünebilirsiniz ama maalesef kargocuların sizin bölgeye gelmemesi de bizim sorunumuz değil. çok istesek de maalesef ortak bir paydada buluşamıyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

hocam iyi güzel söylüyorsunuz da, burası sıcak fırsatlar bölümü ve burada hiç kimse (en azından büyük çoğunluk) ürünün kendisi 12.5 lira iken ek olarak bir 12.5 lira daha sırf kargo ücretine vermez.. ayrıca birkaç arkadaşın da dediği gibi, 3 kişilik, 4 kişilik çekirdek aileler o kadar kilo tahini alamazlar. elbet "bu bizim sorunumuz değil" diye düşünebilirsiniz ama maalesef kargocuların sizin bölgeye gelmemesi de bizim sorunumuz değil. çok istesek de maalesef ortak bir paydada buluşamıyoruz..

hocam yazdıklarınıza saygı duyuyorum ama gerçeği yansıtmadığını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alipalaz95 -- 2 Şubat 2017; 16:28:7 >
  • hocam dediğiniz teoride mantıklı gözüküyor ama pratikte öyle olmuyor malesef.. evet belki sizden alınca da 25 liraya mal oluyor ama bunun yarısı kargo masrafına gidiyor. sıcak fırsatlar tayfası için bu sıcak değil, buz gibidir.. hadi yukarıdaki arkadaşların dediği gibi 6 lira civarı bir kargo masrafı olsa yine o bir psikolojik sınır olup sipariş verdirtir ama ürün fiyatı kadar kargo parası ödenen bir alışverişe buralarda sıcak fırsat denmez.. olayın objektiflikle sübjektiflikle ilgisi yok, sıcak fırsatların mantığı bu..

daha çok kg alma olayına gelince, konuya mesaj yazmaya başladığınız andan itibaren 2 çeşit ürün gramından bahsediyordunuz daha çok. birisi 12.5 lira (artı kargo olarak 12.5 daha eklediğimiz) 1 kg versiyonu, diğeri de kargo ücretsiz olan 75 liralık 5 kg versiyonu. Ve birkaç defa da 10 kg, 20 kg diye örnekler verdiğiniz oldu. ilk defa şimdi kargo bedava olup 3 kg - 50 lira diye bir açıklamanız oldu.. buna dikkatinizi çekerim.. belki bedava kargolu 3 kg - 50 liraya almak isteyen arkadaşlar çıkar.. kendi adıma konuşayım, ben alamam çünkü o bile çok bize..

neyse amacım tartışmak, karşılıklı kızışmak değil ben böyle düşünüyorum genel olarak.. umarım başarılı olursunuz, hayırlı satışlar dilerim..

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahbap -- 23 Ocak 2017; 23:15:9 >

• Yalnız şu var, 5 kilo da alsanız, 3 kilo da alsanız kargo bedava değil. 5*12.5=62.5 yapar, bizden istenen 75.

3*12.5=37.5 yapar. Bizden istenen 50. Her halükarda o 12.5 tl kargo parasını ödüyorsunuz. Normalde pazarlama mantığı, daha çok olana yönlendirmektir. 1 kg alırsanız 12.5 ama 5 kilo alırsanız kilosu 10tl gibi... Bu arkadaşta maalesef böyle bir sey kargo şartlarından dolayı olmuyor. Bu da ne kadar lezzetli olursa olsun, üründen uzaklaştırıyor.

Hocam GittiGidiyor veya n11 de dukkan aç. Hem forumdan hem piyasadan müşteri bulursun. %10-11 komisyon verirsin, ancak kargo ücreti konusunda çok avantajlı olursun. Çek, kupon kampanya zamanı insanlar para harcayacak yer bulamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

hocam dediğiniz teoride mantıklı gözüküyor ama pratikte öyle olmuyor malesef.. evet belki sizden alınca da 25 liraya mal oluyor ama bunun yarısı kargo masrafına gidiyor. sıcak fırsatlar tayfası için bu sıcak değil, buz gibidir.. hadi yukarıdaki arkadaşların dediği gibi 6 lira civarı bir kargo masrafı olsa yine o bir psikolojik sınır olup sipariş verdirtir ama ürün fiyatı kadar kargo parası ödenen bir alışverişe buralarda sıcak fırsat denmez.. olayın objektiflikle sübjektiflikle ilgisi yok, sıcak fırsatların mantığı bu..

