Şimdi Ara

Helio P23 (MT6763T) İmei Repair (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
4
Favori
16.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yüklenmiyor telefona eski versiuon yukleyin diyor. Yabanci forumda bir yol buldum ama ingilizcem ve bilgim yeterli olmadigindan pek anlamadim. Aynen yapistiriyorum soyleneni.

There is at least a way based on using SPFT with a pre-edited donor's NVRAM, NVDATA images... but I never been forced to write my IMEIs, so I can't be sure that all details of this way is correct... I just never checked =)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar mtk mühendis moda gırıyorum fakat cds ınformation yazana menü cıkmıyor bende o neden ile ımeıl atamıyorum imeil atabılen varmı hello P23 ışlemcıye yada cds yı nasıl acabiliriz yardıömcı olabılecek varmı
  • Telefon da imeili gectim

Aradigim zaman siyah ekran oluyor ekran acilmiyor telefon konusmasi bitene kadar siyah ekranda kaliyor daha önve basina gelen ve cozum bulan var mi?

• Arkadaşlar imei sorununu çözebilen varmi ?

• *#6813# kodu denermisin. Umidigi one pro kullanan bir arkadaş bu nu söyledi.

• Oix kullanıcısına yanıt
    Benim "Elephone U" da imei sorunu devam ediyor çözemedim henüz bekliyorum birileri çözecek elbet☺.

Sizin telefon neydi haklettinizmi

• rammo kullanıcısına yanıt
    Ben söyliyeyim bende ki leecoo tv x651 helio p23 ve 60 günü kaldi cözemedim ama piyasada çok dönüyor helio p23(6763t) çözülecektir sanırım

• Arkadaslar Umidigi one pro mt6763v icin imei atma yolunu bilen varmi .Yardimci olursaniz sevinirim

• Ulfet008 U kullanıcısına yanıt
    *#*#08#*#*

Bunu denedinizmi arkadasimda umidigi S2 Pro var onda oldu

• rammo kullanıcısına yanıt
    Telefon suan kardesimde 2 gune elime ulasir denerim .

bakalim olmazsa stock rom yukleyip modem dosyasini ordan alip maui meta ile denemem lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulfet008 -- 29 Aralık 2018; 22:37:46 >
    Olucaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rammo -- 31 Aralık 2018; 22:13:35 >
  • Yokmu halâ çaresini bulan,ilk 4 ay bitti.

• MikaHakkinen kullanıcısına yanıt
    hocam,eğer modem dosyası hala duruyorsa bana da yollayabilir misin sana zahmet? teşekkürler
  • Oix kullanıcısına yanıt
    benim umidigi one pro'da işe yaradı. allah ne muradın varsa versin. hem senin hem de arkadaşının. :))
    *#6813# ile deneyin hocam.
  • Adamlar Samsung'un her türlüsünü imei atiyor biz şu telefona atamadik arkadaş ya bu nasil bişey .

• Merhabalar, geçmiş olsun, inşallah bir çözüm bulursunuz.
    Benim de Çin'den aldığım 4gli bir tablet vardı. İnternette araştırırken maui meta diye bir program var onla çözüm buldum. Kodları denedim olmadı, diğer programlarda Gprs içinde imei yazmıyordu, cds information çıkmıyordu. En son bu programı deneyeyim dedim. Burdan yükledim programıhttps://www.myquickidea.com/download-maui-meta-3g-4g-imei-repair-tool/ siz de deneyin isterseniz. Ama önce işlemcinin modem sürücüsünü internetten bulup hazırda bulundurmanız gerekiyor.
  • peshtamal P kullanıcısına yanıt
    Denemezmiyim hocam hepsi denendi,problem aslında işlemcide degilde telefon firmasinda, birseyler yapmis hic bir sey yapmaya izin vermiyor, root atamiyorsun imei atamiyorsun ayni islemcili tellerde 3-4 rakamli kod girerek imei bolumu hemen geliyor bu telde o mümkün olmuyor malesef,modem dosyasini bile alamiyorsun telefonun icinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rammo -- 27 Ocak 2019; 16:42:55 >
  • Biraz up olsun belki bir gelişme olur..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.