Şimdi Ara

Helikopter gemisi ve hava savunma fırkateynine yerli savaş idare sistemi geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    HAVELSAN, suüstü platformları savaş sistemlerini yerli olarak geliştirirek platform üzerindeki sensör ve silah sistemlerinin tam performans ile çalışmasını sağlıyor.

HAVELSAN tarafından geliştirilen ve gemilerimizdeki silahların personel tarafından en etkin biçimde kullanılmasını sağlayan GENESİS Gemi Entegre Savaş İdare Sistemi tamamen tamamen yerli olması sebebiyle dışarıdan müdahaleye maruz kalmıyor.

Helikopter gemisi ve hava savunma fırkateynine yerli savaş idare sistemi geliyor 

Gemideki tüm sistemlerin birbiriyle uyum içinde çalışmasını da sağlayan GENESİS aynı zamanda gemi personeline savaş durumunda silahları en etkin biçimde nasıl kullanabileceğini de bildiriyor.

GENESİS'in yeni geliştirilen versiyonu olan GENESİS ADVENT'in ise yeni inşa edilmekte olan LHD sınıfı TCG ANADOLU ve TF-2000 hava savunma fırkateynine de entegre edilmesi planlanıyor.

Denizaltıların yazılımlarını da yerli olarak geliştiren HAVELSAN, yurt dışındaki modernizasyon projelerinde de yer alıyor.

• Yok arkadaş sen bu kadar sene oku, yazı yazmayı öğren, sonra gel forumda saçmalıklarını karala. Bu nesil nasıl oldu da böyle aşağılık kompleksinde yetişti anlamak mümkün değil. Sizin kafanıza göre amerikanın 50 yaşında gemilerini mandaları olarak alıp kullanmak daha müstehaktır herhalde. Teknolojiyi üretiyoruz, arge yapıyoruz, kimsenin uzaktan kumandayla müdahale edemeyeceği bir ortam oluşturuyoruz yok neymiş makarna saman... At gözlüklerinizi çıkarın biraz bugün ürettiğimizi yarın satacağız. Bunun sanayini oluşturacağız, buradan elde edilen bilgiyle başka şeyler yapacağız. Ama yok nerdee o düşünce yapısı.. Siz gidin starbuck's da kahve içip kaptan amerika seyredin amma velakin buralara gelip de yağvelerinizi sıralamayın.. Bitmediniz gitti yahu..
  • Şu tarz haberlerinizi gördükçe Amerika'yı falan paramparça ederiz diye zannediyorum, sonra bir bakıyorum ki hala samani, eti dışarıdan alan yerli diye çin malı telefonu satan, dolar karşısında parası tuvalet kağıdı olan ülkede olduğumu anlıyorum, bence siz de bu kadar zorlamayın ve anlayın :)

• Ülkemiz kritik dönemlerden geçtiği gibi kritik bir bölgede bulunuyor var olmamız ve nasıl yaşayacağımız savunma sanayi ürünlerine ve çalışmalarına bağlı bunlar güzel gelişmeler.

• Helikopter gemisi ile Amerika'yı paramparça edeceğini sananlar sayesinde ülke bu halde zaten. Hülooğ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok arkadaş sen bu kadar sene oku, yazı yazmayı öğren, sonra gel forumda saçmalıklarını karala. Bu nesil nasıl oldu da böyle aşağılık kompleksinde yetişti anlamak mümkün değil. Sizin kafanıza göre amerikanın 50 yaşında gemilerini mandaları olarak alıp kullanmak daha müstehaktır herhalde. Teknolojiyi üretiyoruz, arge yapıyoruz, kimsenin uzaktan kumandayla müdahale edemeyeceği bir ortam oluşturuyoruz yok neymiş makarna saman... At gözlüklerinizi çıkarın biraz bugün ürettiğimizi yarın satacağız. Bunun sanayini oluşturacağız, buradan elde edilen bilgiyle başka şeyler yapacağız. Ama yok nerdee o düşünce yapısı.. Siz gidin starbuck's da kahve içip kaptan amerika seyredin amma velakin buralara gelip de yağvelerinizi sıralamayın.. Bitmediniz gitti yahu..

• quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Helikopter gemisi ile Amerika'yı paramparça edeceğini sananlar sayesinde ülke bu halde zaten. Hülooğ...

onu diyen eleman değişik bir cins, sen daha değişik bir cinssin :) eleman aklı sıra muhalefetlik yapmaya çalışmış aynı senin gibi :) ikiniz forumdaki muhalefetin zeka zeviyesini açıkça göstermişsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atarlı.ergen

quote:

Helikopter gemisi ile Amerika'yı paramparça edeceğini sananlar sayesinde ülke bu halde zaten. Hülooğ...

onu diyen eleman değişik bir cins, sen daha değişik bir cinssin :) eleman aklı sıra muhalefetlik yapmaya çalışmış aynı senin gibi :) ikiniz forumdaki muhalefetin zeka zeviyesini açıkça göstermişsiniz.

Nick Name + Mesaj uyumu. Yavrum benim =)

• quote:

Orijinalden alıntı: StaatSanWalt

Şu tarz haberlerinizi gördükçe Amerika'yı falan paramparça ederiz diye zannediyorum, sonra bir bakıyorum ki hala samani, eti dışarıdan alan yerli diye çin malı telefonu satan, dolar karşısında parası tuvalet kağıdı olan ülkede olduğumu anlıyorum, bence siz de bu kadar zorlamayın ve anlayın :)

dolar 4 liraya yaklaştı ve %100 yerli telefon üretemedik diye o zaman bütün işi gücü bırakalım mı? kafan gerçekten böyle mi çalışıyor yoksa yaşın max 15 filan mı? amerika'yı paramparça ederiz diye zannediyormuş allahım ya
  • quote:

quote:

quote:

gerçek yaşım küçük olabilir ama zeka yaşımın sizden büyük olduğu aşikar

• quote:

quote:

quote:

quote:

gerçek yaşım küçük olabilir ama zeka yaşımın sizden büyük olduğu aşikar

Fenasın, helal olsun.

• Herkes siyaset yapmış ortada siyasi haber olmamasına rağmen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O değilde yazılım firması windows Xp kullanıyor videonun girişinde ilginç gerçekten

• Ingiltere, Brezilya'ya helikopter gemisi satmaya calisiyordu. Brezilya vazgecerse Turkiye'nin talip oldugu yazilmisti. Onami hazirlik yapiyorlar acaba?

• atarlı.ergen A kullanıcısına yanıt
    Kendine zeka seviyesi olcme cihazi taktiracagina "muhalefetlik" kelimesinin manasini aciklarmisin atarli ergen kardesim, cidden cok merak ettim su yasindan buyuk zeka yasinla aydinlatsana bizleri ilminden faydalanalim.

• Üretilen ürünleri ve yapılan çalışmaları aşağılayanları anlamak mümkün değil.Bu insanlar ne ara bu kadar aşağılık psikolojine girdiler bilemiyorum.

• Bu daha başlangıç yakında daha ne muhteşem haberler duyacagız ver mehteri ağa....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.