daha çok kg alma olayına gelince, konuya mesaj yazmaya başladığınız andan itibaren 2 çeşit ürün gramından bahsediyordunuz daha çok. birisi 12.5 lira (artı kargo olarak 12.5 daha eklediğimiz) 1 kg versiyonu, diğeri de kargo ücretsiz olan 75 liralık 5 kg versiyonu. Ve birkaç defa da 10 kg, 20 kg diye örnekler verdiğiniz oldu. ilk defa şimdi kargo bedava olup 3 kg - 50 lira diye bir açıklamanız oldu.. buna dikkatinizi çekerim.. belki bedava kargolu 3 kg - 50 liraya almak isteyen arkadaşlar çıkar.. kendi adıma konuşayım, ben alamam çünkü o bile çok bize..

neyse amacım tartışmak, karşılıklı kızışmak değil ben böyle düşünüyorum genel olarak.. umarım başarılı olursunuz, hayırlı satışlar dilerim..

edit: imla

Bu kargo parası bazıları için büyük engel, ama benimde elimden bişey gelmiyor malesef
    zaten hiç bir zaman tartışmadık saygı çerçevesinde düşüncelerimizi söyledik

sayenizde tüketicilerin genel olarak düşüncelerini öğrenmiş oldum

hayırlı satışlarınız için çok teşekkür ederim, iyi forumlar , hayırlı geceler efendim

• quote:

Orijinalden alıntı: beyazid84

Hocam GittiGidiyor veya n11 de dukkan aç. Hem forumdan hem piyasadan müşteri bulursun. %10-11 komisyon verirsin, ancak kargo ücreti konusunda çok avantajlı olursun. Çek, kupon kampanya zamanı insanlar para harcayacak yer bulamıyor.

Hocam bizi düşünüpte tavsiye verdiğiniz için teşekkür ederim, dediğim gibi internetten satışa yeni yeni ağırlık veriyoruz,bazı şeyler zamanla olacak,ilerleyen zamanlarda inşaAllah o sitelerdende satışımızı gerçekleştiricez.

Hayırlı Geceler efendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SlmKbr

Yalnız şu var, 5 kilo da alsanız, 3 kilo da alsanız kargo bedava değil. 5*12.5=62.5 yapar, bizden istenen 75.

3*12.5=37.5 yapar. Bizden istenen 50. Her halükarda o 12.5 tl kargo parasını ödüyorsunuz. Normalde pazarlama mantığı, daha çok olana yönlendirmektir. 1 kg alırsanız 12.5 ama 5 kilo alırsanız kilosu 10tl gibi... Bu arkadaşta maalesef böyle bir sey kargo şartlarından dolayı olmuyor. Bu da ne kadar lezzetli olursa olsun, üründen uzaklaştırıyor.

Hocam dediğiniz gibi pazarlama mantığı alınan kg arttıkça fiyat azalır
    Biz zaten ilk baştan verebileceğimiz en alt fiyatı belirttik ki 1kg alan kişide uygun fiyata alsın
    kargonun fiyatını düşürmek için uğraşıcaz ilerleyen zamanlarda

hayırlı geceler iyi forumlar
  • Tahin çok seven biriyim, her yerden de yemem artık bu tahin dışında da zor yerim gibi duruyor Rengi, kokusu, tadı enfes dostlar öneririm.
  • Arrkadaşlar file marketler açılmış orada harras marka antep fıstıklı kürek helva var gerçekten çok iyi yarım kilosu 5.95 tavsiye ederim.Bimdeki serelden çok daha iyi.
  • Tirit kullanıcısına yanıt
    hangi tahinden bahsediyoruz acaba. Arkadaşın 12,50 ye sattığımı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tirit

Tahin çok seven biriyim, her yerden de yemem artık bu tahin dışında da zor yerim gibi duruyor Rengi, kokusu, tadı enfes dostlar öneririm.

Afiyet olsun efendim, Gerçek tahinin tadını kokusunu tatmak isteyen herkeze ısrarla öneriyoruz GÖktepe tahinlerini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alipalaz95 -- 1 Şubat 2017; 0:17:47 >
  • Bende arkadastan goktepe kepekli tahin aldim.

Kokusu ve tadi cok iyi tavsiye ederim.

İletişim bilgilerinizi pm den alabilirmiyim. Yarın rahatsız ederim. Şimdilik iyi geceler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seven34

Bende arkadastan goktepe kepekli tahin aldim.

Kokusu ve tadi cok iyi tavsiye ederim.

Afiyet olsun efendim. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, Gerçek tahinin tadı ve kokusunu tadmak isteyen herkese ısrarla tavsiyemizdir Göktepe tahini
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.