Şimdi Ara

Helio P23 (MT6763T) İmei Repair (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
4
Favori
16.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halâ güncel

• Oix kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harbibirii -- 8 Mart 2019; 20:3:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oix

*#6813# kodu denermisin. Umidigi one pro kullanan bir arkadaş bu nu söyledi.
    allah razı olsun arkadaş bu kod bende yaradı p23 6763 işlemci yeni almıştım telefonu en sonda pc 6763 modem dosyası a rıyordum hiç bir yerde bulamadım şu kodu denedim çalıştı bende tekrar allah razı olsun arkadasım bu kodu nasıl nereden buldu merak etmedi değilim :)
  • Bende sonunda hallettim

• rammo kullanıcısına yanıt
    Nasıl hallettiniz? Ben de UMIDIGI F1 olacak gelecek ay elimde. UMIDIGI forumda anlatılmış nasıl yapılacağı. SN Writer Tool ile yapılmış.
  • IceFresh kullanıcısına yanıt
    Hocam onun islemcisi farklı bendeki islemci Mtk 6763 o nasil olur bilmiyorum ama modem dosyasi bulunduktan sonra gerisi kolay bende dun aksama kadar halledememistim bir arkadaş sağolsun gsmturkey forumda kendi telefonundan cektiği modem dosyasini gönderdide hallettik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rammo -- 24 Mart 2019; 23:5:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rammo

Hocam onun islemcisi farklı bendeki islemci Mtk 6763 o nasil olur bilmiyorum ama modem dosyasi bulunduktan sonra gerisi kolay bende dun aksama kadar halledememistim bir arkadaş sağolsun gsmturkey forumda kendi telefonundan cektiği modem dosyasini gönderdide hallettik
    Aramanıza gerek yoktu o kadar. Telefon modeliniz ne bilmiyorum ama UMIDIGI ise kendi forumunda mevcut
  • IceFresh kullanıcısına yanıt
    Yok degil "Elephone U" telefonum

• Merhaba, umidigi A5 pro telefona IMEI atmak için yukarıdaki kodu *#6813# denedim çalışmadı.Başka önerisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: rammo

Yok degil "Elephone U" telefonum
    pm attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oix

*#6813# kodu denermisin. Umidigi one pro kullanan bir arkadaş bu nu söyledi.
    Hocam çok teşekkürler Umidigi One da işe yaradı 10 saniyede değiştirdik IMEI yi. bir sürü Maui Meta ile root falan filanla uğraşmaya gerek kalmadı. Bilgilendirme ve paylaşım için tekrar teşekkürler.
  • #*#*6865*#*# Umidiginin ve mtk işlemcililerin çoğunda işe yarıyor.bu kodu Arabistandayken çinden umidigi telefon sipariş etmiştim.ve umidigi yetkililerine mail attım imei nasıl atabilirim diye.onlarda bana bu kodu vermişlerdi.Helio P23 (MT6763T) İmei Repair
  • Yeni gördüm mesajınızı hemen deneyelim. Teşekkürler.

• Hocam iyi gunler umidigi a 5 pro aldim p23 6763v olarak geciyor imei nasil degistirebiliriz mtk engineerindan da olmadı yukaridaki cogu kodu yazinca direk siliniyor sayfa aciomiyor tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r.celebi -- 28 Kasım 2019; 14:11:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: r.celebi

Hocam iyi gunler umidigi a 5 pro aldim p23 6763v olarak geciyor imei nasil degistirebiliriz mtk engineerindan da olmadı yukaridaki cogu kodu yazinca direk siliniyor sayfa aciomiyor tesekkurler
    Geliştirici seçeneklerini açıp, geliştirici seçenkeleri içinde boot lock kaldırıp sonra MAUI META ile denediniz mi?
  • arkadaşlar bendede umidigi f2 var yeni geldi. telefon herşeyi ile efsane ama imei atma işini çözemedim

*#*#3646633#*#* bu kod ile engineer mode girebiliyorum ama cds informatıon yada radiıo information menüsü yok

buradan nereye girip değiştiricem yardımcı olursanız sevinirim
  • arkadaşım aynı dertten muzdaribim. Bende 2 tane var. Acil çözüm bulmam lazım. eğer bulursan bana da bilgi verir misin?
  • Merhaba arkadaşlar,

Bende Doogee S95 Pro cihazıma aynı sorunu yaşıyorum. İşlemci MT6779 . Ne yaptıysam olmadı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.