Şimdi Ara

Helva , Tahin ve Tatlılarda Fırsat 20TL üstü kargo bedava (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
423
Cevap
42
Favori
37.283
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fiyat bendece biraz yüksek elbette kar edeceksiniz ama kilosunu 15 tl deseniz 5 kilo alana kargo ücretsiz yapsanız millet alır
  • bozkirtahin kullanıcısına yanıt
    Üstad üretici deilsin
    Spot fiyata satıp indirim yapmıyorsun
    Fiyatların bariz yüksek ben kg ımını 18 liradan alıyorum ve kargo dahil 5 kilo alıyorum
    Forumda sıcak fırsatlara konu açıyorsunuz ve eleştirilince üreticisi var vs diyorsunuz
    13 lira yazana yolla bn alayım diyorsunuz
    Ama n11 indirim çeklerini vs hesaba katmıyorsunuz
    Kısaca sıcak fırsatların ruhunu konunun vehametini farketmiyorsunuz
    Selam ve saygılarımla
    Çok net yazıyım bu fiyatla bu konuda satış yapamazsınız
    Muhtemelen talebi görüp yeni üyelik açan bi forum üyesisiniz tavsiyem başka ürünlere yönelmeniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bozkirtahin kullanıcısına yanıt
    Herşey, geçtim,bu üslup ve celallenme ile burada satış yapman çok zor bunu belirtebilirim bunca tecrübeme dayanarak.

Sıcak fırsatlar ahalisi için tek alım nedeni fiyat uygunluğu değildir.Nice satıcılar satış yapamadı buralarda konuşma tarzı ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtasova

Üstad üretici deilsin
    Spot fiyata satıp indirim yapmıyorsun
    Fiyatların bariz yüksek ben kg ımını 18 liradan alıyorum ve kargo dahil 5 kilo alıyorum
    Forumda sıcak fırsatlara konu açıyorsunuz ve eleştirilince üreticisi var vs diyorsunuz
    13 lira yazana yolla bn alayım diyorsunuz
    Ama n11 indirim çeklerini vs hesaba katmıyorsunuz
    Kısaca sıcak fırsatların ruhunu konunun vehametini farketmiyorsunuz
    Selam ve saygılarımla
    Çok net yazıyım bu fiyatla bu konuda satış yapamazsınız
    Muhtemelen talebi görüp yeni üyelik açan bi forum üyesisiniz tavsiyem başka ürünlere yönelmeniz

Muhterem fiyatların bariz yüksek diyorsun kendinde 18 tl den alıyorsun hemde 5 kg. bariz ürünü yüksek para ödüyorsun.13 liraya varsa bende alayım dedim bu fiyata bende yemek isterim. ben bu işi eksradan yapıyorum ama şunu da söyleyim bu konuda yeni görüp üyelik açıp satış yapmıyorum öncedende ben tahin satıyordum. donanımhaber sitesini uzun yıllardır kullanıyorum sadece tahin pekmez için değil. bilgi almak istediğim her konuda hemen hemen bu sitedeki arkadaşlardan yardım alıyorum.yani satış yapılsın yapılmasın illa benden alın dememde herkes nasibini yer.dedim ki madem etrafıma satıyorum bu siteyide güvenilir ve ortamın sıcak olduğu için arkadaşlarda isterlerse yardımcı olayım dedim.

• Dedelerimizden miras kalan 1 asırlık geçmişi olan Göktepeler değirmeninde, hiçbir katkı maddesi kullanmadan , tamamen yerli susamlardan , odun (meşe ağacı) ateşinde ürettiğimiz tahinlerimiz artık internet üzerinden satışımız aktif olarak başlamıştır.

Tahinlerimiz Günlük üretilip olup taze taze kargoya verilmektetir.

Tahini bilenler için , kahvaltıların olmazsa olmazıdır.

Hiç bir koruyucu madde veya boya tatlandırıcı yoktur. Tamamiyle doğaldır.( sadece susamdan üretilmiştir)

Bir yemek kaşığı tahin günlük magnezyum ihtiyacının %10"unu karşılayan besindir.

100 gr tahin 8mg demir içeriyor yani günlük demir ihtiyacının %60 gibi ciddi bölümünü karşılar.

Üretildiği fabrikadan hiçbir aracı olmadan 1. Elden satışlarımız gerçekleşmektedir.

Ayrıca merak edip değirmenimize gelmek isteyenlere 7-24 kapımız açık her gelene tahinli ekmek ikramımızdır.

1kg Göktepe tahini 12.5 tldir

5kg tahin kargo dahil 75tl dir.

https://www.facebook.com/goktepetahin42/

instagram @goktepetahin42 Fotoğraf ve video fazlasıyla mevcuttur

Toptan ve parekende satışımız ile Tüm Türkiyeye gönderim yapmaktayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alipalaz95 -- 3 Şubat 2017; 11:56:6 >

• alipalaz95 kullanıcısına yanıt
    günlük 100 gr tahin tüketimi çok fazla. tahin, faydası çok olan bir ürün ama aşırı tüketimi de riskli. düşük demir kansızlık yapar ama fazlası da özellikle 40 lı yaşlar sonrası risklidir. bence bu kısımlara hiç girmeyin
    Tamamen yerli susam kısmına inanmıyorum. Türk susamı ile 12,5 liraya tahin mümkün gözükmüyor.

• beyazid84 kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğiniz gibi o konuda uzman değilim, sadece tahinin faydasını bilmeyenler için öğrenmeleri açısından birkaç örnekler vermek istedim, hayırlı akşamlar iyi forumlar.

Susamlarımız %100 yerli olup Antalyadan gelmektedir.
    Dediğim gibi ürettiğimiz fabrikadan 1. elden satış olduğu için, aracı kendi payını almadığı için fiyatımız gayet uygundur.
    ayrıca idda ediyorum bizim tahinimizin tadını,kokusunu aldıktan sonra, başka hiçbir tahini aramıyacaksınız. Hayırlı geceler iyi forumlar efendim
  • Merhaba.

Kargo ücreti var mı? Yoksa 12.5+kargo mu?

• agtr A kullanıcısına yanıt
    Afganistanlı arkadaşlarımdan biliyorum, Afganistan'da tahin tüketimi çok yüksektir ve insanlar ileri yaşlarda bile sıhhatli görünüyor. Bilimsel bir veri olmadan tahin faydalıdır veya zararlıdır demek doğru olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşın dediği doğru olabilir...Çünkü piyasada iki renk tahin satılıyor...Birisi baya beyaza yakın renkte...Diğeri de arkadaşınki gibi koyu renk olan...
  • SlmKbr kullanıcısına yanıt
    Hocam tahinin fiyatı 1kg:12.5 tl dir.
    Kargo ücreti alıcıya ait olup 1-10kg arası kargo ücreti 12.5tl, 10-20kg arası alımlarda kargo ücreti 15tl dir efendim, iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alipalaz95 -- 3 Şubat 2017; 11:56:49 >
  • Paramedik 112 kullanıcısına yanıt
    Zararlı demiyorum, çok faydalı, ama her ürün gibi aşırı tüketiminden kaçınmak lazım

12,5-14 lira kargo ücreti komedi gibi.

Bir kargo şirketi ile anlaşma yaparak 5-6 liraya düşürün. Bu forumda bir Allah'ın kulu kargoya 12,5-14 lira vermek istemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyazid84

12,5-14 lira kargo ücreti komedi gibi.

Bir kargo şirketi ile anlaşma yaparak 5-6 liraya düşürün. Bu forumda bir Allah'ın kulu kargoya 12,5-14 lira vermek istemez.

Hocam farkettiyseniz 10kg ve 20kg gibi büyük ağırlıklardan bahsediyoruz, verdiğim fiyat anlaşmalı fiyattır zaten
    Mesela normal şartlarda ortalama 10kg için 20tl ücret alıyorlar. 20kg ağırlık için 30tl civarı, kargo alıyor , bizde anlaşmalı olduğumuz için 20kg= 14tl ye düşüyor.

Sizde takdir edersinizki 200 300gramlık paket yollamıyoruz ki 5-6tl kargo ücreti alsınlar, Aklınıza başka takılan bişeyler varsa çekinmeden sorabilirsiniz , Hayırlı günler , iyi forumlar ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alipalaz95 -- 22 Ocak 2017; 12:24:28 >
    Mesela gittiGidiyor anlaşması ile 10 kg/desiye kadar 6,50 liraya gidiyor.

Benim anlasmam vs.yok. Ben bile 7 kg kargoyu 8 liraya kargocu tanıdık ile gönderebiliyorum. Sizin anlaşmalarda sıkıntı var.

• 2 hafta önce n11 üzerinden aldım göktepe marka kepekli tahini. 20.50 tl ödedim. Kargo dahil.

İnstagramda baska bir satıcı gördüm, 1 kg tahini 15 tl kargo dahil satıyor. Konya bozkır tahini ve kendi üretimleri. Göktepe marka hosumuza gitti, tadı güzel. Ben cok tahin tüketiyorum, her türlü gıdayı tahinle beraber yiyorum. Bir dahaki alışımda 15tlye satan üreticiden alıp onu deneyeceğim. Bence siz de insanların kargoya para vermeyeceği bir cözüm üretmelisiniz

• SlmKbr kullanıcısına yanıt
    Genelde bizim markayı tanıyan müşteriler en az 10kg normalde 20kg civari sipariş verdikleri için 20kg=14tl kargo ücreti çok uygun geliyor onlara.Dİğer açıdan bizim avantajımızda fiyatımızın uygun olmasıdır

5kg alacak için kargo dahil 85tl bence ürünün taze taze kargolandığınıda hesaba katarsak gayet uygun bir fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alipalaz95 -- 2 Şubat 2017; 16:25:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alipalaz95

Genelde bizim markayı tanıyan müşteriler en az 10kg normalde 20kg civari sipariş verdikleri için 20kg=14tl kargo ücreti çok uygun geliyor onlara.Dİğer açıdan bizim avantajımızda fiyatımızın uygun olmasıdır

1kg tahin=12.5tl
    5kg alacak için kargo dahil 75tl bence ürünün taze taze kargolandığınıda hesaba katarsak gayet uygun bir fiyat.

kardeşim biz 3 kişilik çekirdek aileyiz 10kg tahini napıcaz ?

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.